Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,36 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Степанов Артем Валерійович
УДК 336.743 (477)
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Батченко Людмила Вікторівна,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
завідувач кафедри менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Бурбела Олег Анатолійович, Луганський державний університет внутрішніх справ МВС України (м.Луганськ), завідувач кафедри економічної безпеки;
кандидат наук з державного управління Самойленко Віктор Олександрович, Державна податкова адміністрація у Донецькій області (м.Донецьк), старший оперуповноважений управління податкової міліції.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, кафедра економіки та фінансів (м.Харьків).
Захист відбудеться 19 вересня 2006 року о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр-т Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 14 серпня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Після прийняття Україною незалежності помітно підвищився інтерес національних підприємств до операцій у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що обумовлено рядом обставин. По-перше, розпад Радянського Союзу і розрив традиційних економічних зв'язків надалі привели до розуміння необхідності їхнього відновлення в умовах установлення ринкових відносин при різкому зниженні обсягів виробництва і погіршенні фінансового стану підприємств. По-друге, українські підприєм-ства одержали свободу вибору своєї стратегії при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності (далі ЗЕД), що підвищило їхню ділову активність у даній сфері. По-третє, у нинішній час відбувається інтеграція й інтернаціоналізація господарської діяльності України на міжнародній арені. Цими факторами обумовлена необхідність визначення державної політики в сфері валютного регулювання і контролю.
Діюча державна система валютного регулювання і контролю в Україні має ряд недоліків, головними серед яких є: прогалини у законодавстві та відсутність єдиної організаційної структури, заснованої на одночасній взаємодії і координації спільних заходів щодо забезпечення валютного регулювання і контролю всіма уповноваженими інститутами. Така система формувалася і продовжує формуватися в складних, суперечливих соціально-економічних умовах, у зв'язку з чим виникає необхідність її удосконалення.
Існуючі дослідження вітчизняних та зарубіжних учених у сфері державного управління охоплюють лише окремі сторони державного меха-нізму валютного регулювання та контролю, чим порушується об’єктивність і системність таких досліджень в даному напрямку. У сучасних умовах економічного розвитку України набувають актуальності нові методи впливу на суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, спрямовані на упередження порушень.
Теоретична і практична важливість проблеми, а також її недостатня вивченість в Україні обумовили актуальність теми дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Донецького державного університету управління за темою “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств в умовах переходу до ринкових відносин” (державний реєстраційний номер теми: 0199U001807, 1999-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОГО МЕХАНІЗМУ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ І КОНТРОЛЮ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок