Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> Реалізація продукції тваринництва. Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства

Реалізація продукції тваринництва. Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства

Назва:
Реалізація продукції тваринництва. Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,72 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Реалізація продукції тваринництва. Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства


Економіка виробництва продукції тваринництва має важливе значення для ефективної роботи господарств-товаровиробників в ринкових умовах. Однією з складових економіки є оцінка якості виробленої продукції та підготовка її до реалізації на переробне підприємство з метою досягнення максимально можливої реалізаційної ціни товарної продукції. Окрім цього, значний вплив на кінцевий результат реалізації має дотримання положень нормативних документів, що регламентують порядок здачі-приймання продукції на переробне підприємство.
Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства.
Закупівлю худоби у колективних, фермерських та приватних господарствах м’ясопереробні підприємства здійснюють на підставі договорів, які підприємства укладають між собою на кожний календарний рік. У договорі за узгодженням сторін вказують вид, помісячну кількість і якість поставки худоби на переробне підприємство протягом року. Договором передбачена відповідальність сторін за недотримання або порушення умов. Документ підписують представник господарства і м’ясопереробного підприємства і реєструють у державній інспекції з якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції району, де розташоване господарство.
Реалізація худоби постачальниками і приймання її переробними підприємствами здійснюються на підставі наступних нормативних документів: Інструкції “О порядке проведения государственных закупок скота, птицы и кроликов”; “Единых правил сдачи-приемки скота и расчетов за него по весу и качеству мяса”. Крім цього, здача-приймання худоби здійснюється з дотриманням правил ветеринарного огляду забійних тварин і ветсанекспертизи м’яса і м’ясопродуктів, а також технологічних інструкцій по прийманню, передзабійному утриманню і переробці худоби на підприємствах м’ясної промисловості.
Порядок реалізації худоби на м’ясопереробні підприємства.
Існує дві системи здачі-приймання худоби на м’ясопереробні підприємства і розрахунків за прийнятих тварин: 1) Реалізація тварин за живою масою і вгодованістю; 2) Здача-приймання тварин за масою та якістю м’яса.
Реалізація худоби на переробні підприємства за живою масою. При надходженні худоби на переробне підприємство перевіряють наявність нумерації та супровідних документів і відповідність наявних тварин записам в документах, проводять ветогляд тварин, сортують їх залежно від віку, вгодованості та зважують з урахуванням існуючих правил. Велику рогату худобу, коней, однорідних за вгодованістю, зважують групами. Молодняк великої рогатої худоби — індивідуально, за узгодженням сторін допускається зважування тварин групами з однаковою вгодованістю. Свиней ІІ, ІІІ, IV категорій і нестандартних зважують однорідними за якістю групами, І і V категорій — індивідуально або групами за домовленістю сторін.
З фактичної живої маси на м’ясокомбінаті здійснюють знижки на вміст шлунково-кишкового тракту залежно від відстані перевезення: до 50 км — 3%; 51-100 — 1,5%; понад 100 — знижка відсутня. За кожну повну або неповну (понад 30 хв.) годину затримки приймання худоби понад дві години знижка на вміст шлунково-кишкового тракту зменшується на 0,5%. На партію худоби, доставлену за графіком, яка пройшла в господарстві передзабійну витримку згідно з вимогами пункту 3.26 “Единых правил...”, знижку з живої маси на вміст шлунково-кишкового тракту не роблять. Залікова маса встановлюється після віднімання від загальної маси встановлених знижок.
Худобу, доставлену на переробні підприємства з травматичними пошкодженнями або незаразними захворюваннями, яка потребує термінового забою, приймають і направляють на забій позачергово. Партія тварин, доставлена без супровідної документації, на переробні підприємства не приймається. За відсутності ветсвідоцтва або невідповідності наявності тварин даним, вказаним у ветсвідоцтві або товарно-транспортній накладній, а також при підозрі у захворюванні тварин заразною хворобою, при загибелі тварин під час перевезення або під час приймання партію худоби за вказівкою ветслужби підприємства направляють на карантин на строк не більше 3-х діб до вияснення діагнозу або уточнення причини невідповідності документів і кількості худоби.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Реалізація продукції тваринництва. Порядок реалізації тварин і птиці на м’ясопереробні підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок