Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом

Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом / сторінка 13

Назва:
Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,04 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
М. Горького МОЗ України, Донецьк, 2005.
Дисертаційна робота присвячена актуальній задачі акушерства і гінекології – підвищенню ефективності відновлення репродуктивної функції у пацієнток із хронічним ендометритом (ХЕ). На підставі вивчення особливостей генітального мікробіоценозу, гормонального й імунного статусу, кровообігу в матці і яєчниках, гістоструктури ендометрія і його рецепторів до статевих стероїдів розроблені і впроваджені в практику комплексна схема діагностики і програма відновлення репродуктивної функції жінок із ХЕ, що дозволило підвищити ефективність діагностики цієї патології і збільшити кількість випадків настання вагітності.
ХЕ потрібно розглядати як симптомокомплекс порушень у гормональній та імунній системах, що виникає внаслідок хронічного запалення й пошкодження ендометрія з наступними патологічними змінами в репродуктивній системі – звичне невиношування, вторинна безплідність, порушення МЦ. У зв'язку з вищевикладеним був розроблений і впроваджений комплекс лікувальних і реабілітаційних заходів для пацієнток із ХЕ, що планують вагітність.
На тлі проведеного лікування відновлення МЦ відбулося у 92,50% пацієнток (р<0,05). Кількісні і структурні зміни ендометрія у бік нормалізації відповідно до дня МЦ відбулися у 65,00% пацієнток (р<0,05). Кровообіг у a.uterina і a.ovarica відновився до норми у 75,00% пацієнток основної групи (р<0,05). Гормональні показники відновилися в 94,50% випадків (р<0,05). У 45,00% настала вагітність, яка закінчилася пологами в строк.
Ключові слова: хронічний ендометрит, рецепторна недостатність, репродуктивна функція.
АННОТАЦИЯ
Гошкодеря И.Ю. Диагностика и реабилитация нарушений репродуктивной функции у женщин с хроническим эндометритом. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.01 – акушерство и гинекология. – Научно-исследовательский институт медицинских проблем семьи Донецкого государственного медицинского университета им. М. Горького МЗО Украины, Донецк, 2005.
Диссертационная работа посвящена актуальной задаче акушерства и гинекологии – повышению эффективности восстановления репродуктивной функции у пациенток с хроническим эндометритом (ХЭ). На основании изучения особенностей генитального микробиоценоза, гормонального и иммунного статуса, кровообращения в матке и яичниках, гистоструктуры эндометрия и его рецепторов к половым стероидам разработаны и внедрены в практику комплексная схема диагностики и программа восстановления репродуктивной функции женщин с ХЭ, что позволило повысить эффективность диагностики этой патологии и увеличить количество случаев наступления беременности.
Исследование рецепторного аппарата эндометрия у пациенток с ХЭ и в контрольной группе по фазам менструального цикла показало, что эстроген-рецепторный и прогестерон-рецепторный статус является показателем изменений в эндометрии. При наличии изменений рецепторного аппарата нарушается связывание гормонов с рецепторами, а также развивается патологическая афферентация в структуры ЦНС, которые регулируют деятельность гипоталамо-гипофизарно-яичниковой системы, в результате чего происходит вторичное снижение функции яичников, которое ведет к нарушению репродуктивной функции.
ХЭ нужно рассматривать как симптомокомплекс нарушений в гормональной и иммунной системах, который возникает вследствие хронического воспаления и повреждения эндометрия с последующими патологическими изменениями в репродуктивной системе. В связи с вышеизложенным был разработан и внедрен комплекс лечебных и реабилитационных мер пациенткам с ХЭ, планирующим беременность.
На фоне проведенного лечения МЦ восстановился у 92,50% пациенток (р<0,05). Количественные и структурные изменения эндометрия в сторону нормализации соответственно дню МЦ произошли у 65,00% пациенток (р<0,05). Кровообращение в a.uterina и a.ovarica пришло к норме у 75,00% пациенток основной группы (р<0,05). Гормональные показатели восстановились в 94,50% случаев (р<0,05).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок