Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ

СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ

Назва:
СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,17 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ НА ТЕМУ:
СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
Розгорнувши майже будь-яку газету в Україні, можна побачити такі рекламні звернення:
«З 15 по 31 січня на металопластикові вікна знижка 15%»;
«Понад 300 видів покриттів для будь-якого інтер'єру. Постій-ний продаж залишків зі знижкою до 60%»;
«На виплат телевізори, аудіо-, відеоапаратура, холодильники, пральні машин, газові та електроплити, комп'ютери, масляні обі-грівачі та ін...»;
«Завдяки випускникам-бізнесменам та замовникам-працедавцям інститут поновлює спонсорську програму: за перший місяць навчання 18 у. о. + знижки до 50% до 23 січня»;
«Кредити. Оформлення протягом 24 годин фізичним особам під мінімальні відсотки на 3 — 6 — 12 місяців готівкою та безготів-кове (усі види застав)»;
«Позички для приватних та юридичних осіб під заставу побу-тової та офісної техніки»;
«Безкоштовне підключення. Мобільний телефон від фірми за одну гривню, безкоштовне підключення до мережі Голден Теле-ком, 2 години безкоштовного ефіру включно до 25 січня»;
«Кредит фізичним особам під заставу, перекредитування, ви-куп заставлених квартир, операції з нерухомістю»;
«Розігрування призових номерів депозитних сертифікатів»;
«Побутова та вмонтована техніка — Арістон, Індезіт, Делонгі, Вірпул, Еліка, Ардо, Норд. Знижки до 20% + знижки постійним покупцям + подарунки. Купівля по телефону. Безкоштовна до-ставка в квартиру. Гарантія 1 або 3 роки на ваш вибір. Знижки чинні до 22 січня. Телефонуйте — і техніка у вас вдома».
«Побутова хімія, засоби гігієни, парфуми, косметика. Урозд-ріб за оптовими цінами. Понад 3000 найменувань для всієї роди-ни. Пред'явнику купона знижка 5%».
Усе це приклади реклами стимулювання продажу товарів та послуг.
Якщо на початку XX ст. виробники та торговці витрачали гроші на просування товару до споживача за допомогою реклами, то у другій половині XX ст. значного поширення набули заходи зі стимулювання продажу товарів. Є дані, що річний обсяг витрат на стимулювання продажу становить 125 млрд доларів. За рік ви-трати на стимулювання зростають на 12% проти збільшення ви-трат на рекламу лише на 7,6%.
Таке швидке зростання є результатом кількох факторів. По-перше, стимулювання продажу є ефективним інструментом збіль-шення обсягів продажу товарів; по-друге, у зв'язку зі зростанням конкуренції з'являються все нові товари однакового призначення і майже однакових характеристик, тому стимулювання продажу кожної конкретної марки дає змогу покупцям якось орієнтувати-ся в цьому морі товарів; по-третє, ефективність рекламних захо-дів знизилась у зв'язку зі зростанням вартості послуг, надзвичай-них навантажень на засоби інформації та правових обмежень і, по-четверте, роздрібні торговці вимагають від виробників усе нових і нових підходів до стимулювання продажу товарів.
Стимулювати — значить посилити дію. Стимулювання про-дажу має вдихнути життя в товар, щоб успішно його продати (без продажу покупцеві та наступного використання товар є мерт-вим). Утім, деякі маркетологи під терміном «стимулювання» ро-зуміють товаропросування. Навіть теорія маркетингу, визначив-ши його складові через «4 р», об'єднала в одному «р» (promotion) стимулювання і рекламу. У зв'язку з цим деякі спеціалісти вва-жають виправданим застосування тотожного англомовного тер-міна «sales promotion», що саме й означає стимулювання, просу-вання продажу.
Стимулювання продажу має епізодичний характер та стано-вить кінцеву складову рекламування. У деяких країнах навіть ви-трати на стимулювання входять до складу рекламного бюджету.
Сучасне стимулювання продажу товарів можна визначити як сукупність прийомів, котрі застосовуються протягом усього жит-тєвого циклу товару до трьох учасників ринку (споживача, опто-вого та роздрібного торговця і власного торгового (збутового) персоналу з метою максимального (нехай і короткочасного) збіль-шення кількості нових покупців.
Ці три напрямки є кільцями одного ланцюжка «виробник — споживач». Їхня
Ефективність впливає на ефектність усього процесу продажу так само, як і товар.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок