Головна Головна -> Реферати українською -> Фізична культура -> Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)

Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)

Назва:
Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,71 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
ЗМІСТ

Вступ ……………………………………………………………………………

Розділ 1. Загальна характеристика маршруту (Алушта – Микита –Ялта –Ластівчине гніздо).........................................................................................

1.1. Особливості туристських ресурсів тура .....................................................

1.2. Сегментація тура.........................................................................................

Розділ 2 Технологія організації туристичної подорожі...................................

2.1. Склад туристичного продукту.....................................................................

2.2. Основні канали реалізації туру....................................................................

2.3. Калькуляція ціни туру...................................................................................

Висновки ……………………………………………………………………….

Використана література ……………………………………………………..

ВСТУП

Туризм походить від французького “tourisme” – прогулянка подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання ; один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими , пізнавальними , спортивними та культурними розважальними цілями. В міжнародній практиці до туристів відносять осіб, які тимчасово і добровільно змінили місце проживання з будь – якою метою, крім діяльності, яка винагороджується в місці тимчасового перебування.

Туризм залежно від мети подорожі поділяється на спортивний, пізнавальний (екскурсійний), діловий, любительський (мисливський, рибальський) , релігійний та інші; залежно від засобів пересування пішохідний, лижний, автобусний, автомобільний, авіаційний, велосипедний, водний, залізничний, комбінований.

Виділяють також внутрішній (національний) та іноземний (міжнародний) туризм. Туризм з активними (веслові судна, плоти, велосипед та інші) і пасивний (морські та річкові круїзи, подорожі на автобусах тощо) засобами пересування, організований та самодіяльний.

РОЗДІЛ 1 ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА МАРШРУТУ (АЛУШТА-МИКИТА-ЯЛТА-ЛАСТІВКЕНЕ ГНІЗДО)

1.1. Особливості туристських ресурсів тура

Микитський ботанічний сад:

Державний ботанічний сад – один з старіших ботанічних садів країни, початок якому було положено видатним ботаніком Х.Х.Стевеном в 1812 р. У ньому росте біля 15 тис. видів, форм і сортів рослин, зібраних з усіх континентів. Є тут і аборигени: 500-річний дуб пушистий, 1000-річний можевельник. Колекція троянд нараховує близько 2 тисяч сортів.

Ялта:

Зі світоносного каменю, як квітка магнолії запашної в зеленому водоспаді листів, митецької рукою Творця-Людини зведене прибережне місто.

Зі зручного ослона, вирубаної на тропі, що веде з верхів'їв Уч-Коша, відкривається творіння Небесних живописців під назвою Ялта. Чудесна картина! Поруч каньйон, а там, за далекими стовбурами корабельних сосен, твій будинок і дах понтийський, пурпурний захід і солодкий смак інжиру.

Врата Раю. веселка, Що Блищить, перекинулася від санаторію Долосси до села Ай-Василь. Під нею - рожевий античний берег з мармуровими палацами.

Знайомство еллінів з північними берегами Чорного моря почалося в VIII - VII вв. до н.е., у часи Гесіода. Для греків Північне Причорномор'я, Крим, Кавказ були країнами легендарними, міфічними. У них разом з людьми могли жити й боги, яким не залишилося місця в тісній Елладі. Сюди, на північні й східні береги Понта, уява греків відсилало й бурлаку Геракла, і подвижника Прометею, і нещасну Іфігенію...

Зачарування Ялти залучало сюди не тільки грецьких героїв, але й царів, поетів, письменників, художників, композиторів. Тут побував всі кольори й розум Росії. Досить раз пройтися по набережній, по вузьких вуличках і гірських провулках, щоб вас тягло в Ялту постійно, як у міфічний Едем. Але славне місто реальне - із заходами й ароматами сонця, моря, троянд і знаменитих південнобережних вин.

Сидиш на гірському ослоні, любуєшся містом, оспіваним письменником Олександром Гріном як чарівний Лисс, із плодоносною землею, де наливається нектаром виноград і в'ються гліцинії бузковим каскадом. А за спиною, в ущелину глухому, у срібному гроті - обитель німфи. І справді, товщу гірського хребта пронизує дивовижна печера. Нагорі, на Никитській яйлі, спелеологи кидали флюосцерин - зелену фарбу, і вона офарбила смарагдом підземні води, які вириваються назовні потужним потоком у Массандрі. Але знайти вхід і проникнути в печеру ще не вдалося нікому, видно час і таїнство бережуть її. Лише один спелеолог-шаман знає її таємничі начертанья, він живе серед нас і просив поки не відкривати його імені. Він чекає Великого вказанья. І чомусь дивно й гірко шаманить, виконуючи колдовські танці, і стукає в мої двері по ранках...

Здіймися вище по ущелині Уч-Кош, туди до Червоного Каменю, притули голову до скельної утроби й почуєш із підземного нутра дзенькіт золотих підошов. Там живе Діва Свята - Богиня таврів, древнього народу Криму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Загальна характеристика маршруту (Алушта–Микита–Ялта–Ластівчине гніздо)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок