Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Рекламно-інформаційна діяльністьу системі маркетингу

Рекламно-інформаційна діяльністьу системі маркетингу

Назва:
Рекламно-інформаційна діяльністьу системі маркетингу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,58 KB
Завантажень:
61
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
«Рекламно-інформаційна діяльність
у системі маркетингу»


ПЛАН
Вступ
1. Сутність та види реклами. Джерела розповсюдження реклами
2. Поняття та формування рекламно-інформаційної кампанії
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
Основні завдання реклами:*
показ винятковості й корисності товару;*
інформування про можливість повторної купівлі за зниженою ціною для постійного покупця;*
інформування про рівень цін;*
демонстрація якості товару і повідомлення про постійне місце його продажу;*
акцентування товарного знаку і засобів захисту його від конкурентів.
Реклама пройшла довгий історичний шлях. Водночас мистецтво реклами вважається сучасним винаходом, до того ж сучасні люди довірливіші, ніж їхні попередники. Завдяки новітнім технічним досягненням рекламу можна запропонувати великій аудиторії.
Реклама несе інформацію, подану у стислій, художньо вираженій, емоційно забарвленій формі, доводить до свідомості й уваги потенційних покупців найважливіші відомості про товари і послуги.
Закони реклами було сформульовано у 1937 р. — це Кодекс норм рекламної практики Міжнародної торговельної палати в Парижі. Цей кодекс переглядався 6 разів (остання редакція — у 1987 p.). Відповідно до його положень реклама має бути спрямована на захист споживачів, одержання прибутку фірмою і не завдавати шкоди конкурентам.
1. Сутність та види реклами.
Джерела розповсюдження реклами
Реклама – спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку.
Реклама – будь-яка оплачена конкретною особою форма комунікацій, призначена для просування товарів, послуг чи ідей. Хоч деякі види реклами (наприклад, пряме поштове розсилання) орієнтовані на конкретного індивідуума, усе-таки більшість рекламних послань призначені для великих груп населення, і поширюються такими засобами масової інформації, як радіо, телебачення, газети й журнали.
Реклама – це розповсюджувана в будь-якій знеособленій формі, за допомогою будь-яких засобів інформація про фізичну чи юридичну особу, товари, ідеї й починання (рекламна інформація), що призначена для невизначеного чи визначеного кола осіб, відкрито виходить і оплачується рекламодавцем і покликана формувати чи підтримувати інтерес до фізичних, юридичних осіб, ідей і починань і сприяти реалізації товарів, ідей, починань.
Для успішного виходу на ринок підприємство, орієнтуючись на обраний цільовий ринок, а точніше, кращий для нього сегмент цільового ринку (у рекламній практиці – контактна аудиторія), має запропонувати своїм потенційним покупцям (споживачам) привабливий для них товар ринкової новизни. Відповідно до цього планується проведення заходів з метою формування попиту на товар, основним з яких є торгова реклама.
Реклама використовує наступні засоби: телебачення, радіо, пресу, зовнішню рекламу, Інтернет тощо.
Реклама – це інструмент ринку, в її основі – інформація й переконання.
Реклама сприяє розвитку масового ринку збуту товарів і послуг, і, в решті-решт, вкладення підприємців у виробництво стають виправданими. Доходи від реклами починають забезпечувати життєдіяльність газет і журналів, що прагнуть охопити велику аудиторію. Таким чином, мільйони людей одержують свіжі новини, а також і рекламні повідомлення.
Реклама може передавати суспільні, політичні та благодійні ідеї й тим самим ставати частиною громадського життя. Підводячи підсумок вищесказаному, можна виділити наступні функції реклами:
економічна;
просвітницька;
виховна;
політична;
соціальна;
естетична.
Реклама є як частиною економічних відносин, так і частиною взаємин між людьми. Тому реклама – діалог між продавцем і споживачем, де продавець виражає свої наміри через рекламні засоби, а споживач – зацікавленістю в даному товарі. Якщо покупець не виявив інтерес, то мета рекламодавця не досягнута.
В існуючій літературі виділяється декілька взаємозалежних цілей реклами:
формування у споживача визначеного рівня знань про даний товар/послугу;
формування у споживача визначеного образа фірми;
формування у споживача доброзичливого ставлення до фірми;
спонукання споживача знову звернутися до даної фірми;
спонукання споживача до придбання даного товару/послуги у даної фірми;
стимулювання збуту товару/послуги;
прискорення товарообігу фірми;
прагнення зробити даного споживача постійним покупцем даного товару/послуги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Рекламно-інформаційна діяльністьу системі маркетингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок