Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> Сан – Марино. Комплексна географічна характеристика.

Сан – Марино. Комплексна географічна характеристика.

Назва:
Сан – Марино. Комплексна географічна характеристика.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,59 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
на тему
Сан – Марино. Комплексна географічна характеристика.


Зміст
Загальні відомості про країну.
Історія Сан – Марино.
Географічне положення Сан – Марино.
Характеристика економічного розвитку:промисловості, сільського господарства та сфери послуг.
Участь у світовому господарстві та міжнародні відносини.
Література.


Сан-Марино
Сан-Марино
Repubblica di San Marino
Національний девіз:"Libertas"(Воля)
Сан-Марино
Паоло Болліні і Маріно Рікарді
 
Всього
 % води | (190 у світі)
61 кмІ
незначний %
(2000p.) | 27,336 (189 у світі)
448 кмІ
Утворення
 - Дата
|

Всього
На один. | (2001 прибл.)
$940 млн.
$34,600
(?)
+1,(+2 влітку)
"Inno Nazionale"
(муз.без слів)
.SM
378
Республіка Сан-Марино, країна в центрі Італії; площа 61 кв. км; столиця Сан-Марино; знаходиться на схилі гори Титана; глава держави й уряду: два капітан-регенти, що обираються на період 6 місяців; політична система пряма демократія; експорт: вино, кераміка, фарби, хімікати, будівельний камінь; населення 23 тис. (1990); мова італійська; недавня історія: незалежність визнана під протекторатом Італії в 1862; країна керувалася лівими лівоцентристськими коаліціями в 1947-8б; комуністична і християнсько-демократична коаліція сформована в 1986.
Мапа країни.
Третя найменша країна в , після та . Розташована у середині , має приблизні географічні координати 43 46 N, 12 25 E. Горбистий терен. Клімат середземноморський, помірний-холоднуватий взимку, теплий влітку. Виходу до моря немає.
Історія Сан - Марино
Історія Сан-Марино бере свій початок з 4 ст. до н.е., коли Святий Марино із групою християн сховався в цій місцевості, щоб уникнути переслідувань. До 12 століття Сан-Марино стало комуною, яка управлялась консулами у відповідності з їх постановами. В 15 столітті республікою правила Велика Рада, що складалася з 60 чоловіе з Аренго. В 16 столітті Сан-Марино відбивалося від нападів сусідів і навіть пережило період окупації військами Цезаре Борджіа. В цей час країна переживала своє найвище піднесення як держава. В 18 столітті правлення олігархів та спроби приєднання до Папської області призвели до поступового зниження впливу і значення республіки в Італії. Коли Наполеон вірвався в Італію, він з повагою віднісся до суверенітету найстародавнішої республіки Європи і навіть запропонував розширити її територію. Він направив на гору Титано свого посла, доручивши йому висловити сан-маринцям своє дружнє ставлення. Таке високе визнання традицій свободи і незалежності раніше наколи не було адресоване республіці Сан-Марино. Теплі відносини з Францією збереглися і в подальшому 1805 році.
Бонапарт зустрів зі всіма почестями Антоніо Онофрі, посла республіки, який приїхав до Мілану, щоб розширити Торговий договір, вже заключений між Сан-Марино та Цизальпінською республікою. Після Наполеона Бонапарта незалежність Сан-Марино була визнана і підтверджена учасниками Віденського конгресу 1815 року, що внесли його назву з відповідними суверенними характеристиками в число європейських держав.
Республіка Сан-Марино не залишилась в стороні від боротьби за національну єдність Італії і давала тимчасовий притулок і захист патріотам і біженцям, що стукали їй в двері. Багото відомих діячів знайшли тут схованок, чекаючи відновлення боротьби. Особливо гордяться сан-маринці однією видатною подією, коли після падіння Римської республіки, Гарібальді, не здавшись ворогу, зупинився зі своїми волонтерами біля кордонів республіки.
Переслідуваний австрійцями, він увійшов у Сан-Марино, і звернувся з проханням про притулок для себе і своїх 2000 солдат. Солдати отримали притулок, а поранені – медичну допомогу. Уряд Рспубліки попросив в обмін на це відгородити країну від нещастя і розрухів війни. Генерал Гарібальді погодився, і звернувся до своїх військ про розпуск першого Римського легіону. Це сталося 31 липня 1849 року, коли легендарний герой склав зброю.
В ту ж саму ніч, в той час, як австро-папські війська оточували республіку, Гарібальді з товаришами вибрався з Сан-Марино.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Сан – Марино. Комплексна географічна характеристика.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок