Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОВТОРЮВАНА ШВИДКОНАТІКАЮЧА ПОВЗУЧІСТЬ БУТОВОЇ КЛАДКИ МОСТОВИХ ОПОР ПІД МЕХАНОЕЛЕКТРИЧНОЮ ДІЄЮ

Загрузка...

ПОВТОРЮВАНА ШВИДКОНАТІКАЮЧА ПОВЗУЧІСТЬ БУТОВОЇ КЛАДКИ МОСТОВИХ ОПОР ПІД МЕХАНОЕЛЕКТРИЧНОЮ ДІЄЮ

Назва:
ПОВТОРЮВАНА ШВИДКОНАТІКАЮЧА ПОВЗУЧІСТЬ БУТОВОЇ КЛАДКИ МОСТОВИХ ОПОР ПІД МЕХАНОЕЛЕКТРИЧНОЮ ДІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,48 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Лютий Віталій Анатолійович
УДК 691.075: 541.18
ПОВТОРЮВАНА ШВИДКОНАТІКАЮЧА ПОВЗУЧІСТЬ БУТОВОЇ КЛАДКИ МОСТОВИХ ОПОР ПІД МЕХАНОЕЛЕКТРИЧНОЮ ДІЄЮ
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали і вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків- 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв'язку України на кафедрі будівельних матеріалів, конструкцій і споруд.
Науковий керівник: доктор хімічних наук, професор
Плугін Аркадій Миколайович,
Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій і споруд.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Чернявський Вячеслав Леонідович,
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів і виробів;
- кандидат технічних наук, доцент Толмачов Сергій Миколайович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, доцент кафедри технології дорожньо-будівельних матеріалів.
Провідна організація: -
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, кафедра технології будівельних матеріалів, виробів і автомобільних доріг Міністерства освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист дисертації відбудеться 12 квітня 2007 року о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту (Україна, 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха 7).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту (Україна, 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха 7).
Автореферат розісланий " 07 " березня 2007 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Г.Л.Ватуля


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. На залізницях експлуатується велика кількість мостів, побудованих в кінці ХІХ і на початку ХХ століття, з бутобетонними або з бутового каменя опорами з кам'яним облицюванням. Передбачалося, що вони матимуть великі запаси міцності та дозволять збільшувати осьові навантаження і швидкості руху потягів.
Проте несуча здатність багатьох з цих опор почала різко погіршуватися через непередбачені пошкодження, серед яких найпоширенішими виявилися тріщини. На відміну від більшості існуючих думок причинами їх появи, на наш погляд, є довготривала повзучість бетону, особливо повторювана швидконатікаюча повзучість від динамічного навантаження поїздів, фільтрація води через тіло опори і струми витоку на електрифікованих постійним струмом ділянках залізничних ліній.
Проте дослідження механізмів вказаних явищ, процесів і дій і їх впливу на довговічність масивних опор практично не проводилося.
У зв'язку з цим тема дисертації, що присвячена проведенню досліджень повторюваної швидконатікаючої повзучості від динамічного навантаження поїздів, фільтрації води крізь тіло опори і струмів витоку на електрифікованих постійним струмом ділянках залізничних ліній, а також розробці нових матеріалів, виробів і технологій з метою забезпечення високої несучої здатності і продовження експлуатаційного періоду бутобетонних або з бутової кладки з кам'яним облицюванням мостових опор є актуальною і значущою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі ШБудівельні матеріали, конструкції і спорудиШ Української державної академії залізничного транспорту відповідно до планів науково-дослідних робіт академії, які проводяться у рамках галузевих програм з наукових напрямків Міністерства транспорту та зв’язку України, а також в рамках планів НДДКР Укрзалізниці з тем:
1. "Розробка і упровадження методики розрахунку складів бетону, що забезпечують довговічність, водонепроникність, тріщиностійкість спецзалізобетону".
2. "Розробка нетрадиційних способів ремонту бетонних і кам'яних опор залізничних мостів з відновленням їх несучої здатності і довговічності".
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ПОВТОРЮВАНА ШВИДКОНАТІКАЮЧА ПОВЗУЧІСТЬ БУТОВОЇ КЛАДКИ МОСТОВИХ ОПОР ПІД МЕХАНОЕЛЕКТРИЧНОЮ ДІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок