Головна Головна -> Реферати українською -> Логіка -> ВІДМІННІСТЬ МІЖ ПОНЯТТЯМИ СТРАТЕГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ І ЛОГІСТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ

ВІДМІННІСТЬ МІЖ ПОНЯТТЯМИ СТРАТЕГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ І ЛОГІСТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ

Назва:
ВІДМІННІСТЬ МІЖ ПОНЯТТЯМИ СТРАТЕГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ І ЛОГІСТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,51 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
УДК 338.012
КАЛДА К. О., Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна
ВІДМІННІСТЬ МІЖ ПОНЯТТЯМИ СТРАТЕГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ І ЛОГІСТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ
У даній статті охарактеризовано поняття логістичної стратегії та стратегічної логістики, визначено їх взаємозв 'язок та відмінність між ними. Визначено місце стратегічної логістики у логістичній системі підприємства, місце логістичної стратегії у системі планування компанією довгострокових конкурентних цілей та розглянуто вплив логістичних процесів на формування корпоративної та логістичної стратегій підприємства.
The concept of logistic strategy and strategic logistic is described in this article, their intercommunication and difference between them are detrermined. The place of strategic logistic in the logistic system of enterprise, place of logistic strategy in the system of long-term competitive aims of company planning are determined and logistic processes influence on the corporate and logistic strategies of enterprise formation is considered.Постановка проблеми в загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями
Для того, щоб зайняти конкурентоспроможну ринкову нішу, підприємству необхідно займатися не лише своєю поточною діяльністю, але й думати про майбутнє, тобто ставити перед собою цілі, завдання, що носять довгостроковий стратегічний характер. В наш час діяльність великої кількості компаній зв'язана з логістичною, тому доречним є виокремлення стратегічної логістики, що займається управлінням потоковими процесами на перспективу та вивчає основні види стратегій, які використовує підприємство для отримання бажаних результатів. Поряд з виробничою, маркетинговою, фінансовою стратегіями важливу роль відіграє логістична стратегія підприємства.
Не варто плутати поняття логістичної стратегії та стратегічної логістики, які пов' язані між собою, однак відрізняються один від одного за своєю сутністю. У даній статті ми спробуємо порівняти між собою дані визначення і показати їх спільні та відмінні риси.
Аналіз останніх досліджень і публікацій
На сьогоднішній день корпоративними стратегіями підприємства та логістичними стратегіями зокрема займається велика кількість провідних вчених, таких як В.І.Сергєєв [3], А.Н.Родніков [5], А.І.Семененко [6], Джеймс Р.Сток, Дуглас М.Ламберт [2], Т.В. Алєсінська [1] та інші. Стратегічну логістику як науку виділяє незначна кількість вчених, однак цією проблемою також активно займаються. Наприклад, Проценко І.О. написав книгу, яка так і називається "Стратегічна логістика", у якій він охарактеризував дане поняття.
Невирішена раніше частина загальної проблеми
На даному етапі ще не всі компанії до кінця розуміють визначення поняття логістичної стратегії, тому й використовують даний вид стратегії не повною мірою. Логістика, хоча є досить молодою наукою, але активно застосовується у процесі діяльності. Однак, таке поняття як стратегічна логістика залишається не до кінця зрозумілим. Підприємницькі організації не мають достатньої інформації щодо того, яким чином найбільш ефективно використовувати логістичну стратегію для досягнення переваг та що саме вивчає наука стратегічна логістика.
Метою даної статті є охарактеризувати поняття стратегічної логістики та логістичної стратегії, визначити їх взаємозв'язок та відмінні ознаки.
Основний матеріал
Логістика є однією з важливих складових розвитку тої чи іншої бізнес-структури. Результатом логістичної діяльності є насамперед формування, перетворення товарних та матеріальних цінностей для задоволення потреб споживачів, отримання максимально можливих прибутків з мінімальними затратами ресурсів. Можна сказати, що використання логістики дозволяє компанії досягти максимально можливого успіху від своєї діяльності. Однак, навіть досягнувши поставлених цілей, будь-яка господарська одиниця через певний проміжок часу зрозуміє, що цього недостатньо для того, щоб зайняти стабільну конкурентоспроможну нішу на ринку. Можливо, при відсутності інших компаній-конкурентів, було б достатньо ставити перед собою короткострокові цілі та задовольняти свої потреби лише з допомогою їх досягнення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: ВІДМІННІСТЬ МІЖ ПОНЯТТЯМИ СТРАТЕГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ І ЛОГІСТИЧНОЇ СТРАТЕГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок