Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> РОБОТА ВИСТАВКИ (ЯРМАРКУ)

РОБОТА ВИСТАВКИ (ЯРМАРКУ)

Назва:
РОБОТА ВИСТАВКИ (ЯРМАРКУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,22 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
РОБОТА ВИСТАВКИ (ЯРМАРКУ)


У процесі роботи стенда, тобто в період проведення виставки (ярмарку), експонент намагається використати всі можливості для того, щоб виконати завдання, зумовлені цілями його участі в цьо-му заході. Діяльність персоналу в період проведення виставки (ярмарку) полягає в тім, щоб з максимальною ефективністю вико-ристати всі засоби комунікації для залучення відвідувачів, профе-сійно провести кожний комерційний контакт, зібрати технічну, економічну та комерційну інформацію, спостерігати дії своїх кон-курентів, пропагувати імідж підприємства-експонента, організува-ти контакти із засобами масової інформації, періодично (щодня) оцінювати результати діяльності стенда, вивчати реакцію та за-гальну поведінку відвідувачів, визначати й усувати недоліки.
Найважливішими видами діяльності експонента на стенді Є: такі, як налагодження контактів з потенційними клієнтами, співпраця із засобами інформації, забезпечення роботи експонатів під час їхньої демонстрації, а також узгодження роботи всього пер-соналу стенда.
Якісний склад відвідувачів залежить від різновиду виставки (ярмарку), її репутації і від часу її проведення. Для експонента відвідувачі є кінцевими адресатами його повідомлень, а для ди-рекції виставок (ярмарків) — показником їхнього визнання на ринку. Здебільшого відвідувачами бувають професіонали, які мають відповідний рівень підготовки і здатні майже з першого погляду скласти думку про кожного експонента. Потенційними клієнтами є, як правило, відвідувачі-комерсанти, які вимагають від організаторів виставки (ярмарку) та стендів забезпечення та-ких умов, як зручність пересування, отримання необхідної та до-стовірної інформації, належна повага до відвідувачів, прийом згі-дно з правилами комерційної комунікації та гостинності.
Міра задоволення потреб відвідувача залежить від того, чи має експонент те, що потрібно відвідувачу (задоволення так зва-них первинних потреб), та чи виявляє відповідне ставлення до нього (задоволення так званих вторинних потреб). До первинних належать: потреба в отриманні загальних відомостей про підприємство-експонент, в обміні професійним досвідом і потреба укла-сти прямі торгові угоди. Вторинні потреби є суб'єктивними, до них належить потреба відчути надійність партнера та бажання шанобливого й гостинного ставлення до себе. Задоволеними по-треби будуть тоді, коли обіцяні експонентом вигоди дорівнюва-тимуть вигодам, що їх очікує відвідувач, або перевищуватимуть їх. Усе це позитивно вплине на укладання контракту з експонен-том і дальші тісні зв'язки з ним. У конкурентній боротьбі пере-може той експонент, котрий має розвинуту здатність розуміти специфічні потреби кожного відвідувача, задовольняти їх або принаймні точно фіксувати для наступного аналізу, уміє створю-вати атмосферу довіри і встановлювати бездоганний контакт з потенційними та фактичними покупцями (відвідувачами).
Психологи, які працюють у галузі вивчення поведінки людини на виставках і ярмарках, поділяють відвідувачів на певні типи, Що допомагає співробітникам стендів визначитися щодо способів Реагування на поведінку відвідувача. Типізація дає змогу визначити певні особливості у підходах до кожного типу відвідувачів.
Фахівцям відомі такі основні типи відвідувачів: раціоналісти, фланери (тобто люди, які відвідують виставку без точно визначе-ні цілі), невпевнені в собі, самовпевнені, набундючені, нервові, новатори, консерватори, випадкові, «туристи», «проспектоїди», язливі, «франти», грубіяни, «шпигуни».
Для сегментування відвідувачів інвестиційних товарів важливо їх розподілити на активних, цілеспрямованих, випадкових та реалістів.
До кожного з названих типів відвідувачів наука розробила свої підходи та методи спілкування (частково про це див. у розді-лі «Персональний продаж»).
Робота із засобами інформації до початку роботи виставки (яр-марку) та в ході її проведення є важливим важелем для створення певного іміджу експонента, а відтак і залучення відвідувачів.
Класичними формами контактів із засобами інформації вва-жаються прес-конференції, інтерв'ю, прес-релізи, а також досьє для преси та для прес-центру виставки (ярмарку).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: РОБОТА ВИСТАВКИ (ЯРМАРКУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок