Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> Колумбія

Колумбія

Назва:
Колумбія
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,78 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.4


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
РЕФЕРАТ
на тему:
Колумбія


ПЛАН
Вступ
1. Особливості географічного розміщення країни, кліматичні умови
2. Флора і фауна Колумбії
3. Демографічний потенціал країни
4. Економіка Колумбії
5. Сучасний розвиток туризму країни
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
Біорізноманітність Колумбії вважається одним з найбагатших у світі. Крім того, країна має у своєму розпорядженні запаси золота, нафти, смарагдів і різних мінералів. Колумбійський кава з його вишуканими смаковими якостями, унікальне розмаїтість і краса колумбійських квітів, безліч сортів фруктів і високоякісні вироби текстильної промисловості забезпечили країні світову популярність.
На території Колумбії відбулося злиття двох культур: європейськими, привнесеними іспанськими конкістадорами в XV столітті, і тубільної, сформованої при змішанні індійських цивілізацій і народів, що залишили найбагатшу пам'ять про своє тисячолітнє минуле. Населення країни, що складає сорок мільйонів чоловік, являє собою суміш європейців, індіанців і негрів - рабів, привезених з Африки. Незважаючи на те, що в країні єдина мова - іспанський і єдина релігія - католицька, Колумбія відрізняється великою етнічною і культурною розмаїтістю. Саме тут зародився містичний реалізм, найбільшим представником якого є Габрієль Гарсія Маркес. Саме цей колорит присутній у роботах художників Колумбії, таких як Фернандо Ботеро. Саме сюди ідуть коренями тропічні музика і танці - сальса, кумбія, порро, вальенато. Саме на цій основі зародилося зухвале новаторство колумбійської культури.
1. Особливості географічного розміщення країни,
кліматичні умови
Розташована на північному вигині південноамериканського континенту, Колумбія, схожа на сторожову вежу, омивається водами двох океанів, Тихого й Атлантичного, який у цій частині зветься Карибське море. У країні зустрічаються найрізноманітніші кліматичні умови, від гарячих тропіків у сельвах і на рівнинах до вічних снігів на вершинах Андського гірського ланцюга.
Колумбія складається з великих міст і маленьких сіл, розкиданих безладно серед сельви і гір, на берегах величезних рік, озер, у субтропічних лісах, на гарячих рівнинах, у холодних і мерзлих саванах.
Клімат: Колумбія майже цілком розташована в тропічній зоні. Однак клімат країни неоднорідний і міняється в залежності від висоти над рівнем моря. У прибережних районах і долині ріки Магдалена клімат тропічний із середньорічною температурою від 24°С до 27°С; на висоті від 500 до 2300 м над рівнем моря клімат субтропічний, а від 2300 до 3000 м - помірний. Вище 3000 м над рівнем моря знаходиться холодна кліматична зона, де температура опускається до оцінки -13°С. Середня температура січня і липня в Боготі не відрізняються - 14°С. У Барранкільє відповідно 27°С и 28°С. У Боготі два сухих періоди: грудень-березень і липень-серпень.
2. Флора і фауна Колумбії
Колумбія - це країна з дуже багатою флорою. Затверджується, що в колумбійському департаменті Чоко тільки на одному дереві більше розмаїтості, чим у Великобританії в цілому лісі. Відповідно до результатів дослідження (проведеного Організацією по захисту навколишнього середовища) по своєму біологічному багатству Колумбія займає третє місце у світі після Бразилії й Індонезії.
У світовому рейтингу Колумбії приділяється перше місце по різноманіттю птахів, яких нараховується 1750 видів (20% з 8000 існуючих на землі), перше чи друге місце по кількості різновидів земноводних - 407, третє місце по кількості рептилій - 520 видів, і четверте по ссавцях - 456 видів. При цьому підраховано, що в Колумбії існує близько 590 видів мешканців водяного середовища.
Крім того, ця дивна країна займає третє місце по приматах і по метеликах, яких нараховується відповідно 27 і 58 різновидів. У Колумбії виявлено 180 видів ящірок, а різноманіття комах настільки велико, що їхній кількості не підрахована навіть приблизно.
Крім того, ця країна є другий у світі по розмаїтості флори. У Колумбії нараховується більш 2.500 видів дерев і багато тисяч рослин, що захищають ґрунт, мають медичні чи властивості використовуються в промисловому виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Колумбія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок