Головна Головна -> Реферати українською -> Фізична культура -> Лікувальна фізкультура при переломах передпліччя

Лікувальна фізкультура при переломах передпліччя

Назва:
Лікувальна фізкультура при переломах передпліччя
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,60 KB
Завантажень:
164
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Перелом передпліччя. Перелом кісток передпліччя спостерігаються часто. Вони можуть бути закритими і відкритими, і виникають внаслідок прямої і не прямої травми. Зустрічаються переломи як однієї променевої або ліктьової кістки, так і переломи обох кісток передпліччя на різних рівнях. Діафізарні переломи кіток передпліччя бувають переважно поперечними, косими. У дітей частіше травмуються по типу «зеленої гілки» без змішення або з незручним зміщенням відламків, а у дітей старшого віку – з кутовим зміщенням відлалків.

Розрізняються два види переломів променевої кістки: проксимальний, якщо лінія перелому розміщена вище рівня прикріплення круг пронотора і дистальний коли лінія перелому розміщена нижче рівня прикріплення цього м’яза.

Діагностика ізольованих переломів променевої кістки є важкою. Головний симптом: головка променевої кістки при кругових рухах передпліччя залишається нерухомою, що виявляють при пальпації. При переломах діафона променевої кістки без зміщення відламків накладають гіпсову пов’язку на Р-10 тижнів. При переломах із зміщенням відламків проводять ручну репозицію. Правильну репозицію контролюють за допомогою рентгенографії. Тривалість гіпсової іммобілізації 10-12 тижнів. Після закінчення іммобілізації призначають ЛФК, масаж і фізіотерапію.

Лікування фізкультура (ЛФК) – це система застосування найрізноманітніших засобів фізичних вправ – плавання, ходьба, біг, ігри, ранкова гімнастика, в тому числі лазові рухи, які є стимулятором життєвих функцій людини. В медицині – це метод лікування який використовує засоби фізичної культури, для профілактики, лікування, реабілітації і підтримуючої терапії.

Лікувальна гімнастика – це основна форма ЛФК – це метод лікування, який повинен застосовуватися строго індивідуально, за призначенням і під керівництвом лікаря.

При переломах кісток передпліччя використовуються коригуючи гімнастика, яка проводиться з метою зміцнення м’язів, суглобів і зв’язок – це природні і спеціально підібрані рухи, що застосовуються в ЛФК. Музичний супровід занять тільки підвищує їх ефективність.

Курс застосування ЛФК поділяють на періоди: ввідний, основний, заключний (або початок, середина і кінець курсу лікування). Прес ЛФК переломів передпліччя слід дотримуватися обережності, щоб не допустити виникнення неправильного суглоба.

ЛФК призначає лікуючий лікар. Визначає методику занять – лікар-спеціаліст по ЛФК, проводить – інспектор або лікар по ЛФК.

Основною формою проведення ЛФК при переломах є індивідуальні заняття, методика їх проведення повинна відповідати періоду хвороби. Так на ранніх етапах лікування переломів в завдання ЛФК входить попередження і ліквідація гіпотрофії м’язів пошкоджених сегментів кінцівок, профілактика контрактур.

Для попередження і ліквідації ускладнень в цей період застосовують масаж.

Після завершення іммобілізації в завдання ЛФК входить: відновлення рухової активності в суглобах, сили м’язів складних координуючих рухів, які часто зустрічаються в побуті і виробничих навичків, тренування витримки до різного фізичного навантаження.

Репозицію, іммобілізації і відновлення функцій при функціональному методі лікування переломів проводять з перших днів після правил паралельно в процесі виконання різних фізичних вправ. При лікування переломів передпліччя широко застосовують фізіобальнеотерапію. В ранній період Пслі травми для зняття болей. Зменшення набряку і відновлення кровообігу застосовують УВЧ, ультразвук, індуктотермію. Пізніше. Після знаття гіпсової пов’язки, призначають електрофорез або іонофорез з різними лікарськими препаратами, ІФ-опромінення, електростимуляцію м’язів. Після повного зрощення переломів передпліччя призначають хвойні або хвойно-соляні, хлоридно-натрієві, родонові, йодоброленні ванни. Також використовують аплікації парафіну і озокераму. Для стимуляції утворення кісткового мозку широко використовують постійний і змінний слабкий електричний струм, аплікаційну і дистанційну магніто терапію, а також лазеротерапію розфокусофаними променями лазера (ПМП).

Також оперативне лікування переломів кісток проводиться з використанням сучасних імплантатів, які дозволяють виконувати остеосинтез, в післяопераційному періоді обходяться іммобілізації і проведемо ранню реабілітацію. При без операційному лікуванні переломів застосовуються фіксуючі пов’язки з полімерних матеріалів («пластиковий гіпс»).

Масаж при переломах кісток передпліччя.

При закритих переломах масаж застосовують з перших днів. Діють на рефлексогенні зони і неушкоджену кінцівку, а також вище і нижче місце перелому, в місцях вільних від гіпсу. При операціях, після зашивання операційної рани масаж застосовують по місці перелому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Лікувальна фізкультура при переломах передпліччя

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок