Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Скачати: Сучасні товарознавчі аспекти ринку побутових кондиціонерів України

Загрузка...

Сучасні товарознавчі аспекти ринку побутових кондиціонерів України

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Сучасні товарознавчі аспекти ринку побутових кондиціонерів України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,38 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Сучасні товарознавчі аспекти ринку побутових кондиціонерів України


Кондиціонер - пристрій, який формує клімат осель, його винайшов Жан Шабаннес, який отримав британський патент на метод “кондиціонування повітря й регулювання температури в помешканнях” у 1815 році.
За останні роки кондиціонери перетворилися з предмету розкошу, доступним великим фірмам, банкам, ресторанам, на товар першої необхідності. Підтвердження цього — стрімке зростання числа перехожих громадян охочих установити кондиціонер у власному помешканні. Основний чинник, що сприяє поширенню кондиціонерів, — не глобальне потепління, а значне здешевлення кліматичної техніки і потреба в створенні комфортного і гігієнічного середовища.
Проаналізувавши український ринок кондиціонерів, можна виділити такі основні торгові марки, які представлені на ринку: Chofu, Daikin, Fuji Electric, Fujitsu General (General), Hitachi, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries, Panasonic, Sanyo, Sharp, Toshiba (Японія); PM-Luft (Швеція), Electra, Tadiran (Ізраїль), Airwell (Франція), McQuay, White-Westinghouse, York (США), Acson (Малайзія), LG, Samsung (Корея), Gree, Haier, Midea (Китай).
Найпопулярнішими сьогодні в Україні є кондиціонери спліт – систем, які складаються з зовнішнішнього блоку плюс один або декілька внутрішніх (мультиспліт-систем). Зовнішній блок охолоджує холодоносій (фреон) і подає його по магістралі на внутрішній блок. Внутрішній блок забирає з приміщення повітря, охолоджує його і повертає назад.
Ринок пропонує сьогодні три типи внутрішніх блоків: касетні, які розташовують на стелі, мобільні (пересувні), вбудовані у фальшстелю. Один зовнішній блок “мультиспліту” може обслуговувати п’ять внутрішніх, тобто охолоджувати до п’яти невеликих приміщень. Мультиспліти середньої та вищої цінової групи можуть забезпечувати клімат у кожному з приміщень індивідуально.
До вад сплітів і мультисплітів зазвичай відносять малу холодоутворюючу потужність (відповідно 4кВт і 14кВт) і коротку (до 15м) фреонову магістраль. Крім того, зовнішній блок мультисплітової системи працюватиме лише за умови, коли задіяно не менше 30% (за потужністю) внутрішніх блоків. Тобто, охолодження працюватиме, якщо увімкнено не менше 1 з 3-х, 2 з 4-х внутрішніх блоків[1].
Ціна на них коливається від 300 до 1200 доларів. І в нинішньому році продавці кондиціонерів прогнозують найбільш високі темпи зростання продажу, на рівні 60% саме кондиціонери цього типу.
Друге місце за темпами зростання, не менше 35%, посідає сегмент кондиціонерів класу VRF, які використовуються у великих приміщеннях, готелях, банках, бізнес-центрах. У 2006 році в Україні було встановлено біля однієї тисячі кондиціонерів цього виду. З них біля половини торгової марки Daikin.
У 2007 році фахівці українського ринку кондиціонерів прогнозували збільшення продажу кондиціонерів майже в півтора рази в порівнянні з 2006. Якщо у 2006 році обсяг ринку склав 200 млн доларів, то в 2007 збільшився до 280.
Що ж до вітчизняної продукції, то вона посідає на українському ринку побутової кліматичної техніки аж ніяк не лідируючі позиції – 5 – 8% від загального обсягу продажу (у фізичному виразі). Проте цілком вірогідно, що в нинішньому сезоні рейтинг вітчизняної продукції зросте порівняно з імпортною. Так, згідно з інформацією операторів ринку, найбільший (і єдиний) український виробник кліматичної техніки — компанія “Норд” планує в цьому році реалізувати в Україні близько 30 тис. одиниць своїх кондиціонерів. До речі, про зростання активності вітчизняного виробника побічно свідчить і масштабна рекламна кампанія, розгорнута на підтримку кондиціонерів “Норд”.
З імпортної продукції в Україні нині представлено практично всі відомі світові кондиціонерні бренди. Причому, до нинішнього сезону на ринку кондиціонерів чітко сформувалися чотири цінових класи кліматичної техніки: високий, середній, бюджетний та економ-клас.
До продукції високого класу фахівці зараховують кондиціонери японських, європейських та ізраїльських виробників (Daikin, Mitsubishi Неavi, Panasonic, General та ін.

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Сучасні товарознавчі аспекти ринку побутових кондиціонерів України

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок