Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів

SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів

Назва:
SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,20 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів


SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів - ISO 8879-1986: Information processing--Text and office systems--Standard Generalized Markup Language (SGML). SGML - міжнародний стандарт для визначення системно-незалежного методу маркапа. Для представлення тексту в електронному виді. Незважаючи на всю складність і глобальність поставленої мети, SGML є вкрай простим по ідеї стандартом. Ця ідея може бути представлена так:
Створити чітку і формальну систему, що визначає єдиний, головний метод для виконання дій; і, у той же час, залишити можливість для будь-яких інших методів.
Перш ніж перейти до формального опису стандарту, буде представлений неформальний опис, що фактично є перекладом стандарту.
Неформальне введення в SGML
SGML - стандарт, у формальному змісті цього слова, - створений і погоджений міжнародним науковим співтовариством під егідою Міжнародної Організації Стандартизації (ISO). Його формальна, повна назва - ISO 8879 Information processing - Text and office systems - Standard Generalized Markup Language (SGML), перше видання було опубліковано 15.10.1986р., перше виправлення було опубліковано 01.07.1988р. Він доступний у найближчому відділенні організації стандартизації (яке зажадає за нього тонни грошей).
Визначити неформально, чим насправді є SGML, досить важко. Це мова, що може бути використана, щоб побудувати інфраструктуру для обміну і довгострокового збереження інформації. Використовуючи аналогію, її можна визначити як "SGML і мистецтво збереження й обробки інформації - Розуміння значення Інформації". Таким чином, це спосіб життя після того, як ми зрозуміли, що інформацію, що ми створюємо, живе своїм власним життям і може вмерти, якщо ми не доглядаємо за нею і не годуємо її правильним образом. У древні часи для знищення інформації необхідно було спалити одну з деяких значних бібліотек. Мало того, тебе б ще і внесли в історію за це. Сьогодні досить усього лише установити нову версію якого-небудь програмного продукту, перемінити принтер, скористатися патентованим методом для компресії даних, і т.п., щоб знищити в багато разів більше інформації. А підручники по історії навіть не намагаються відбивати той факт, що попереднє покоління технічних засобів було останніми, хто бачив ці дані.
SGML дотепер розглядається як формат для представлення інформації для публікації тексту друкованих документів, або як засіб представлення тих же документів на CD-ROM і т.д. Публікація – була початкова ціль стандарту, однак незабаром стало ясним, що він має набагато великий потенціал (у зв'язку з чим навіть народилася нова розшифровка акронима SGML - Sounds Great, Maybe Later (Звучить чудово, може бути, пізніше)).
За межами публікаційної індустрія SGML розглядається як можливість врятувати інформацію, що генерує людство і записує в тлінних, закритих, не документованих форматах. Наприклад, за час, що потрібно для створення словника якої-небудь мови, комп'ютерна індустрія переживе принаймні дві значні революції. Індустрія, де "три секунди - великий проміжок часу", допомагає будувати й обслуговувати об'єкти, час життя яких - кілька мільярдів секунд (3 мільярди секунд - ледве більше 95 років). Сюди входять підвищення цін на енергоносії, міста, закони, "культурна спадщина", стандарти.
Однак останні кілька сотень мільйонів секунд має значення тільки конкретний продукт, "сумісність", і використання комп'ютерів для імітування друкованого й іншого видів інформації. Цей етап пройде, і люди, нічого не здатні поробити зі своєю старою інформацією, зрозуміють, що ті божевільні провісники 80-х і 90-х були праві.
Багато людей цілком щасливі виконувати ту саму роботу знову і знову - роботу, що інші робили раніш, а ще інші будуть робити після них - навіть тоді, коли немає ніякої зовнішньої необхідності в цьому. Величезні зграї менеджерів щасливі втрачати стільки ж доларів, скільки губиться секунд при такій схемі. Цілі нації побудовані на працевлаштуванні людей, що тасують папери туди сюди.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: SGML - Міжнародний Стандарт Всесвітньої Організації Стандартів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок