Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> ДОСВІД ВИЗНАЧНИХ РЕКЛАМІСТІВ США У ГАЛУЗІ ПРЯМОГО МАРКЕТИНГУ

ДОСВІД ВИЗНАЧНИХ РЕКЛАМІСТІВ США У ГАЛУЗІ ПРЯМОГО МАРКЕТИНГУ

Назва:
ДОСВІД ВИЗНАЧНИХ РЕКЛАМІСТІВ США У ГАЛУЗІ ПРЯМОГО МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,34 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
ДОСВІД ВИЗНАЧНИХ
РЕКЛАМІСТІВ США
У ГАЛУЗІ ПРЯМОГО МАРКЕТИНГУ


Для багатьох поколінь практиків у галузі маркетингових кому-нікацій фундатором прямої поштової реклами є чарівник реклам-ного бізнесу, маг і чародій реклами Д. Огілві. Він є визнаним у сві-ті авторитетом у галузі теорії та практики рекламної діяльності. Огілві писав: «Сьогодні ми спостерігаємо в цій галузі справжній бум, особливо у зв'язку з використанням комп'ютерів. Комп'юте-ри дають можливість зробити вибір адрес із загального списку за будь-якою ознакою. Тільки комп'ютерна техніка дає змогу зверну-тися до кожного клієнта з мільйонного списку із найрізноманітні-шого приводу... Лише спеціалісти з прямої поштової реклами мо-жуть з точністю до долара оцінити результати своєї роботи».
Найбільш важливими категоріями прямої поштової реклами, на думку Д. Огілві, є позиціювання, ціна, умови оплати, премі-альні надбавки до цін та формат поштових відправлень. З багатьох переваг прямої поштової реклами він називав, по-перше, вибірко-вість, тобто можливість вийти на необхідну споживчу аудиторію 3 великою точністю; по-друге, гнучкість, оскільки така реклама не знає обмежень щодо площі або ефірного часу і ви вільні у ви-борі поштових відправлень та ефективному контролі зворотного зв'язку, і, по-третє, результативність («ніщо не йде у порівняння з прямою поштовою рекламою, яка дає просто таки приголомш-ливі результати»).
Д. Огілві дав такий перелік особливостей прямого маркетингу.
1. Коли ви звертаєтесь особисто до клієнта, то, очевидно, ви зна-єте, чим він відрізняється від інших. Тому ваші аргументи буде зве-рнуто до конкретної людини з урахуванням її специфічних потреб.
2. Стосунки зі споживачем у цьому разі необхідно будувати на довгостроковій основі, тому що ви знаєте, які конкретні товари та послуги йому необхідні. Найбільш коштовна програма в будь-якій комерційній діяльності — це залучення нових споживачів. Що дов-ше буде з вами даний споживач, то ліпше, бо найліпший клієнт — це той, котрого ви знаєте, і хто знає вас. А тільки протягом тривалих ділових стосунків обидві сторони мають можливість детально вив-чити одна одну.
3. Можливість тестувати, оцінювати реакцію конкретних спожи-вачів на конкретні пропозиції за конкретних умов дасть вам уявлен-ня про ваші сильні та слабкі сторони.
Д. Огілві радить спочатку з'ясувати для себе перспективи прямого маркетингу, відповівши на такі запитання:*
яка основна мета вашого бізнесу? як прямий маркетинг мо-же сприяти її досягненню?*
ваше позиціювання? як ви виглядаєте в очах своїх покупців? хто, на вашу думку, може бути вашим конкурентом? як до вас ставляться ваші конкуренти?*
якою діяльністю в галузі маркетингу ви зараз займаєтесь?*
який існує зв'язок між прямим маркетингом та іншими фор-мами реклами та просування товару?*
хто контролює вашу базу даних: керівництво фірми чи сам ринок?
Свої міркування Д. Огілві закінчує такими словами: «Так і хо-четься сказати: добрими комерсантами не стають — ними наро-джуються». Це правда, але будь-які природні здібності можна розвивати й удосконалювати. Для цього доречно використати ще кілька порад Д. Огілві:*
Починайте з копіювання, але намагайтеся перевершити тих, кого ви копіюєте.*
Відвідуйте торгові виставки.*
Подорожуйте, вивчайте все те, що пропонують у інших країнах.*
Намагайтесь правильно вибрати товар, який можна було б успішно продати за каталогом.*
Намагайтесь продати товар, який є цікавим для вас самих, щось таке, на чому ви добре розумієтесь.*
Дивіться та вивчайте те, що продається у магазинах, та спробуйте вибрати такий товар, який ви могли б продати за до-помогою прямої поштової реклами.
Дуже слушними є також його характеристики різних способів та носіїв реклами (телефон, газети, журнали, поштові відправ-лення, вкладиші, каталоги).
На думку Д. Огілві, активних потенційних покупців зваблює вже найперша реклама. Для того, щоб відгукнулися інші, доведе-ться певний час почекати. Відтак треба точно розрахувати інтер-вал між повтореннями. Це залежить від таких чинників: розмір рекламного звернення (що воно менше, то частіше треба його по-вторювати); інтерес до товару (що більший інтерес, то частіше повторення); тираж носія реклами (що він більший, то частішим має бути повторний показ рекламного звернення).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: ДОСВІД ВИЗНАЧНИХ РЕКЛАМІСТІВ США У ГАЛУЗІ ПРЯМОГО МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок