Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Логістика, товарознавство -> Пропаганда

Загрузка...

Пропаганда

Назва:
Пропаганда
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,61 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
“Пропаганда”


Паблісіті - неособисте і несплачене спонсором стимулювання попиту на товар, послугу або ділову організаційну одиницю через розповсюдження комерційне важливих повідомлень у друкованих засобах або по радіо, телебаченню та зі сцени.
Переваги пропаганди:
· компанія сама не сплачує витрати на пропаганду;
· велика ступінь довіри клієнтів, оскільки інформацію про компанію вони отримують з незалежних джерел;
· інформація у формі новин є правдивішою чим інформація у формі реклами.
Недоліки пропаганди:
· слабо контролюється фірмою щодо часу появи та змісту;
· може носити антистимулюючий характер щодо іміджу фірми.
До основних засобів паблісіті належать:
· Зв'язок з засобами масової інформації через проведення прес-конференцій, брифінгів; розсилання прес-бюлетенів і прес-релізів; організацію інтерв'ю тощо.
· Друкована продукція, зокрема щорічні офіційні звіти фірмові журнали, проспекти.
· Участь представників фірми у роботі з'їздів і конференцій профспілок або громадських організацій.
· Діяльність, спрямована на органи державного управління, зокрема залучення перших осіб у торжества, надання товарів-новинок вищої якості керівникам держави, висунення своїх людей кандидатами в органи влади.
· Благодійна та спонсорська діяльність тощо.
Особливі риси паблісіті: широке охоплення споживчої аудиторії; достовірність інформації; різноманітність застосовуваних форм; невизначеність в ефекті дії; орієнтованість на виконання багато масштабних завдань; відносно невисока середня вартість контакту тощо.
Під зв'язками з громадськістю розуміють підтримку ?'язків підприємством з тією частиною громадськості, яка для нього є найбільш важливою, (специфічно-групова громадськість).
Робота з громадськістю не збігається з рекламою; проте, підтримка зв'язків з громадськістю взагалі може підтримувати і доповнювати рекламу.
Все більш зростаюче значення роботи з громадськістю як інструменту маркетингу можна підтвердити такими базовими умовами діяльності підприємства:
· Зростаюча однорідність (гомогенність) товарів і послуг, що пропонуються на ринках.
· Зростаюча міра концентрації економіки і зв'язані з цим оцінки великих підприємств з боку громадськості.
· Імідж підприємства.
· Екологічна свідомість.
· Споживання.
Товари, що пропонуються на різноманітних ринках, стають все більше подібними один до одного, внаслідок чого потенційний покупець опиняється перед товарами, які важко розрізнити. Якщо істотних відмін в товарах і їх якості немає, тоді перед рекламою постає надзвичайно важка проблема - як підкреслити можливі розбіжності в товарах. Проте, за допомогою засобів роботи з громадськістю можна досягти утворення такого іміджу фірми, який взмозі справити вирішальний вплив для прийняття рішення про придбання товару. Така ситуація складається, наприклад, в нафтопереробних фірмах, банках, страхових компаніях, серед виробників миючих засобів.
Підприємства, що володіють великою часткою ринку і мають владу на ринку, зацікавлені в тому, щоб забезпечити собі позитивний імідж серед громадськості. Саме за допомогою цього переслідується ціль врахування можливими клієнтами іміджу фірми при прийнятті ними рішення про покупку. Підприємства з сфери енергетики, автомобілебудування, нафтопереробної промисловості і т.п. намагаються, завдяки цілеспрямованому інформуванню громадськості про дослідницькі проекти, заходи по захисту навколишнього середовища, добродійні фонди, культурним заходам і іншим, створити і підтримувати довірливе ставлення до нього.
Довіра до підприємства по відношенню до споживчих організацій створюється, шляхом використання в рамках роботи з громадськістю додаткової інформації і налагоджування контактів із спілками споживачів і закладами, які займаються тестуванням товарів. Передусім це важливо при виготовленні тютюнових виробів, медикаментів або товарів хімічної промисловості.
ІНСТРУМЕНТИ ЗВ'ЯЗКУ 3 ГРОМАДСЬКІСТЮ ПОДІЛЯЮТЬСЯ НА ЧОТИРИ РІЗНОВИДИ.
· Робота з засобами масової інформації.
· Заходи, спрямовані на роботу з громадськістю, що мають внутрішню і зовнішню направленість.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Пропаганда

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок