Головна Головна -> Реферати українською -> Розміщення продуктивних сил -> Аналіз туристичної політики Австрії

Аналіз туристичної політики Австрії

Назва:
Аналіз туристичної політики Австрії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,65 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
РЕФЕРАТ
на тему:
Аналіз туристичної політики Австрії


Положення справ у туризмі Австрії показують останні статистичні дані.
Перші шість місяців 2005 року були успішними для туристичної індустрії Австрії. Число ночівель австрійських туристів зросло на 5,3% і досягло 15 мільйонів, а число ночівель іноземних туристів зросло на 2,2% і досягло 42,5 мільйонів.
Особливо відзначається значний ріст числа ночівель туристів із Франції – на 8%. Згідно даних статистичного агентства Австрії, найбільший ріст зареєстрований у січні (+5,1%), березні (+10,3%) і квітні (4,3%).
Австрія стає все більш популярною серед туристів з Нідерландів (+11,5%), Великобританії (+10%), і Швейцарії (+5,1%).
Географія туристських переваг у цілому залишилася колишньою - Тіроль (13,2 млн ночівель), Зальцбургерланд (6,9 млн), Форарльберг (2,4) і Карінтія (1,9).
Туристичний ринок СНД також продемонстрував непогані результати: 143 тис. ночівель у Тіролі, 63 тис. - у Зальцбургерланді, 26 тис. - у Відні. Найбільш популярними в росіянів і українців курортними зонами в Австрії як і раніше залишаються Целль-ам-Зее, Заальбах-Хінтерглемм, Кітцбюель, Майерхофен-ім-Циллерталь і Зелден.
Причому в Зельдені Росія й Україна входять у першу п'ятірку країн, відкіля приїжджають іноземні гості. У цілому кількість мандрівників із країн СНД в Австрії за перші два місяці поточного року порівняно з числом туристів з Чехії, і перспектива по цьому показнику наздогнати великі західноєвропейські ринки, наприклад, Францію, для країн СНД сьогодні здається більш реальною, ніж будь-коли.
Австрійський туризм у значній мірі залежить від німецького ринку. А ситуація у ФРН зараз така, що попит на поїздки в Австрію трохи знизився. Проте прогнозують, що в 2006 р. кількість закордонних туристів в Австрії не зменшиться в порівнянні з минулим роком. У відношенні російсько-українського ринку австрійські туроператори налаштовані ще більш оптимістично і прогнозують 10%-не збільшення турпотоку з РФ і країн СНД, причому кількість ночівель може перевищити оцінку в 700 тис.
Свою головну задачу найбільше австрійське турагентство ANTO як і раніше бачить у тісному співробітництві з туроператорами, турагентами і, зрозуміло, засобами масової інформації. Після MITT-2005 туроператори Австрії інтенсивно готуються до традиційного "Австрійському workshop".
Австрійські турфірми мають намір істотно розширити палітру пропозицій з боку австрійських регіонів, показати українському турбізнесу, що крім Тіроля, Зальцбурга і Відня в Австрії є ще шість земель, також гідних уваги мандрівників.
Цього року в робочій зустрічі візьмуть участь регіони Форарльберга і Зальцкаммергута. Австрійці хочуть вийти на міжнародний ринок spa-регіонам Штирії і Бургенланда, гірськолижному краю Форарльбергу - ці прекрасні місця поки не охоплені масовим туризмом.
Крім того, у липні 2006 року Віденська рада по туризму запрошує до себе представників 20 провідних компаній на австрійському напрямку, щоб показати їм австрійську столицю з нової сторони, представити її як сучасне, яке динамічно розвивається місто.
Інша дуже важлива тема в туристичній політиці Австрії - навчання. Австрійці проводять ряд семінарів по Австрії для співробітників турфирм, а цього року (2006 р.) планують скласти своєрідну "настільну книгу" турагента - каталог по всій Австрії, що буде допомагати менеджеру по продажах протягом цілого року.
Велика увага буде приділено й інформаційним інтернет-розсиланням. Відбудуться і п'ять великих групових поїздок для журналістів - у Зельден, Відень і вперше - у Зальцбурзький край.
Австрійські туроператори запрошують представників ЗМІ на прес-конференцію, присвячену 250-річчю з дня народження Моцарта, яке відбудеться в Києві 5-7 вересня.
У 2006 р. шанувальників творчості музичного генія й аматорів класичної музики очікує безліч цікавих заходів. Так, театр Ан-дер-Він, що дотепер ставив мюзикли, у майбутньому році стане театром опер Моцарта - "Моцарт-ан-дер-він".
Кульмінація театрального сезону - представлення "Ідоменео" (диригент Сейдзі Одзава) і виступ Пласідо Доминго на концерті 8 січня, що відкриє музичний сезон 2006 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Аналіз туристичної політики Австрії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок