Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Суть, види і етапи просування промислових товарів на ринок

Суть, види і етапи просування промислових товарів на ринок

Назва:
Суть, види і етапи просування промислових товарів на ринок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,56 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Суть, види і етапи просування промислових товарів на ринок


Просування товару — це будь-яка форма повідомлень, які використовує підприємство для інформування, переконування споживачів чи нагадування їм про свої вироби, послуги, образи, ідеї тощо.
Розрізняють такі основні елементи реалізації процесу просування товару:*
відправник (той, хто надсилає відповідну інформацію про свою продукцію чи послуги);*
кодування (перетворення вражень, думок, знань у символічну, зручну для споживача форму);*
звернення (набір символів і момент їх передавання споживачам) ;*
засоби поширення інформації (каталоги, проспекти, слайди, рекламні листи, спеціалізовані газети та журнали тощо);*
декодування (розшифровка звернення, тобто символи набувають для споживача конкретного значення);*
одержувач (споживач, до відома якого доводиться інформація про ТВП);*
реакція одержувача (відгуки споживачів, тобто позитивне або негативне сприйняття переданої інформації та відповідні їх дії);*
зворотний зв'язок (частина зворотної реакції, яку споживач доводить до відома відправника).
Процес планування елементів комплексу стимулювання збуту ТВП складається з трьох частин:*
визначення мети і завдань просування;*
формування засобів впливу на споживачів;*
розрахунок бюджету просування товарів. Послідовність формування комплексу маркетингових комунікацій наведена на рис. 11.1.
У своїй програмі маркетингових комунікацій підприємство може використовувати один або кілька основних методів просування товару (засобів впливу).
Персональний (особистий) продаж — це індивідуальне усне пропонування (пред'явлення) товару під час бесіди з конкретним споживачем з метою здійснення акту купівлі-продажу.
Товарна реклама:*
це довільна, оплачена спонсором форма неперсонального звернення до потенційних покупців (споживачів) з метою їх переконання придбати товари;*
це спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що поширюється в будь-якій формі і в будь-який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку (ст. 1 Закону України "Про рекламу").
Стимулювання продажу означає використання переконливих заохочувальних заходів з метою привернути увагу потенційних покупців і викликати позитивну реакцію споживачів на запропонований підприємством товар.
Паблік рилейшнз — діяльність, спрямована на створення і підтримку доброзичливих відносин і взаєморозуміння між організацією та громадськістю. Іншими словами, це мистецтво і наука аналізу тенденцій, передбачення їх наслідків, надання рекомендацій керівництву організації та програм дій в інтересах і організації, і громадськості.
Паблісіті — неособисте стимулювання попиту на товар чи діяльність, пов'язана з розміщенням комерційно важливої інформації у виданнях, або організація презентацій на радіо, телебаченні.
Для розрахунку бюджету на просування товару використовують такі основні методи:*
залишковий;*
приросту;*
паритету з конкурентами;*
частки від продажу;*
виходячи з цілей і завдань.
Використовуючи залишковий метод, підприємство спочатку виділяє кошти на розвиток комплексу елементів маркетингу, крім просування, а частку коштів використовує на просування товару на ринок. Наприклад, маркетинговий бюджет підприємства становить 200 тис. грн. На дослідження чи розробку (удосконалення) товару виділяється 88 тис. грн, на випробування продукції — 50 тис. грн, на пробний маркетинг, або опитування споживачів — 35 тис. грн; 27 тис. грн, що залишились, використовуються на просування товару (скажімо, 17 тис. грн — на стимулювання збуту, 7 тис. грн — на особистий продаж, 3 тис. грн — на рекламу).
За допомогою методу приросту підприємство формує новий бюджет на просування товару, збільшуючи чи зменшуючи на відповідний процент розмір бюджету попереднього періоду. Наприклад, очікується, що ситуація на ринку для підприємства буде сприятливою, тому бюджет попереднього періоду (88 тис. грн) збільшують на 10% і отримують новий бюджет (96,8 тис. грн).
Метод паритету з конкурентами передбачає формування бюджету підприємства на просування товару залежно від дій конкурентів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Суть, види і етапи просування промислових товарів на ринок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок