Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,68 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Тернопільський ДЕРЖАВНИЙ педагогічний УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира гнатюка
Ян Мельжинський
УДК 378.3:369(438)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ
І ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ
СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩІ
13.00.04 теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка та у Вищій школі педагогічній у м. Зелена Гура (Польща)
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
Петрулєвич Богуслав, Вища школа педагогічна в м. Зелена Гура,
директор Інституту техніки;
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Сметанський Микола Іванович, Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського, завідувач кафедри педагогіки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Васильєв Володимир Васильович, Дніпропетровський національний університет, завідувач кафедри соціальної роботи і кадрового менеджменту.
Провідна установа: Українська інженерно-педагогічна академія, кафедра педагогіки та методики професійного навчання, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 28 грудня 2001 року о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.053.01 у Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м. Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка: 46027, м. Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2.
Автореферат розісланий 28 листопада 2001 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чайка В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Суспільно-економічна реформа в Польщі зумовила необхідність розв’язання ряду нових завдань системи професійної освіти та підвищення кваліфікації спеціалістів. Проте, значна частина установ через об’єктивні причини і труднощі, наявність поточних, здебільшого організаційних і фінансових проблем профілюючої діяльності ставиться до цих завдань як до другорядних. Не береться до уваги, що застійні процеси у професійній кваліфікації працівників можуть суттєво знизити загальну ефективність роботи того чи іншого підприємства. Недооцінюється той факт, що бачення у кожному працівникові особистості, спрямованість на розуміння його як суб’єкта діяльності, налагодження міжособистісних стосунків – основа управління людьми. Працівники – це той цінний “капітал”, вартість якого зростає разом з їхнім професійним удосконаленням. Розвиток науки і техніки, необхідність постійного підвищення рівня знань та вмінь засвідчують, що безперервне навчання спеціаліста, його професійне зростання – невід’ємні аспекти реального цивілізованого суспільства.
Переміни в соціальній та економічній сферах, а особливо нові завдання в галузі державного будівництва, діяльності соціальних служб зумовлюють необхідність удосконалення професійної кваліфікації працівників та керівників адміністративних установ соціального захисту населення.
Соцстрах – найкрупніша установа соціального страхування в Польщі. Тут працює біля 40 тисяч працівників. З самого початку свого існування Соцстрах мав проблеми, пов’язані з підготовкою і професійним удосконаленням працівників. Низький рівень заробітної плати був причиною великої плинності кадрів, зниження вимог до освіти і кваліфікації працівників. Зростання кількості одиниць платежів, видів страхових внесків і осіб, які отримують страхові виплати, нові юридичні та фінансові правила страхування спричинили потребу у керівних кадрах, які мали б сучасний рівень управлінської підготовки.
Потреба пристосування польської до стандартів Європейського Союзу, а також провідна роль неперервної освіти і самоосвіти – основні стратегічні лінії реформи польської системи підготовки кадрів. Аналогічних позицій в освітній політиці дотримується й Україна, а тому дослідження ряду проблем професійної педагогіки, у тому числі тих, що стосуються удосконалення кваліфікації працівників сфери соціального страхування, на наш погляд, є актуальними для обох країн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В ПОЛЬЩІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок