Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Планування та ефективність рекламної кампанії у фармацевтичній галузі. Участь у виставках та ярмарках

Планування та ефективність рекламної кампанії у фармацевтичній галузі. Участь у виставках та ярмарках

Назва:
Планування та ефективність рекламної кампанії у фармацевтичній галузі. Участь у виставках та ярмарках
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,70 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Планування та ефективність рекламної кампанії у фармацевтичній галузі. Участь у виставках та ярмарках
 


Планування та ефективність рекламної кампанії
Маркетинг включає рекламні заходи, котрі повинні орі-єнтуватись на стратегічні цілі маркетингового планування. Взаємозв'язок усіх ланцюгів маркетингу — основа єдиної стратегії і тактики рекламної діяльності в системі маркетин-гу. Виходячи з цього, при розробленні та здійсненні плану рекламної кампанії необхідно перш за все узгодити її цілі та принципи з загальним маркетинговим планом фірми чи підприємства.
При плануванні рекламних заходів щодо конкретного то-вару слід ураховувати стадію життєвого циклу, яку він пере-живає на ринку.
План рекламних дій повинен базуватися на аналізі вимог споживачів, сегментуванні ринку та позиціюванні товару. Розробка плану має передбачати різноманітність та опти-мальне поєднання різних видів і форм реклами.
У плануванні рекламної кампанії лікарських засобів виділяють кілька етапів:
¦ визначається об'єкт реклами (лікарський препа-рат, фірма);
¦ визначається суб'єкт або адресат реклами, тобто група споживачів (хворих, лікарів, провізорів), яким необхідно дати інформацію про фармацев-тичний продукт;
¦ визначається мотив реклами, тобто на чому по-винен бути акцент у рекламному оголошенні (ін-формації), щоб залучити увагу споживачів;
¦ обираються види рекламних засобів;
¦ складається рекламне оголошення — формулю-ється заголовок, текст реклами, визначаються ілюстрації, у разі необхідності обирається персо-наж, носії реклами;
¦ складається графік рекламних виступів — рек-ламні заходи координуються у часі (за місяцями, тижнями, днями, годинами і т.ін.), за видами рек-лами та засобами її розповсюдження;
¦ складається кошторис витрат на рекламні заходи;
¦ завчасно визначається рекламна ефективність. Обгрунтування більшості із вказаних етапів повинно
здійснюватись з урахуванням особливостей реклами лі-карських засобів та її нормативного регулювання, ви-кладених вище. Тут слід звернути увагу на складання кошторису витрат на рекламні заходи та попереднє ви-значення ефективності реклами.
Планування рекламного бюджету передбачає визначення загальної суми коштів, необхідних на цілі реклами та обсяги їх використання. Можливе застосування таких методів:
1. Розрахунок бюджету реклами з використанням про-центного відношення до попереднього або передбачува-ного обсягу збуту:
р = | Асигнування на рекламу
Загальна вартість продажу | х100%
2. З урахуванням практики та рівня витрат на рекламу фірм-конкурентів та частки ринку своєї фірми.
3. Спосіб залишкових коштів, при якому фірма виділяє на рекламу ту суму, що залишилась після розподілу на всі інші витрати.
4. Загальна сума необхідних витрат на рекламу розрахову-ється, виходячи з передбачуваних витрат на кожен із за-планованих видів та форм реклами (наприклад, публікація реклами в фахових виданнях, реклама на телебаченні то-що).
5. Розрахунки рекламного бюджету з використанням ма-тематичних моделей, що дозволяють передбачити вплив ряду факторів, таких, як стадія життєвого циклу товару, частка ринку, рівень попиту та ін.
Визначаючи рекламний бюджет, необхідно не лише роз-рахувати загальні обсяги витрат на рекламу, але й розподі-лити їх за функціями рекламної діяльності (наприклад, рек-ламні дослідження, виготовлення рекламних оголошень), за ринками збуту, засобами реклами, рекламованими товарами.
Рекламні кампанії постійно ускладнюються, зростає їх вартість. Через постійне зростання витрат на рекламу для будь-якого рекламодавця бажано одержати максимальну віддачу від витрачених коштів. Тому необхідне визначення ефективності рекламних заходів.
Слід розрізняти економічну ефективність реклами та ефективність психологічного впливу окремих елементів рек-лами на свідомість споживача. При цьому потрібно зазначи-ти, що психологічна дія реклами найбільш ефективна, якщо вона супроводжується прийняттям рішення про купівлю то-вару. В свою чергу, від цього значною мірою залежить еко-номічна ефективність реклами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Планування та ефективність рекламної кампанії у фармацевтичній галузі. Участь у виставках та ярмарках

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок