Головна Головна -> Реферати українською -> Краєзнавство -> Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського

Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського

Назва:
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,81 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат з краєзнавства
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського


Вступ
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського знаходиться в м. Коломия, вул. Театральна, 25. Музей є науково-освітнім закладом, основним завданням якого є:–
вивчення та розкриття творчості народних майстрів Гуцульщини та Покуття з найдавніших часів до наших днів;–
вивчення художньої, історичної, наукової та пізнавальної цінності фондів музею; –
проведення наукових розвідок, наукових відряджень та експедицій;–
написання тематико-експозиційних планів, наукових звітів, науково-методичних розробок по музеєзнавству; –
координація науково-дослідної роботи з іншими науковими закладами, залучення до науково-дослідної роботи спеціалістів відповідного профілю.
Музей є державним закладом, користується правами юридичної особи, підпорядковується Головному управлінню туризму і культури Івано-Франківської ОДА.
Однією з важливих і найбільш трудомістких ділянок обліку розрахунків є розрахунки заробітної плати. У кожній сфері та галузі економіки є свої характерні особливості щодо нарахування зарплати. Бухгалтеру бюджетної установи при веденні обліку розрахунків із заробітної плати нині не достатньо володіти лише досконалими знаннями бухгалтерського обліку.
Чинне законодавство з питань оплати праці доволі об'ємне, що впливає на облік, так і на правильність визначення розмірів посадових окладів, надбавок та інших виплат. Крім того, як правило, в більшості бюджетних установах бухгалтер додатково виконує функції економіста, статиста, кадровика та інших облікових професій, тому необхідно в першу чергу детально ознайомитись з вимогами законодавства щодо оплати праці.
Метою даної бакалаврської роботи є ознайомлення і вивчення обліку розрахунків заробітної плати в даній установі, та навчитись правильно оформляти первинні документи.
Бакалаврська робота складається з трьох розділів які в свою чергу містять підрозділи.
Перший розділ бакалаврської роботи присвячується вивченню теоретичних щодо обліку заробітної плати засад. У цьому розділі розглядається економічна сутність щодо обліку заробітної плати, класифікаційні ознаки, аналізуються та узагальнюються визначення, алгоритми формування показників тощо.
У другому розділі бакалаврської роботи наводиться коротка характеристика організаційно-виробнича та фінансово-економічна характеристика музею Гуцульщини та Покуття.
Третій розділ присвячується питанням організації та методики бухгалтерського обліку у музею.


РОЗДІЛ 2. ХАРАКТЕРИСТИКА КОЛОМИЙСЬКОГО МУЗЕЮ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ГУЦУЛЬЩИНИ ТА ПОКУТТЯ ІМ. Й. КОБРИНСЬКОГО
2.1. Економічна характеристика Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського.
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського (надалі музей) є науково-освітнім закладом, який збирає, вивчає, популяризує твори народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.
Музей е державним закладом, заснований головним управлінням (департаментом) з гуманітарних питань виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів (надалі засновник), користується правами юридичної особи. Оперативне керівництво музеєм здійснюється засновником та уповноваженим ним-органом-управлінням культури облвиконкому.
Основний суспільно-громадський зміст діяльності музею на нинішньому етапі побудови Української держави полягає у відродженні духовності, поширенні народних звичаїв та обрядів, боротьбі за збереження кращих надбань матеріальної та духовної культури Гуцульщини та Покуття.
Для забезпечення діяльності музею надається право укладати договори з підприємствами, об'єднаннями, спілками селян, установами, організаціями, товариствами, малими підприємствами і окремими особами, необхідними для забезпечення науково-освітньої, збиральницьої, фондової, експозиційної, виставочної, науково-методичної роботи та видавництва.
У своїй діяльності музей користується Конституцією і законами мистецтва, Косівським художньо-виробничим комбінатом художнього фонду України, Косівським виробничо-художнім об'єднанням, Косівським технікумом народних художніх промислів, Вижницьким училищем прикладного мистецтва, районними відділами всієї Гуцульщини та Покуття, Інститутом народознавства АН України, Інститутом Гуцульщини товариств Америки І Канади.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок