Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Маркетингове обґрунтування туристично-оздоровчих послуг в прикарпатському регіоні

Маркетингове обґрунтування туристично-оздоровчих послуг в прикарпатському регіоні

Назва:
Маркетингове обґрунтування туристично-оздоровчих послуг в прикарпатському регіоні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,50 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Маркетингове обґрунтування туристично-оздоровчих послуг в прикарпатському регіоні


Туризмові належить одне з провідних місць у використанні природних ресурсів. Його подальший розвиток можливий при поєднанні з ефективною роботою, фізичною активністю туристично-оздоровчого спрямування.Великого значення набуває вирішення проблем оптимізації формування оздоровчих, спортивних і туристичних установ з урахуванням комплексного підходу до використання природного потенціалу і рекреаційних територій. Вони забезпечують задоволення потреб людей у відпочинку, відновленні здоров"я і формують естетичну культуру. Туризм, як одна із перспективних галузей економіки Прикарпатського регіону, розвивається і йде в крок із зростаючими потребами ринку. На Прикарпатті є можливість займатися різними рекреаційними літніми і зимовими видами спорту чи просто оздоровлюватися завдяки специфічним кліматичним факторам (насиченість повітря негативними аероіонами, фітонцидами тощо). В арсеналі туристично-оздоровчих послуг є: різні пішохідні, кінні (міста-Делятин і Яремче,села-Бувнище та Гута),велосипедні маршрути(село Микуличин-гора Говерла),водні маршрути(село Кутище-селоНезвисько), автомобільні маршрути(місто- Івано-Франківськ-Верховина).Використовуючи специфіку гірського клімату на Прикарпатті сьогодні створюється велика кількість туристичних комплексів,фірм,які за допомогою маркетингових розробок, отримують вагому економічну вигоду.
Перехід до ринкової економіки породив масу проблем для туристичних фірм, вирішення яких можливе лише за допомогою інструментарію.
Маркетинг туризму по кінцевому продукту (туристичній послузі) відноситься до категорії споживчого маркетингу, тому що обмін здійснюється між кінцевими споживачами і фірмами.
Маркетингова фірма служить базою для планування всіх аспектів її діяльності і передбачає два напрямки активності(мал.1):
стратегічний маркетинг;
операційний маркетинг;
Стратегічний маркетинг
(процес аналізу) | Операційний маркетинг
(активний процес дій)
Аналіз потреб споживачів | Вибір цільового сегмента
Сегментація ринку:макро-і мікросегментація. | План маркетингу(мета, позиціонування, тактика)
Аналіз привабливості потенціал циклу-життєвий цикл. | Комплекс маркетингу (товар,збут,ціна,комунікації)
Аналіз конкурентноздатності; стійка конкурентна перевага | Бюджет маркетингу
Вибір стратегій розвитку | Реалізація плану і контроль
 
Туриститне підприємство часто трактують, як підприємство,яке виробляє туристичні товари,або надає послуги туристам.[5]Всю діяльністьтуристичних фірм в загальному вигляді можна звести до виконання трьох основних функцій:організаційної(формування комплексних маршрутів для туристичних груп та туристів-індивідуалів на основі договорів з підприємствами туристичної індустрії),посередницької(комплектування і продаж послуг та товарів туристичного призначення за дорученням підприємств-постачальників туристичних послуг),торгівельно-банківської(операції з обміну валют, страхування життя та майна туристів).
Основною метою туристичних фірм є задоволення потреб споживачів в туристичних послугах .В зв"язку з цим, основним видом діяльності туристичних підприємств, є комплектування та реалізація туристичного продукту-комплексу туристичних послуг,що задовільняють потреби туриста під час його подорожі.За змістом та характером своєї основної діяльності туристичні підприємства є свого роду посередниками між споживачем (туристом) та виробником окремих туристичних послуг(засобами розміщення туристів,транспортними організаціями,підприємствами харчування,спортивно-оздоровчими послугами).
В перспективній схемі в рамках загальної гіпотези туризму на території виділяються певні етапи. В першу чергу визначаються конкретні точки розміщення і типи пропонованих об’єктів та трас туристичних маршрутів. Ці маршрути і схеми враховують зацікавленість внутрішнього, іноземного, молодіжного та шкільного туризму, обслуговування місцевих та приїзджих контингентів населення, а також інших видів і форм активного відпочинку населення країни і даної території.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Маркетингове обґрунтування туристично-оздоровчих послуг в прикарпатському регіоні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок