Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> ПРЯМІ ПОШТОВІ РЕКЛАМНІ ВІДПРАВЛЕННЯ

ПРЯМІ ПОШТОВІ РЕКЛАМНІ ВІДПРАВЛЕННЯ

Назва:
ПРЯМІ ПОШТОВІ РЕКЛАМНІ ВІДПРАВЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,40 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
ПРЯМІ ПОШТОВІ РЕКЛАМНІ ВІДПРАВЛЕННЯ


Найпопулярнішою формою прямого маркетингу є здебільшо-го пряма поштова реклама.
Найефективнішими вважають звичайні рекламні листи, ос-кільки вони дають змогу ввічливо й переконливо переказати відомості про товар тільки тим людям, які можуть бути в цьому то-варі заінтересованій з іншого боку, і потенційні споживачі схва-люють таку рекламу, бо вона надходить безпосередньо до по-мешкання і прочитати її можна в сприятливій обстановці та у сприятливий момент. Якщо перелік адресатів складено розумно, а рекламні звернення зроблено достатньо майстерно, адресати, як правило, отримують досить сильний імпульс до негайної покупки. результативність такої реклами можна визначити максималь-но точно. Кількість покупців порівнюється з кількістю адресатів, що з достатньою вірогідністю свідчитиме про ефективність рек-лами та обґрунтованість витрат на неї.
Проте варто пам'ятати, що пряма поштова реклама потребує по-чуття міри й такту, як жодна інша. Індивідуальна рекламна пошта (особливо в Україні) може сприйматися негативно, як щось сило-міць нав'язуване ззовні. З цього випливає необхідність ретельного вивчення ставлення цільової аудиторії до реклами. Тим більше, що пряма поштова реклама ніколи не працює «на холостому ході»: тим, хто не може стати покупцем, її просто не надсилають.
Як уже було сказано, до найпоширеніших носіїв прямої по-штової реклами належать рекламні листи. Спеціалісти вважають, Що адресат, розкривши конверт, хоча б мигцем гляне на лист. Ще більше шансів бути прочитаним з початку до кінця має лист, без-посередньо звернений до конкретного адресата.
Проте, користуючись прямою поштовою рекламою, треба бути готовим і до багатьох суто технічних складнощів. Якщо рекламодавець надсилає невелику кількість листів, їх можна написати навіть від руки, а потім відправити факсом (якщо це можливо) або поштою. Велику кількість листів можна надрукувати на машинці або на комп'ютерному принтері. На початку листа спеціально залишають вільне місце, куди потім вписують прізвище адресата. Економічно вигідно замовити виготовлення великої кількості стандартних листів друкарським способом. Прізвища адресатів згодом можна надрукувати в пробілах на звичайній друкарській машинці, написати від руки або іншим способом, пі-сля чого лист набирає вигляду індивідуально оформленого, а са-ме до таких листів адресати ставляться найбільш доброзичливо. Не треба також розміщувати якісь кольорові емблеми та фірмові знаки на самому листі або конверті. Це зменшує його довірчу персональну спрямованість. Потрібний ілюстративний матеріал вкладають у звичайний конверт, який оформлюється суто по-діловому. Ілюстрований необхідними рисунками (схемами) рек-ламний листок позбавляє необхідності користуватися окремими ілюстрованими вкладишами.
Коли необхідно вибрати — чи надіслати тільки рекламну бро-шуру, чи тільки лист з пропозицією, то ліпше надіслати лист. Лист завжди встановлює особистий контакт з адресатом, а це, як довели дослідження, є значно ефективнішим, ніж безособова брошура. Ясна річ, повний комплект впливатиме на адресатів ще більше.
Варто навести ще кілька рекомендацій фахівців стосовно зміс-ту і стилю рекламного листа:*
звертайтесь безпосередньо до адресата як до особисто зна-йомої людини, але не допускайте навіть натяку на фамільярність; про себе завжди кажіть «я», а не «ми»;*
після звернення у перших же рядках викладіть суть справи, наприклад, так: «Чи замислювалися Ви над тим, як можна купити машину, заплативши за неї тільки 25% грошима?» або «Чи прива-блює Вас знижка в 15% на всі види відеоапаратури?»;*
ніколи не виготовляйте листи індивідуального змісту дру-карським способом, навіть якщо маєте таку можливість: ліпше користуйтесь звичайною друкарською машинкою або комп'ютер-ним принтером;*
широко використовуйте шрифтові та кольорові виділення ключових слів, а також знаки оклику;*
завжди робіть в кінці листа приписку P.S. Це один з най-більш ефективних знаків прямої реклами. Це найідеальніший спосіб знову стисло викласти свою пропозицію і пояснити вигоди для споживача.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: ПРЯМІ ПОШТОВІ РЕКЛАМНІ ВІДПРАВЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок