Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Виставка - органічний складовий елемент комплексу маркетингу

Виставка - органічний складовий елемент комплексу маркетингу

Назва:
Виставка - органічний складовий елемент комплексу маркетингу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,49 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Виставка - органічний складовий елемент комплексу маркетингу


Виставки — ефективний ресурс для організації і проведення соціокультурних і маркетингових досліджень, так як вони дають зацікавленим організаціям велику прикладну інформацію. Кожна виставка є своєрідним зрізом конкретної ринкової ситуації, вона дає можливість не тільки здійснювати пошук відповідних ринків, але і брати участь у виході на ці ринки за допомогою найбільш ефективних способів. Кожна виставка - важлива і, що важливо, ємна в плані матеріальних витрат частина маркетингового плану будь-якої організації, що приймає в ній участь у ролі експонента, чи відвідувача, або, тим більше, організатора.
Цінність досліджень на виставках полягає в тому, що вони:*
дають можливість одержати багатий обсяг даних швидко дешевше, ніж у звичайних умовах,*
дозволяють досягти поглибленого розуміння ринкової ситуації, не орієнтуючись на витратний і довгостроковий масовий збір даних,*
оскільки багато виставок проводяться з визначеною періодичністю і по конкретній тематиці, вони дозволяють відслідковувати динаміку різних показників, а число таків трендів може досягати значної величини;*
дослідження на виставках дозволяють визначити нові тенденції в розвитку ринку, виявити ниши, що утворилися, і зосередити увагу на вивченні тих сегментів, що представляються самими перспективними. Учасники виставки утворюють конкретне співтовариство і мають величезний обсяг найрізноманітнішої і надійної маркетингової інформації.
Виставочний ринок сформувався в динамічний, такий, що швидко розвивається, сектор економіки. Він благополучно проникнув в усі дозрілі для цього галузі економіки України, тією чи іншою мірою захопив усі регіони країни і міцно зайняв своє місце в просуванні товарів і послуг від виробника до споживача. Участь у виставках сьогодні є неодмінною складовою успіху тієї чи іншої фірми.
Для того, щоб виставки зайняли належне місце серед інструментів маркетингу, необхідний ретельний добір, вибір по регіонах і цільових групах, а внаслідок цього також добір експонатів і персоналу. У світі виставок цей принцип добору давно став визначальним. У Німеччині, країні виставок, диференціація розвита особливо сильно.
Вибір придатної виставки підготовляється вже за письмовим столом, тому в остаточному рішенні повинні бути враховані багато критеріїв, що до того потрібно системно оцінити. «Усі конкуренти тут, тому ми теж повинні бути представлені» - це спрощення в пошуках рішення, тому воно не є обгрунтованим.
Насамперед, потрібно чітко визначити мету, що фірма ставить перед собою, беручи участь у виставці. Як правило, коло таких цілей включає:
· демонстрацію продукції, представлення нових товарів (послуг);
· просування торгової марки, поліпшення іміджу фірми;
· вивчення ринків збуту, формування дилерської мережі;
· рекламу фірми;
· безпосередній збут продукції;
· вивчення продукції і стратегії конкурентів.
Сучасна виставка — багаторівневий інструмент маркетингу, площадка, де експонент може одночасно рекламувати, продавати свою продукцію і формувати образ своєї фірми. Разом з тим це клуб професіоналів, свого роду індикатор стану і перспектив розвитку галузі. Цю «професійну» складову в значній мірі формує ділова програма виставки, що включає в себе цілий спектр різнопланових заходів.
Для компаній-організаторів ділова програма виставки — інструмент «примусового» залучення цільової аудиторії.
Офіційні заходи
До офіційних, «протокольним» заходам відносяться:
церемонія відкриття/закриття виставки, прес-конференції (до деякої міри), візити офіційних осіб, офіційні прийоми /фуршети, церемонії нагородження лауреатів конкурсів і т.д.
Професійні заходи
Для професійних заходів важливо, щоб їхній зміст і спосіб проведення відповідали заявленому в назві типу. Розрізняють наступні типи заходів:
А) Конгрес — «з'їзд, збори (звичайно з питань міжнародного значення»). Має складну структуру заходів, велику географію учасників, широкий суспільний резонанс.
Б) Форум — «масові збори, з'їзд».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Виставка - органічний складовий елемент комплексу маркетингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок