Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Реклама як важливий елемент системи маркетингових комунікацій

Реклама як важливий елемент системи маркетингових комунікацій

Назва:
Реклама як важливий елемент системи маркетингових комунікацій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,50 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Реклама як важливий елемент системи маркетингових комунікацій


Сучасні споживачі скептично ставляться до багатьох ініціатив фахівців із маркетингу, тому привернути й утримати купівельну зацікавленість до якого-небудь виду товарів досить важко. Навіть визнані лідери на ринку не можуть бути абсолютно впевненими в надійності своїх позицій. Компанії вимушені продавати свої товари, супроводжуючи їх оригінальними, інформативними та привабливими зверненнями, які переконували б у відповідності цих товарів потребам і бажанням споживачів. Ключовим чинником маркетингу товарів стають маркетингові комунікації.
Маркетингові комунікації - це процес передавання інформації про товар цільовій аудиторії. Потрібно розуміти, що жодна компанія не в змозі діяти відразу на всіх ринках, задовольняючи при цьому запити всіх споживачів. Навпаки, компанія досягатиме успіху лише в тому разі, якщо вона націлена на такий ринок, клієнти якого з найбільшою вірогідністю будуть зацікавлені в її маркетинговій програмі [1, c. 23].
Комплекс маркетингових комунікацій (communication mix) включає такі основні складові: рекламування, стимулювання продажу, роботу з громадськістю (паблік рилейшнз) та персональний продаж. Деякі фахівці з маркетингових комунікацій додають до цих чотирьох іще такі: прямий маркетинг, виставки та ярмарки, рекламу на місці продажу, упаковку товару.
Усі маркетингові комунікації спрямовані на те, щоб надати цільовій аудиторії певну інформацію або ж переконати її змінити своє ставлення чи поведінку.
Для поширення маркетингових звернень можуть використовуватися багато видів комунікацій. Цей процес здійснюють як за допомогою заздалегідь розробленої програми маркетингових комунікацій, так і шляхом незапланованого використання елементів маркетинг-міксу та інших способів налагодження контакту зі споживачем. Таким чином, для досягнення маркетингового контакту можуть використовуватися заплановані та незаплановані маркетингові звернення [1, c. 24].
Одним із ефективних елементів маркетингових комунікацій є реклама.
Реклама - будь-яка сплачена конкретною особою форма комунікацій, призначена для просування товарів, послуг або ідей.
Існує декілька видів реклами, в тому числі і телереклама. Серед інших засобів рекламування товару телереклама займає передові позиції, тому що вона поєднує зображення, звук, рух, кольори, чуттєвий вплив, високий рівень сприйняття та широту охоплення. Цей засіб комунікації має велике значення, так як він створює чітке уявлення про товар та спонукає споживача до певних дій.
На даний момент українське телебачення транслює різноманітні рекламні ролики, вражаючи своєю креативністю, неординарністю та яскравістю. Деякі рекламні ролики споживачі принципово ігнорують та з величезним незадоволенням перемикають канали і керуються звичайною власною думкою, не цінуючи працю людей та не рахуючи гроші рекламодавців, а інші ролики дивляться із задоволенням, запам'ятовують, цитують та роблять певні споживчі дії.
Яскравим прикладом того є рекламна кампанія оператора мобільного зв'язку «Київстар». За 10-річчя свого існування компанія «Київстар» розширила свої можливості у напрямку спілкування та надання додаткових послуг абонентам (голосова пошта, міжнародний роумінг, WAP, GSM та доступ до Інтернет, контрактні послуги, переказ коштів та ін.) У 2004 році з'явилася дочірня компанія Djuice, а у 2007 році на екранах телевізорів та інших засобах комунікацій спостерігалося рекламування ще одного конкурента у сфері мобільного спілкування - Мобілич, також дочірня кампанія Київстару. Еволюцію підприємства ми змогли проспостерігати як його розвиток в цілому, так і розвиток його рекламної кампанії. Кількість реклами та рекламних роликів на телебаченні збільшувалося з кожним днем. Будучи користувачами послуг мобільного зв'язку , професіоналами в даній сфері та уважними глядачами телетрансляцій можна помітити, що телереклама компанії Київстар розрахована на бізнес-людей, осіб з високим та середнім матеріальним достатком. Вона є більш витриманою, стильною та гарно поставленою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Реклама як важливий елемент системи маркетингових комунікацій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок