Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> СПЕЦИФІЧНІ ЗАХОДИ З ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ

СПЕЦИФІЧНІ ЗАХОДИ З ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ

Назва:
СПЕЦИФІЧНІ ЗАХОДИ З ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,59 KB
Завантажень:
356
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему:
СПЕЦИФІЧНІ ЗАХОДИ
З ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ


Особливості роботи з пресою. Одним із головних напрямків діяльності служби паблік рилейшнз є зв'язок із пресою. На цю роботу призначається спеціальний працівник-професіонал або на-віть створюється прес-центр.
Обов'язки відповідального за зв'язки з пресою полягають у тім, щоб сприяти пресі. Стосунки з пресою мають ґрунтуватися на двох принципах — швидкість і точність. Крім того, є ще два важливі фактори в стосунках із пресою — це вибір слушного мо-менту та необхідної аудиторії.
Тому бажано підтримувати регулярні контакти з журналіста-ми, систематично надсилати їм нову інформацію про підприємс-тво (організацію, фірму), тобто звертатися до них не тільки тоді, коли це потрібно. Ці зв'язки, на думку фахівців, можуть принес-ти непогані дивіденди.
Необхідно, щоб відповідальний за пресу добре знав та розумів цілі, завдання та стратегію підприємства, щоб він міг скласти та виконати план випуску заяв для преси, звітів та нарисів. У разі катастроф та надзвичайних ситуацій преса має знати прізвище людини, яка репрезентуватиме підприємство або організацію, ка-нали зв'язку з нею. Інформація про таку подію та про заходи для усунення наслідків має в найкоротші строки та в найповнішому обсязі досягти журналістів, тому що вони забезпечують безпосе-редній зв'язок із громадськістю.
Відповідальний за пресу повинен:*
передавати матеріали, на підставі яких журналісти можуть написати статті, очерки та репортажі;*
відповідати на запити преси та надавати комплексні інфор-маційні послуги;*
стежити за повідомленнями в пресі та оцінювати результати, уживати (за необхідності) заходів для спростування помилок, нето-чностей або наклепницьких тверджень в опублікованих матеріалах.
Найбільш поширений спосіб передачі інформації пресі — ін-формативне повідомлення, або прес-реліз. Його надсилають зви-чайною поштою або факсом чи каналами комп'ютерного зв'язку в різні газети та періодичні видання, на радіо й телебачення. Не-обхідно постійно оновлювати списки отримувачів матеріалів, щоб прес-релізи поширювалися без затримки. В економічно роз-винутих країнах створено навіть спеціальні фірми, які займаються складанням та розповсюдженням прес-релізів поштою, через посильних або каналами комп'ютерного зв'язку.
Складаючи прес-реліз, необхідно виконувати певні технічні правила. Наведемо деякі з них.*
Використовуйте тільки одну сторону аркуша паперу.*
Залишайте достатньо широкі береги ліворуч та праворуч.*
Друкуйте матеріал тільки через два інтервали.*
Не робіть жодних пояснень і позначок навіть у заголовку (редактори самі вирішать, що заслуговує на окреме шрифтове
виділення).*
Усі абзаци, крім першого, починайте з нового рядка. Прес-релізам, які повідомляють про якусь новину, треба дати заголовок, який доступно передає суть цієї новини (втім, редак-тори віддають перевагу власним заголовкам).
Бланк прес-релізу повинен мати «шапку» з назвою та адресою того, хто розповсюджує прес-реліз. У «шапці» необхідно вказати номер телефону, за яким можна телефонувати цілодобово. Ці ві-домості необхідно повторити в кінці прес-релізу зі вказівкою прі-звища особи, до якої можна звернутися по додаткову інформацію.
Треба намагатися, щоб прес-релізи були стислими (не більше 300 слів), аби їх можна було розмістити на одній сторінці. Якщо це неможливо, у нижньому правому ріжку треба зазначити «див. далі». Додаткову інформацію дають на окремих сторінках як до-повнення.
На прес-релізі необхідно вказати дату та повторити її в ниж-ньому лівому ріжку останньої сторінки, якщо прес-реліз досить довгий. Як правило, указують не дату підготовки прес-релізу, а дату його можливого отримання чи дату, після якої його дозволя-ється друкувати (наприклад, тоді, коли пресу ознайомлюють із промовою, яку ще тільки буде виголошено).
Необхідно намагатися не зловживати великими літерами. Ніколи не пишіть такими літерами цілі слова. Великі літери треба використовувати тільки там, де цього вимагають правила правопису.
Числа від одного до дев'яти необхідно писати літерами, а далі — Цифрами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: СПЕЦИФІЧНІ ЗАХОДИ З ПАБЛІК РИЛЕЙШНЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок