Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Навчальні тести з відповідями з курсу “Маркетингова товарна політика”

Навчальні тести з відповідями з курсу “Маркетингова товарна політика”

Назва:
Навчальні тести з відповідями з курсу “Маркетингова товарна політика”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,04 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 
Навчальні тести з відповідями з курсу “Маркетингова товарна політика”


ВСТУП
Перехід до ринкової економіки, разом із значними перевагами, призводить до ускладнення умов діяльності вітчизняних підприємств, котрим доводиться протистояти конкурентам. Створення і реалізація товару, відповідного вимогам ринку, супроводжується прийняттям низки досить складних рішень, які у сукупності забезпечують підприємству не тільки прибутковість, а й конкурентну перевагу. Маркетингова товарна політика охоплює інструменти і заходи по формуванню конкурентоспроможної товарної пропозиції, управління асортиментом, позиціонування і мерчандайзинг, сервісну діяльність. Зважена і послідовна товарна політика виробника закладає фундамент його ринкового успіху внаслідок дійового задоволення потреб, формує привабливий імідж виробника і конкурентні переваги, надовго залучає увагу і приязнь споживачів.
Виходячи з цього, сучасні спеціалісти, готуючи себе до успішного ведення професійної діяльності, повинні грунтовно засвоїти принципи маркетингового дослідження ринку товарів та послуг, навчитися аналізувати потреби ринкових сегментів, розробляти й впроваджувати на ринок товари, здатні задовольняти ці потреби краще, ніж це роблять товари конкурентів.
Одним із шляхів глибокого засвоєння знань з дисципліни “Маркетингова товарна політика” є самостійна підготовка до семінарських і практичних занять, заліків та індивідуальних завдань з використанням тестів.
Навчальні тести сприяють більш повному розкриттю здібностей студентів, краще забезпечують формування зацікавленості до курсу, активізують мислення, виробляють вміння самостійно здобувати знання, спонукають студентів регулярно працювати з літературою, шукати і знаходити правильні відповіді. На запропоновані тести студент може дати правильну відповідь лише за умови глибокого засвоєння пройденого матеріалу.
Використання навчальних тестів з курсу дозволяє суттєво зменшити витрати часу і праці викладача для контролю знань студентів, індивідуалізувати навчання, оцінити знання кожного студента. Тестування може проводитись за допомогою комп’ютерів.
Рівень знань студентів оцінюється таким чином:
“відмінно”, якщо правильні відповіді становлять не менше 90% від загального обсягу матеріалу;
“добре” – не менше 80%;
“задовільно” – не менше 70%.
Студенти, які в процесі контролю знань одержали незадовільні оцінки, повторюють вивчення питань з тем курсу самостійно або за допомогою консультації викладача до повного їх засвоєння.
Для успішного складання тестів студентам необхідно, крім рекомендованої викладачем основної літератури, самостійно вивчати законодавчі та нормативні акти, а також інші літературні джерела.
Тема 1: Товарна політика підприємств маркетингової орієнтації
Товар – це:
а) все те, що здатне задовільнити потреби споживачів;
б) все, що призначене для задоволення певної потреби і пропоноване на ринку для продажу;
в) матеріальні об’єкти, послуги, які характеризуються сукупністю властивостей, здатних задовольнити бажання потенційних покупців;
г) всі твердження вірні.
2. Маркетингова товарна політика – це:
а) складова господарської діяльності підприємства;
б) визначений курс дій, принципи поведінки підприємства на товарному ринку;
в) сукупність засобів впливу на споживача за допомогою товару;
г) систему дій підприємства для визначення місця товару на ринку, задоволення конкретного потенційного споживача товарами, широкої можливості їх вибору.
3. Споживчий маркетинг покликаний…
а) задовольняти стиль життя, звички, потреби споживачів і впливати на них;
б) задовольняти стиль життя, звички, потреби споживачів і впливати на них через торговельну мережу;
в) залучати і зберігати тих споживачів у вибраних ринкових сегментах, котрі забезпечують стабільний фінансовий стан підприємства в поточний моменті в перспективі;
г) визначати місце товару на ринку, задовольняти конкретного потенційного споживача товарами й надавати широку можливість їх вибору.
4. Торговельний маркетинг спрямований на…
а) задоволення стилю життя, звичок, потреб споживачів;
б) задоволення стилю життя, звичок, потреб споживачів і вплив на них через торговельну мережу;
в) залучення і збереження тих споживачів у вибраних ринкових сегментах, котрі забезпечують стабільний фінансовий стан підприємства в поточний моменті в перспективі;
г) визначення місця товару на ринку, задоволення конкретного потенційного споживача товарами й надання широкої можливості їх вибору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29 Реферат на тему: Навчальні тести з відповідями з курсу “Маркетингова товарна політика”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок