Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> Столиця: Богота.

Столиця: Богота.

Назва:
Столиця: Богота.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,55 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
КОЛУМБІЯ
Столиця: Богота.
Розташована на північному вигині південноамериканського континенту, Колумбія, схожа на сторожову вежу, омивається водами двох океанів, Тихого й Атлантичного, який у цій частині зветься Карибське море. У країні зустрічаються найрізноманітніші кліматичні умови, від гарячих тропіків у сельвах і на рівнинах до вічних снігів на вершинах Андського гірського ланцюга. Колумбія складається з великих міст і маленьких сіл, розкиданих безладно серед сельви і гір, на берегах величезних рік, озер, у субтропічних лісах, на гарячих рівнинах, у холодних і мерзлих саванах. Біорізноманітність Колумбії вважається одним з найбагатших у світі. Крім того, країна має у своєму розпорядженні запаси золота, нафти, смарагдів і різних мінералів. Колумбійський кава з його вишуканими смаковими якостями, унікальне розмаїтість і краса колумбійських квітів, безліч сортів фруктів і високоякісні вироби текстильної промисловості забезпечили країні світову популярність.
На території Колумбії відбулося злиття двох культур: європейськими, привнесеними іспанськими конкістадорами в XV столітті, і тубільної, сформованої при змішанні індійських цивілізацій і народів, що залишили найбагатшу пам'ять про своє тисячолітнє минуле. Населення країни, що складає сорок мільйонів чоловік, являє собою суміш європейців, індіанців і негрів - рабів, привезених з Африки. Незважаючи на те, що в країні єдина мова - іспанський і єдина релігія - католицька, Колумбія відрізняється великою етнічною і культурною розмаїтістю. Саме тут зародився містичний реалізм, найбільшим представником якого є Габрієль Гарсія Маркес. Саме цей колорит присутній у роботах художників Колумбії, таких як Фернандо Ботеро. Саме сюди ідуть коренями тропічні музика і танці - сальса, кумбія, порро, вальенато. Саме на цій основі зародилося зухвале новаторство колумбійської культури.
Незважаючи на велику відстань, що розділяє наші народи, Росія і Колумбія продовжують підтримувати відносини, початок яким було покладено в XVIII столітті, коли в Санкт-Петербург прибув один з передвісників визвольної боротьби проти іспанського панування Франсіско Міранда, з пошаною прийнятий імператрицею Катериною Великої. А на початку XIX століття газета <Петербурзький вісник> у своїх статтях приділяла велику увагу визвольній боротьбі в Колумбії під предводительством Симона Болівару, національного визволителя. У Колумбії користаються популярністю і популярністю російська культура, музика і література. А добутку кращих колумбійських письменників переводяться на мову Пушкіна.
У бібліотеках Санкт-Петербурга, в Етнографічному музеї, а також у старих газетах зберігаються свідчення встановлення і підтримки відносин між Колумбією і Росією, що ми прагнемо збагатити й активізувати.
Колумбія - це країна з дуже багатою флорою. Затверджується, що в колумбійському департаменті Чоко тільки на одному дереві більше розмаїтості, чим у Великобританії в цілому лісі. Відповідно до результатів дослідження <Мегаразнообразие>(проведеного Організацією по захисту навколишнього середовища <Міжнародне збереження>) по своєму біологічному багатству Колумбія займає третє місце у світі після Бразилії й Індонезії.
У світовому рейтингу Колумбії приділяється перше місце по різноманіттю птахів, яких нараховується 1750 видів (20% з 8000 існуючих на землі), перше чи друге місце по кількості різновидів земноводних - 407, третє місце по кількості рептилій - 520 видів, і четверте по ссавцях - 456 видів. При цьому підраховано, що в Колумбії існує близько 590 видів мешканців водяного середовища.
Крім того, ця дивна країна займає третє місце по приматах і по метеликах, яких нараховується відповідно 27 і 58 різновидів. У Колумбії виявлено 180 видів ящірок, а різноманіття комах настільки велико, що їхній кількості не підрахована навіть приблизно.
Крім того, ця країна є другий у світі по розмаїтості флори. У Колумбії нараховується більш 2.500 видів дерев і багато тисяч рослин, що захищають ґрунт, мають медичні чи властивості використовуються в промисловому виробництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Столиця: Богота.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок