Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом

Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом / сторінка 2

Назва:
Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,04 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
П. Кузнєцов та співавт., 1994; В.І. Кісіна, 1999; С.Л. Неймарк, С.М. Бакшеєв, 2003).
В літературі існують одиничні повідомлення про вплив мікст-інфекції на ендометрій і ступінь його пошкодження. Немає чітких критеріїв поетапної діагностики ХЕ і стану рецепторів до стероїдів у залежності від тривалості перебігу хронічного запального процесу, характеру мікрофлори і даних морфологічних досліджень. Недостатньо досліджені показники Т- і В-клітинного імунітету, факторів неспецифічного захисту та їхнього взаємозв'язку з порушенням гормональної функції яєчників. Немає програми відновлення репродуктивної функції жінок з наявністю ХЕ з урахуванням ушкодження рецепторного апарата. Недостатньо освітлені найбільш інформативні неінвазивні методи в дослідженні структурних змін ендометрія (дані доплерометрії та гістероскопії) та їх роль у діагностиці ХЕ.
У зв'язку з вищевикладеним робота в напрямку розробки комплексу нових сучасних методів дослідження як самого ендометрія, так і системних змін імунного і гормонального статусу, а також впровадження на підставі отриманих даних комплексної поетапної реабілітації репродуктивної функції пацієнток з ХЕ є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з планом НДР НДІ медичних проблем сім’ї ДонДМУ ім. М. Горького, є фрагментом комплексної теми “Репродуктивне здоров’я: профілактика та лікування його порушень в різні вікові періоди життя” МОЗ України (№ державної реєстрації 0100U007984). Автор є співвиконавцем даної теми.
Мета дослідження: підвищити ефективність діагностики та відновлення репродуктивної функції жінок із хронічним ендометритом шляхом розробки і впровадження науково-обґрунтованого комплексу діагностичних і лікувально-профілактичних заходів.
Задачі дослідження.
1.
Встановити частоту ХЕ у жінок з порушенням репродуктивної функції в анамнезі шляхом поетапної програми клініко-інструментальних методів дослідження.
2.
Вивчити стан мікробіоценозу цервікального каналу й ендометрія для ідентифікації збудників запального процесу.
3.
Дослідити деякі показники клітинного і гуморального імунітету, факторів неспецифічного захисту організму і гормонального профілю жінок із ХЕ.
4.
Виявити найбільш інформативні морфологічні критерії діагностики ХЕ у жінок з порушенням репродуктивної функції.
5.
Вивчити стан рецепторного апарата ендометрія у жінок репродуктивного віку з наявністю ХЕ.
6.
Розробити і впровадити програму відновлення репродуктивної функції у жінок із ХЕ і оцінити її ефективність.
Об'єкт дослідження – порушення репродуктивної функції у жінок із ХЕ.
Предмет дослідження – імунний, гормональний статус, мікробіоценоз ендометрія, морфологія ендометрія, рецепторний апарат ендометрія в нормі та при запальному процесі; ефективність запропонованого комплексу діагностичних і лікувально-профілактичних заходів.
Методи дослідження: клінічні, інструментальні, мікробіологічні, гормональні, імунологічні, морфологічні, імуногістохімічні, статистичні.
Наукова новизна отриманих результатів. Вперше на підставі ретроспективного аналізу клініко-морфологічних, гормональних та імунологічних даних виявлені фактори ризику розвитку ХЕ та ушкодження рецепторного апарата у пацієнток з порушеною репродуктивною функцією і розроблена комплексна програма діагностики і реабілітації на етапі планування вагітності. Уточнено деякі аспекти патогенезу порушення репродуктивної функції на підставі комплексного вивчення стану ендометрія (соно- і доплерометрія, гістероскопія, морфологічне дослідження ендометрія та імуногістохімічне вивчення експресії рецепторів до стероїдних гормонів), гормонального та імунного статусу, а також їхній взаємозв'язок із тривалістю захворювання, видом мікробних збудників і наявністю трав-матичних внутрішньоматкових втручань в анамнезі.
Вперше вивчений стан рецепторного апарата ендометрія до стероїдних статевих гормонів і виявлені найбільш інформативні його показники як стосовно фаз менструального циклу (МЦ) у здорових жінок, так і ступеня недостатності експресії рецепторів до естрогенів і прогестерону в залозах і стромі при ХЕ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Діагностика і реабілітація порушень репродуктивної функції у жінок з хронічним ендометритом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок