Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНІ аСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ аСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ аСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ економічний УНІВЕРСИТЕТ
ДОРОЖКІНА ГАННА МИКОЛАЇВНа
УДК 658.5.621
ОРГАНІЗАЦІЙНІ аСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – |
доктор економічних наук, професор
Іванов Юрій Борисович,
Харківський національний економічний університет,
завідуючий кафедрою оподаткування
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Яковлєв Анатолій Іванович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
завідуючий кафедрою економіки та маркетингу
кандидат економічних наук,
Третьяк Олена Петрівна,
Харківський національний економічний університет,
викладач кафедри менеджменту
Провідна установа – | Сумський державний університет,
кафедра економіки
Міністерства освіти і науки України,
м. Суми.
Захист відбудеться “28” квітня 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1-а.
Автореферат розісланий “24” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради М. С. Дороніна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Пріоритетний напрямок розвитку економіки України – активізація інноваційної діяльності на базі науковомістких галузей. Початок процесу формування конкурентного успіху підприємства при його орієнтації на інноваційний шлях розвитку лежить на перетині безлічі маркетингових, науково-технічних і виробничих рішень. Особливе значення, з точки зору забезпечення стратегічних планів розвитку підприємства з використанням інновацій як головного інструменту досягнення високого рівня конкурентоспроможності, має розробка ефективної організації створення нової продукції, наукова обґрунтованість якої є однією з основних передумов успішної діяльності підприємства.
Актуальність теми. Проблеми організації створення нової продукції розглядаються на теоретичному та методологічному рівнях такими вітчизняними і закордонними вченими, як Ю.П. Аніскін, Г. Бірман, І.А. Бланк, В.Ф. Власов, В.М. Гриньова, Г.Я. Гольдштейн, Дж. Джонс, Т.А. Єгорова, С.М. Ілляшенко, М.Г. Карпунін, В.А. Летенко, А.В. Проскуряков, В.Г. Самойлович, С.А. Соколіцин, М.Твіс, Р.А. Фатхутдінов, А.І. Яковлєв та ін. У роботах цих авторів аналізуються загальні принципи, методи і прийоми організаційної підготовки створення й освоєння нової продукції, що застосовуються в ринкових умовах господарювання. Однак низка завдань методичного забезпечення організації створення нової продукції вищих інноваційних рівнів в умовах конкурентного середовища розроблені не досить повно, вимагають уточнення та розвитку в сучасних умовах господарювання. До таких завдань, зокрема, належать: удосконалення організаційної структури системи підготовки виробництва, оптимізація структури виробництва відповідно до наявних ніш ринків, забезпечення раціональної організації праці конструкторів і необхідних умов для здійснення всього комплексу робіт з підготовки виробництва до випуску нової продукції.
Актуальність даних завдань і обумовила вибір теми дисертаційного дослідження, визначила його мету та завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану наукових досліджень Кременчуцького державного політехнічного університету. В основу дисертації покладені теоретико-методичні й практичні розробки, що є частиною досліджень науково-дослідної роботи “Удосконалення управління матеріалопотоками на промислових підприємствах Кременчуцького регіону з використанням логістичного підходу” (номер державної реєстрації 0103U005001).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ аСПЕКТИ СТВОРЕННЯ НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок