Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Ефективне управління бізнес-процесами торговельного підприємства

Ефективне управління бізнес-процесами торговельного підприємства

Назва:
Ефективне управління бізнес-процесами торговельного підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,84 KB
Завантажень:
112
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Ефективне управління бізнес-процесами торговельного підприємства


В основу концептуальної конструкції ефективної управління торговельним підприємством нами запропоновано взяти за основу базові економічні теорії і прикладні аспекти управління підприємствами. Цілі створення концепції ефективної діяльності мають науковий і практичний зміст. Науковою ціллю є розвиток теорії і методології організації торгівлі на макро- і мікрорівні відповідно до нових науково-технічних, соціальних і економічних умов в інформаційному суспільстві. Практична ціль - це оцінка стану, діагностика виробничо-торговельних систем, аналіз проблемних місць і вироблення рекомендацій по їх вирішенню і наближенню до ефективної торговельної діяльності.
Ефективна торговельна діяльність повинна базуватися на встановленні оптимальних пропорцій у використанні факторів виробництва, логістичних і маркетингових взаємозв'язках та солідарної відповідальності всіх елементів ланцюгів цінностей за конкурентоспроможність товарів та послуг при сумісній участі партнерів в процесі розвитку системи в умовах постійних змін зовнішнього середовища. Розвиток системи і її ділової активності передбачає, з нашої точки зору, врахування таких базових постулатів: гармонізації торгівлі і ринку з навколишнім середовищем; гармоній стабільності і змін; гармоній якості і вартості елементів та процесів; гармоній основних і забезпечуючих функцій і відповідних їм елементів структури системи; гармоній між керуючими і керованими компонентами; гармоній людських відносин; гармоній інтересів і стимулів.
Першим постулатним положенням концепції, що пропонується, є побудова взаємовідношень споживача і виробника, спрямована на задоволення потреб суспільства і підвищення багатства його членів у гармонії з оточуючим середовищем. Забезпечення цієї гармонії потребує перегляду процесу прийняття рішень, планів і програм та орієнтації їх на динаміку конкурентної раціональності, спрямованої на постійне вдосконалення. Під конкурентною раціональністю розуміється принцип прийняття рішень на насиченому конкурентами ринку. Для реалізації першого постулату забезпечуючими принципами повинні стати: синхронізація; динамічність; інтеграція при оптимальній спеціалізації.
Другий постулат ефективної діяльності торговельної корпорації передбачає збереження сталості системи при внесенні змін, необхідних у ході пристосування до зовнішнього середовища. В основу забезпечення стабільності покладено деякі принципи: принцип обліку нерівноважного стану; принцип самоорганізації, тобто віддалення від хаосу (за рахунок зростання складності процесів і зменшення процесів, що порушують динамічну рівновагу); принцип синергетики як основа самоорганізації. Іншою стороною названого постулату ефективної діяльності схильність до змін корпоративної системи і її елементів.
Третій постулат ефективної торговельної діяльності - гармонія якості і цінності елементів і процесів (потоків) - базується на теорії функціонально-вартісного аналізу й управління. При цьому особливо важливим стає взаємодія міждисциплінарних механізмів (головним чином, наприклад, маркетингу і логістики.
Четвертий постулат ефективної торговельної діяльності - гармонізація основних і забезпечуючих функцій і структури торговельної корпорації - пов'язані безпосередньо з поняттям і принципами організації і дезорганізації.
П'ятий постулат - оптимізація між керуючими і керованими складовими - опирається на наступні закони: закон рівноваги і закон розходження.
Шостий постулат - гармонія людських відносин має пряме відношення до ефекту синергії. Причому, стосується це як комерційної синергії з врахуванням відношень між працівниками, так і інших форм її прояву.
Сьомий постулат пропонованої концепції ефективного виробництва - гармонія інтересів і стимулів - безпосередньо пов'язаний з організаційною культурою підприємства, цільовими постановками персоналу, вихованням і системою заохочення працівників.
Розглянуті постулати концепції "ефективного виробництва" можуть бути реалізовані лише при використанні визначеної бази знань з врахуванням перспектив її розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Ефективне управління бізнес-процесами торговельного підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок