Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Забезпечення ліквідації пожежі на промислових підприємствах з урахуванням надійності пожежної техніки та устаткування

Забезпечення ліквідації пожежі на промислових підприємствах з урахуванням надійності пожежної техніки та устаткування

Назва:
Забезпечення ліквідації пожежі на промислових підприємствах з урахуванням надійності пожежної техніки та устаткування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,91 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
МОВЧАН ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 614.843(075.32)
Забезпечення ліквідації пожежі на
промислових підприємствах з урахуванням надійності пожежної техніки та устаткування
Спеціальність 21.06.02 – Пожежна безпека
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидат технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, МНС України, м. Львів
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Гуліда Едуард Миколайович
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України, професор кафедри фундаментальних дисциплін.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Алексієв Олег Павлович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет МОН України,
завідуючий кафедри мехатроніки автотранспортних засобів;
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Альбощий Віктор Михайлович,
Український науково-дослідний інститут пожежної безпеки МНС України,
начальник науково-дослідного відділу.
Захист відбудеться “27” вересня 2007р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.707.01 в Університеті цивільного захисту України за адресою: 61023, м. Харків, вул. Чернишевського, 94.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Університету цивільного захисту України за адресою: 61023, м. Харків, вул. Чернишевського, 94.
Автореферат розіслано “ 7 ” серпня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.А.Чуб
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних умовах гасіння пожеж на промислових підприємствах виконують підрозділи пожежно-рятувальної служби із застосуванням технології ліквідації пожеж тільки з точки зору пожежної тактики. При цьому не враховують питання її надійності в екстремальних умовах, а вибір оптимального варіанта технології залежить переважно тільки від суб’єктивних поглядів керівника гасіння пожежі.
В роботах, які присвячені тактиці ліквідації пожеж, наведено технологію ліквідації пожеж, але не розглянуті питання її надійності для кожного конкретного випадку. Аналіз вибору варіанта технологічного процесу ліквідації пожеж свідчить про відсутність обґрунтованого прийняття рішення стосовно проведення пожежно-рятувальних робіт на підприємствах промислово-виробничого призначення.
Результати аналізу робіт Ю.О. Абрамова, В.П. Іваннікова, П.П Клюса, А.С. Пустового, Ю.М. Сенчихіна, В.В. Сирового, А.І. Бондаренка, В.М. Михайлова, Я.С. Повзика, В.П. Бута, І.Ф. Кімстача., П.П. Девлішева., М.М. Евтюшкіна та багатьох інших авторів дали можливість зробити висновок, що на сьогоднішній день питання вибору оптимального варіанта технології та технічних засобів ліквідації пожежі з урахуванням конкретних умов її виникнення та розповсюдження на промислових об’єктах розглянуто недостатньо. Крім того, не взято до уваги можливі відмови роботи пожежної техніки та устаткування в процесі слідування до місця виклику та під час ліквідації пожежі на об’єкті. Відсутні результати статистичних і експериментальних досліджень стосовно надійності пожежної техніки та відповідного технологічного спорядження. Тому забезпечення технології ліквідації пожежі на промислових підприємствах з розробленням методу її обґрунтованого вибору, спрямованого на забезпечення високої оперативності та надійності, є важливою і актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась згідно з тематичним планом науково-дослідних робіт Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (ЛДУБЖД), тема дисертації відповідає вимогам Постанови Кабміну України від 01 липня 2002 року № 870 “Про затвердження Державної програми забезпечення пожежної безпеки в період до 2010 року…”, у розділі ІІ якої “Пріоритетні напрямки наукових досліджень та розробок у галузі пожежної безпеки” визначено: “Виконати комплекс науково-дослідних, проектних дослідно-технологічних робіт, спрямованих на розвиток теорії пожежогасіння …”, а також пов’язана з науково-технічною темою “ Забезпечення надійності технології гасіння пожежі на машинобудівних підприємствах” (№ д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Забезпечення ліквідації пожежі на промислових підприємствах з урахуванням надійності пожежної техніки та устаткування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок