Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> ІНДОНЕЗІЯ

ІНДОНЕЗІЯ

Назва:
ІНДОНЕЗІЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,43 KB
Завантажень:
140
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
“ІНДОНЕЗІЯ”


Індонезія - самий великий архіпелаг у світі, що складається з 13677 островів. Це одне із самих привабливих місць для аматорів екзотики. Туристи з усього світла приїжджають сюди, щоб побачити приголомшуючі контрасти - вічні сніги, що покривають вершини гір, і чудові піщані пляжі теплих екваторіальних морів, незаймані тропічні ліси і висококласний готельний сервіс. Індонезія розташовується в Південно-Східній Азії. Вона розкинулася між Індійським і Тихим океанами в Південній півкулі. Біля двох третин усієї території країни покрито вологими тропічними лісами, є ділянки рідколісь і саван, В Індонезії більш 300 вулканів, 200 з який - діючі. У центральному високогір'ї острова Ириан Джайя піднімаються льодовики, на островах Калимантан і Суматра розкинулися величезні тропічні болота. Столиця Індонезії - місто Джакарта - знаходиться на острові Ява. Джакарта - сучасний мегаполіс, один з найбільше що динамічно розвиваються міст Південно-Східної Азії. Столиця: Джакарта
Швидше за все, на планеті неможливо знайти країну більш екзотичну і колоритну. Цей райський куточок має у своєму розпорядженні максимум для ні з чим не порівнянного відпочинку: це і м'який тропічний клімат, і недоторкана природа і тваринний світ, і сотні ріки, що несуть свої води з гір у живописнейшие долини, і глухі сільця, що губляться в мангрових заростях, де уклад життя не змінився за останні сторіччя, і пляжі з дрібним білим піском і кристально прозорою водою, і немислимі по своїй розкоші готелі, що потопають у зелені й ароматах тропічних квітів. Найбільший острів Індонезії - Ява, але найбільш освоєною туристичною зоною Індонезії вважається острів Бали, і це дійсно так...
Населення : Складає приблизно 198 млн. чоловік, з них 9 млн. проживає в столиці - Джакарті. Населення поділяється на 365 етнічних груп.
Населення країни (по оцінці на 1998 рік) складає близько 212941800 чоловік, середня щільність населення близько 111 чоловік на км2. Майже три п'ятих населення проживає на островах Ява і Мадура, що є одними із самих густонаселених регіонів світу. Етнічні групи: малайці, китайці, яванци, бали, батаки, іранці, голландці. Мова: бахаса-индонезия (заснований на малайському і включає елементи китайського, індійських, голландського й англійської мов) -осударственний, яванский, ще близько 300 мов і діалектів. Віросповідання: мусульмани - 87% (Індонезія є самою великою мусульманською країною по кількості віруючих), протестанти _ 6%, католики - 3%, буддисти - 1%, индуисти- 1%. Столиця- Джакарта. Найбільші міста: на Яві - Джакарта (8300000 чоловік), Су-рабая (2500000 чоловік), Бандунг (2057000 чоловік), Семарайг (1250000 чоловік); на Суматрі- Медан (1730000 чоловік), Палембанг (1141000 чоловік); на Сулавеси - Уджунгпанданг (944000 чоловік); на Борнео - Банджармасин (481000 чоловік). Державний устрій - республіка. Глава держави - генерал Сухарто (у посаді з 6 березня 1967 року, знову обраний у 1993 році). Грошова одиниця - індонезійська рупія. Середня тривалість життя (на 1998 рік): 61 рік - чоловіка, 65 років - жінки. Рівень народжуваності (на 1000 чоловік) - 23,1. Рівень смертності (на 1000 чоловік) - 8,2.
Индуистская і буддистская цивілізації досягли Індонезії майже 2 тисячоріччя тому назад і особливо пишно розцвіли на Яві. ДО VII століття на островах, в основному в прибережних регіонах, виникло кілька дрібних держав, що займаються торгівлею. Ці индуистско-буддистские імперії і королівства проіснували до кінця ХШ століття, коли на острови прийшов іслам, що особливо зміцнів після виникнення Малаккского султанату на початку XV століття. Першими європейцями були в XVI столітті португальці, яких на початку XVII століття поступово витиснули голландці. ДО 1750 року голландці колонізували острів Ява, однак інші острови, що складають сучасну Індонезію, були підлеглі Голландії тільки до початку XX століття, коли країна вперше оформилася в єдину державу. Після японської окупації 1942- 1945 років націоналісти на чолі із Сукарно проголосили незалежність країни, однак ще майже 5 років Голландія вела війну з націоналістами, поки 27 грудня 1949 року не визнала незалежність Індонезії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ІНДОНЕЗІЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок