Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Організаційні форми міжнародного маркетингу в Україні

Організаційні форми міжнародного маркетингу в Україні

Назва:
Організаційні форми міжнародного маркетингу в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,69 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Організаційні форми міжнародного маркетингу в Україні
Термін "міжнародний маркетинг" відноситься до діяльності міжнародних фірм, сфера виробничої і комерційної діяльності, який поширюється на закордонні країни. В нашій країні українським споживачам є найбільш відомі такі міжнародні фірми, як “Кока-кола”, “Мак-Дональдс”, “Фуджі-Фільм”, “Reno”, “SONY” тощо.
Для багатьох підприємств вивчення і застосування міжнародного маркетингу необхідно внаслідок наростаючої відкритості стосовно зовнішніх ринків і з метою удосконалювання їхніх відносин з цими ринками. Зовнішньоекономічні зв'язки стають усе більш помітною складовою частиною господарської діяльності українських підприємств і організацій. Зростає інтерес до участі в економічному, виробничому і науково-технічному співробітництві з партнерами з закордонних країн. У цих умовах усе більше число працівників виробничої сфери, малих підприємств і державних установ мають потребу в об'єктивній інформації про світовий ринок, його структурі, організації і техніку здійснення комерційних операцій.
Так як наша країна має економіку, що розвивається, то багато іноземних інвестицій починають грати усе більш істотну роль у економіці України. Крім того, необхідно було б, придивитися до того, хто саме і чому, не дивлячись ні на що, намагається вкладати свою тверду валюту в хитку українську економіку. Існує думка, що до нас йдуть, по-перше, великі компанії, для яких можливість утрати декількох чи мільйонів навіть десятків мільйонів доларів не позначиться фатально на їхній долі; по-друге, авантюристи, тобто ті хто хоче розбагатіти, використовуючи довірливість українського бізнесу.
Тепер окремо про кожну найвідомішу міжнародну фірму, яка функціонує в Україні. Найбільш відомою корпорацією-франчайзера в Україні є "Кока-Кола", яка розпочала виробництво негазованої питної води «Бонаква» - високоочищена питна вода, виробництво якої на початку жовтня розпочато на заводі Кока-кола Беверіджиз України, що біля Києва.
Компанія Кока-кола постійно проводить в Україні дослідження, вивчає потреби споживачів. Останні опитування показали, що більшість населення віддає перевагу воді з нормальним рівнем газованості. Натомість, 18% споживачів вибирають для споживання низькогазовану або негазовану воду. Для повного задоволення потреб усіх споживачів було розпочато випуск негазованої «Бонакви».
29-30 квітня в Києві, на майдані Незалежності, пройшов перший дитячо-юнацький турнір “Кубок вуличного футболу”, організований Федерацією футболу України та її ексклюзивним партнером СП “Україна Футбол Інтернешнл” при підтримці компанії “Кока-кола”, “Мак-Дональдс” тощо.
Швейцарська компанія “Нестле”, світовий лідер у виробництві продуктів харчування, працює в Україні з 1994 року. За цей час бізнес компанії в нашій країні виріс у кілька разів. Лише у львівську фабрику Світоч компанія інвестувала близько 40 млн. доларів США та продовжує і далі інвестувати значні кошти в українську економіку.
Останнім часом в засобах масової інформації неодноразово з’являлися повідомлення про започаткування співпраці відомої вітчизняної кондитерської фірми "Світоч" з транснаціональною компанією “Нестле”, яка на сьогодні присутня на ринку ста п’ятдесяти країн світу. Їх спільні дії будуть скеровані насамперед на придбання і модернізацію того обладнання, на якому випускатиметься продукція підвищеного попиту, молоді спеціалісти фірми проходитимуть перепідготовку на спецкурсах.
Окрім виробництва продуктів харчування найвищої якості, Нестле відома в усьому світі своєю благочинністю та широкою підтримкою соціально важливих проектів. Не стала винятком з цього правила і Україна, де компанія також здійснює значну благочинну та спонсорську діяльність. Лише в жовтні 2003 року компанія прийняла участь у трьох благодійних акціях.
Щоб свій товар зробити більш перспективними у продажі, то для цього проводять різні акції, конкурси тощо. Прикладом можна взяти навіть жувальну гумку “Stimorol”. Під час змагань з пляжного волейболу в , Одесі та Ялті було висунуто ідею — створити образ «Stimorol» та зв'язати його зі здоровим способом життя.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Організаційні форми міжнародного маркетингу в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок