Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність

Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність

Назва:
Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,63 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему:
Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність


Коротка історія ОАО "Концерн Стирол"
У 1929 році в рамках першого п'ятилітнього плану були початі геолого-дослідницькі роботи і проектування заводу.
23 квітня 1933 року азотно-туковий завод (АТЗ) - так тоді називався концерн "Стирол", першим у колишньому СРСР початків випуск аміаку з коксового газу. Побудовано цех N 1 був по проекті закордонних фірм, використовувалося закордонне устаткування. Через два роки завод досяг проектної потужності, до сорокового року виробництво аміаку збільшилося в п'ять, а азотної кислоти - у тридцять разів.
У жовтні 1941 р. після початку війни Горловский АТЗ відправився на схід - у відносно безпечний тил.
Шістдесяті роки були періодом становлення і розвитку органічної хімії. У лад були введені цехи по виробництву суспензионного, блокового і полістиролу, що спінюється.
У березні 1966 р. початок роботу нове виробництво мінеральних добрив - цех N 3"А", що випускає гранульовану аміачну селітру.
4 травня 1966 р. Горловский азотно-туковий завод був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
У 1976 р. завод перейменований у виробниче об'єднання "Стирол".Рубіж сімдесятих і вісімдесятих років став часом другого народження заводу: були введені нові крупнотоннажные агрегати по виробництву сірчаної кислоти, аміаку, карбаміду. Випуск аміаку виріс утроє, а мінеральних добрив - у два рази.
З кінця вісімдесятих років ПО "Стирол" приступило до роботи, зв'язаної зі зміною форми власності. Акціонування підприємства було перервано в 1991 р. з розпадом Союзу. По знову прийнятих законах української держави вся діяльність, зв'язана зі зміною форми власності, була припинена.
Протягом двох з невеликим років керівництво підприємства домагалося поновлення цього процесу.
У лютому 1993 р. був зареєстрований орендний концерн "Стирол". Це відкрило новий етап у розвитку підприємства. Використання оренди з викупом дозволило, раціонально витрачаючи засобу, направляти їх на розвиток виробництва і на викуп майна концерну.
1 вересня 1995 р. було зареєстровано акціонерне товариство "Концерн Стирол", співвласниками якого стали працівники підприємства, ветерани концерну, юридичні особи, громадяни України і держава. Самостійне господарювання дозволило виконати ряд проектів, що значно зміцнили економіку концерну.
У травні 1993 р. одержало першу продукцію спільне українсько-американське підприємство "Хантсман-Стирол", що випускає одноразове упакування для продуктів.
У липні 1994 р. почав роботу другий агрегат виробництва карбаміду.
У жовтні 1995 р. введено в лад виробництво карбамидо-аммиачной суміші (рідкі добрива, застосовувані в США, Франції, Канаді), створене спільне українсько-американське підприємство "IBE - Стирол".
У жовтні 1996 р. введено в лад фармацевтичне виробництво, що працює по стандартах GMP (найвищий світовий рівень якості, прийнятий у Сполучених Штатах і Канаді, високо розвитих європейських країнах), спроектоване і споруджене в співробітництві з канадською фірмою "Western Industrial Group", що випускала на першому етапі аспірин, парацетамол і вітамін "З" і здатне значно розширити асортимент виробленої продукції. У квітні 1998 року початий випуск ще п'яти нових препаратів - знеболюючих, протизапальних, шлунково-кишкових. Прийнято програму випуску в 1998 р. ще двадцятьох чотирьох нових лік. Мова йде про безрецептурні препарати - джинериках. Це серцево-судинні засоби, препарати, що поліпшують мозковий кровообіг, для лікування захворювань органів подиху, травлення, сечостатевої сфери, антиалергічні, анальгетики й антипиретики, що загальзміцнюють, антивірусні й ін. 28 серпня виробництво фармацевтичних препаратів одержало сертифікат GMP, що свідчить про світовий рівень виробництва лікарських препаратів у концерні.
У концерні ведеться постійна реконструкція і модернізація виробництва, засобу підприємства, що залишилися після виплати всіх обов'язкових платежів і податків, направляються, в основному, на розвиток виробництва і випуск якісної продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Виробництво лікарських засобів на ОАО "Концерн Стирол" – історія і сучасність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок