Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Ціноутворення на промислові товари

Загрузка...

Ціноутворення на промислові товари

Назва:
Ціноутворення на промислові товари
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,47 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 
Міністерство освіти та науки України
Київський національний економічний університет
Кафедра маркетингу
Курсова робота
на тему :
Ціноутворення на промислові товари

Виконав:
студент 4 курсу
факультету маркетингу
спец. 6108-1гр.
Тарабакін Ігор.
Перевірив:
Пилипчук В.П.
КИЇВ-2000
План
Вступ
Основні фактори та умови ціноутворення.
Суть і постановка цілей ціноутворення.
Методика формування цін.
Визначення попиту та значення цінової еластичності попиту.
Оцінка витрат.
Аналіз цін і товарів конкурентів та інших зовнішніх факторів.
Встановлення кінцевої ціни на промисловий товар.
Цінова ситуація в Україні.
Висновок
При встановленні ціни необхідно враховувати не лише
цінність і витрати, але й совість.
Зниження цін-це легкий спосіб швидко привернути ува-
гу клієнтів, але поганий спосіб для забезпечення успіху
на довгостроковий період. Причина в тому, що, знизив-
ши ціну на 10%, ви ризикуєте понизити свій прибуток
на 50%. Підприємства часто намагаються понизити ці-
ну, але “знизити ціни взмозі кожний, але не кожному
вистачає розуму зробити товар кращим”.
Філіп Армор ( Philip Armour ).
Вступ
Всі товари та послуги мають як ціну, так і вартість. Більшість некомерційних та всі ко-мерційні організації повинні встановлювати свої ціни, будь то відомі “грабіжницькі” ціни The Times, ціна вхідного квитка на острів, де похоронена принцеса Діана, чи то ціна квит-ків на Чемпіонат світу по футболу для тих, хто не взмозі купити їх офіційним шляхом. Ми зустрічаємо ціну в різних місцях. Ви вносите квартплатню, платню за навчання, сплачуєте рахунок вашого лікаря. Авіакомпанії і автокомпанії беруть із вас плату за проїзд, ком-служби— плату за послуги, банк— відсотки за гроші, одержавшим хабар, щоб допомогти тіньовій особі прикарманити взнос, зібрані провсоюзом.”Ціна” керуючого- зарплатня, продавця— комісійні, і накінець, хоча економісти з цим і не погодяться, більшість вв-жають подоходний податок платою за можливість заробляти гроші.
У найвужчому розумінні, ціна—це кількість грошей, що надаються за товар чи послугу. У більш широкому розумінні—це сума тих цінностей, які споживач віддає в обмін на пр-во володіти чи використовувати товар чи послугу.
У цій курсовій роботі ми розглянемо складну динаміку ціноутворення промислових товарів. Історично ціни встановлювалися в результаті торгівлі між продавцем та покупцем. Продавець як правило назначає ціну вищу, чим він очікує отримати, а покупець—ціну, нижче тієї, яку він згоден сплатити. Торгуючись, вони встановлюють погоджену ціну. Кожний покупець платить свою ціну за один і той самий товар в залежності від його потреб та вміння вести торги.
В наш час більшість продавців встановлюють єдину ціну для всіх покупців. Ця ідея з’явилася ще в кін. 19 ст., коли широкий асортимент товарів і велика кількість робітників заставили Ф.В.Вулворта та інших торговців увести “політику однієї ціни”. Проте компанія не просто встановлює єдину ціну, а швидше створює цілу систему ціноутворення, яка охоп-лює ціни на різні товари із асортименту. Структура ціноутворення змінюється одночасно з тим, як товар проходить свій життєвий цикл. Компанія корегує ціни на товар, ви-ходячи з витрат та попиту, враховуючи різницю між ситуацією та потребою покупців. Як уже пере-конливо показала практика, на прийняття рішень про ціноутворення впливає надто склад-на наявність факторів зовнішнього середовища та конкуренції. Тому в діяльності підпри-ємства процес ціноутворення є надто важливим, і зовсім нелегким є завдання у прийнятті кінцевої ціни на товар.
Також головна увага в основній частині даної роботи буде приділятися сучасній ціновій ситуації промислових товарів в Україні та різним існуючим методам їх ціноутворення. Це питання є дуже болючим для нашої країни, оскільки ціна була і залишається найважливішим критерієм прийняття споживчих рішень. Для країн із невисоким рівнем життя, для бідних прошарків населення, а також доречно для товарів массового попиту—це характерно. Але за останній час мають сенс широкорозвинені інші, нецінові фактори конкуренції.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Реферат на тему: Ціноутворення на промислові товари

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок