Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Концепції товаровиробництва, сучасні маркетингові комунікації

Концепції товаровиробництва, сучасні маркетингові комунікації

Назва:
Концепції товаровиробництва, сучасні маркетингові комунікації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,71 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Контрольна робота
Концепції товаровиробництва, сучасні маркетингові комунікації


Вступ.
Концепції товаровиробництва:
а) вдосконалення технології та організації виробництва;
б) поліпшення якості товару;
в) інтенсифікація комерційних зусиль;
г) маркетинг;
д)соціально-етичний маркетинг.
3. Сучасні маркетингові комунікації.
4. Практика маркетингових комунікацій.
5. Висновок.
6. Література.


Маркетингова політика комунікацій синтезує всі переваги маркетингу та досягнення сучасної теорії комунікацій. Поєднуючись, вони дають такий спільний ефект, який перевищує ефект кожного з них окремо. Це яви-ще знайшло підтвердження в багатьох країнах.
Економіка кінця XX ст. значно відрізняється від економіки його початку. Процвітають не тільки економічно розвинуті країни Єв-ропи та Америки. Значного прогресу досягли Японія, Китай, деякі країни південно-східної Азії (так звані тихоокеанські тигри), кіль-ка латиноамериканських країн. Лише за 100 років змінили одна одну три епохи розвитку підприємництва у Сполучених Штатах Америки та в Західній Європі: епоха масового виробництва (1900—1930), епоха масового продажу (1930—1950) і постіндустріальна епоха (з середини 1950-х рр. до наших днів). Досягти еко-номічного розквіту цим країнам допомогло використання нової фі-лософії підприємництва, відомої під назвою маркетингу. Марке-тинг докорінно змінив психологію і ставлення до життя не тільки підприємців, а й політичних діячів та пересічних громадян.
Згідно із цими змінами (а може, й навпаки — як наслідок впливу на виробників таких змін) удосконалювалися протягом XX ст. концепції товаровиробництва.
Якщо перекласти з англійської термін «маркетинг», тобто «ринкова діяльність», «робота на ринку», то нас передовсім вра-жатиме, що новизна і сучасність цього терміна базуються на сло-ві «ринок» — понятті, що існує вже кілька тисячоліть. Однак ри-нок в XX ст. не має нічого спільного з тим збіговиськом, де люди забезпечували себе продуктами харчування і ремісничими виро-бами в античні часи і в середньовіччі. Науково-технічний прогрес інтелектуалізував суспільство, змінився менталітет цілих країн та народів, особливо ставлення до соціальних проблем. Підприємці, врешті-решт, зрозуміли, що страйки, соціальні конфлікти і революції мають дуже негативні наслідки, негайно зменшуючи при-бутки, порушуючи налагоджений виробничий ритм і суспільну стабільність.
Зміни в соціальних відносинах у XX ст. потребували змін у концепціях товаровиробництва. У практиці комерційної діяльності підприємств за ринкової економіки використовувались і частково використовуються й досі п'ять основних підходів (концепцій):*
вдосконалення технології та організації виробництва;*
поліпшення якості товару;*
інтенсифікація комерційних зусиль;*
маркетинг;*
соціально-етичний маркетинг.
Ці підходи не суперечать один одному. Однак переважання окремих концепцій здатне змінити економічну практику.
Так, концепція вдосконалення виробництва виходить із того. що попит на товар перевищує пропонування, а собівартість това-ру занадто висока. За таких умов підприємець просто-таки му-сить поліпшувати виробництво з метою збільшення продуктив-ності праці та обсягів випуску продукції, а також для зниження собівартості одиниці товару. Важливе значення матиме підви-щення ефективності системи розподілу.
Основою концепції поліпшення товару є твердження, що тіль-ки товар високої якості знайде шлях до покупця. Це справедлива думка, але до неї слід іще додати принцип задоволення всіх по-треб споживачів, які бувають найрізноманітнішими.
Підхід, пов'язаний з інтенсифікацією комерційних зусиль, ба-зується на значному пожвавленні діяльності підприємців у сфері продажу та стимулювання, що виявляється у проведенні, сказати б, жорсткої, агресивної рекламної політики щодо покупця, який без прямої підказки реклами не здатний прийняти рішення щодо купівлі.
Усі названі підходи використано і в концепції маркетингу, але основною метою останнього є визначення потреб цільових рин-ків і задоволення їх ефективніше, ніж це роблять конкуренти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Концепції товаровиробництва, сучасні маркетингові комунікації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок