Головна Головна -> Реферати українською -> Фізична культура -> Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул

Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул

Назва:
Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
82,70 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ЗМІСТ

Вступ 3

Розділ 1. Природні оздоровчі ресурси в Закарпатській області 5

Розділ 2. Особливості проведення оздоровлення дітей на курорті „Поляна” 12

2.1. Загальні відодмості про курорт 12

2.2. Особливості проведення відпочинку 14

2.3. Спеціалізація оздоровлення в санаторіях 16

Розділ 3. Організація дитячого оздоровчого туру на курорт „Поляна” 19

3.1. Параметри маршруту 19

3.2. Основні показники маршруту. Законодавчі вимоги щодо перевезення груп дітей 19

3.3. Програма оздоровчого туру 22

3.4. Калькуляція туру 23

Висновки 24

Список використаної літератури 26

Додаток. Мапа географічного розташування курорту „Поляна” 28

ВСТУП

Збереженням здоров'я, зміцненням, підтриманням, нарощуванням життєвого тонусу потрібно займатися постійно. Зрозуміло, що людина щодня повинна, наприклад, займатися ранковою гімнастикою, бувати достатньо часу на свіжому повітрі, уникати шкідливих звичок, дотримуватися принципів раціонального збалансованого харчування та інших гігієнічних вимог. Але періодично проблемами збереження та зміцнення здоров'я потрібно займатися спеціально. У найкращий спосіб це досягається на курорті природними і преформованими (штучно створеними) фізичними факторами.

Місцевість визнається курортом, якщо там є лікувальні фактори - клімат, лікувальні мінеральні води, грязі чи інше, за допомогою яких можна оздоровлювати людей. Найбільш цінними в усьому світі вважаються бальнеологічні курорти. Це ті, основним лікувальним фактором яких є мінеральні води. А серед них перше місце належить тим бальнеологічним курортам, де є питні мінеральні води.

На більшості курортів лікує природа, завдяки чому вже саме перебування в лікувальній місцевості, навіть без спеціальних процедур, зміцнює тілесне й психічне здоров'я, покращує самопочуття, викликає бадьорість, оптимізм. Перебуваючи серед прекрасної природи на південно-західних схилах Карпат, в тиші, подалі від мирської суєти, людина починає дивитися на світ ніби іншими очима, стає доброзичливою, утихомиреною.

Одним із таких оазисів здоров'я є відомий в Україні і за її межами курорт Поляна, а його окрасою - традиційно гастроентерологічні, а тепер вже багатопрофільні санаторії «Сонячне Закарпаття» та «Поляна».

Метою курсової роботи стало вивчення наступних питань – природних оздоровчих ресурсів в Закарпатській області, особливостей проведення оздоровлення дітей на курорті „Поляна”, організації дитячого оздоровчого туру на курорт „Поляна”.

Курсова робота складається з наступних розділів: розділу 1 „Природні оздоровчі ресурси в Закарпатській області”, розділу 2 „Особливості проведення оздоровлення дітей на курорті „Поляна”, розділу 3 „Організація дитячого оздоровчого туру на курорт „Поляна”.

Розділ 1. Природні оздоровчі ресурси в Закарпатській області

Надзвичайно багате Закарпаття на лікувальні мінеральні води. Всього враховано близько 400 виходів на поверхню (природні джерела та свердловини) мінеральних вод різного хімічного складу. Практично є всі відомі бальнеологічні групи вод за винятком радонових. Загальний дебіт мінеральних вод Закарпаття складає не менше половини запасів всього Карпатського регіону України. Тобто, мінеральних вод в Закарпатті не менше, ніж у Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях разом .

Найбільшою цінністю є вуглекислі гідрокарбонатні та гідрокар-бонатно-хлоридні натрієві мінеральні води. Є близько 30 родовищ мінеральних вод, фізико-хімічні, лікувальні властивості та дебіти котрих достатньо вивчені, визнані перспективними для курортного будівництва. На базі цих родовищ одночасно можна б оздоровлювати 20-30 тис. чол. На жаль, потенціал використовується недостатньо. В області є лише сім невеликих санаторіїв, які належать Закарпатському відділенню ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» («Сонячне Закарпаття», «Поляна», «Квітка полонини» в Свалявському районі, «Карпати», «Синяк» - в Мукачівському, «Шаян» - в Хустському та «Верховина» в Міжгірському), три відомчі санаторії («Перлина Карпат», Кооператор», «Гірська Тиса») та близько 30 санаторіїв-профілакторіїв. Недостатньо використовується й туристичний потенціал області. Необхідно відзначити, що останні три-чотири роки на території Поляни ведеться інтенсивне будівництво, особливо в «Сонячному Закарпатті» та навколо нього. Було б добре, якби скоріше освоювалися й інші родовища цілющих мінеральних вод. Бажаючих оздоровлюватися на бальнеологічних курортах з кожним роком стає все більше. І це дає підстави для оптимістичних прогнозів [5, с.4-5].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 



Реферат на тему: Організація шкільного оздоровчого туру під час зимових канікул

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок