Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Спочатку було Слово…

Спочатку було Слово…

Назва:
Спочатку було Слово…
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,39 KB
Завантажень:
273
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Сценарій
Зустріч з членами літературної студії: «Спочатку було Слово…»


Ведуча: Спочатку було Слово, і Слово те було від Бога і Слово було Бог, і ніщо, що постало на Землі, не постало без нього. Слово – лікує, слово допомагає, слово ранить, слово – запалює душі. І той, хто Володіє словом, тримає в руках ключ до людських сердець.
Ось уже 20 років, як на Надвірнянщині існує і активно діє храм Слова – літературна студія «Бистрінь». Протягом цього часу студійці видали 37 книжок, з яких 4 – спільні. Найновіша «Літоплин над Бистрицею» видана цього року і об’єднала твори 29-ти авторів. А в загальному за ці 20 років через «Бистрінь» пройшло дуже багато людей, молодих і у зрілому віці. Деякі стали відомими письменниками, як Марія Дзюба, Люба Василик, Нестор Чир, Галина Христан, Володимир Пушкар та багато інших, дехто відійшов від творчості, але у всіх у душі залишається теплий спогад про особливу атмосферу літературної родини, на чолі якої – наш незамінний керівник, Нестор Іванович Чир. На жаль, сьогодні він сам не зміг до нас приїхати, зате у цьому залі присутні такі відомій «бистрінці», як:
Михайло Михальчук
Степан Писуляк
Галина Христан
Роман Бенюк
Світлана Ткачук
Уляна Грицюк
Оксана Андрухович і Мирослава Гордєєва
Вітайте їх. (Оплески)
Поети несуть до людей відкрите серце у долонях слів, виносять на суд читача найпотаємніше і найдорожче, що є в душі. Михайло Васильович Михальчук досконало володіє поетичним словом. Він стояв біля витоків «Бистріні», у далекому 1987-му, є автором 2-х книжок: «Намисто Картин» і «Лісові серпанки». Просимо до слова.
Виступ Михайла Михальчука.
Ведуча: Разом із Михайлом Васильовичем біля джерел «Бистрінь» стояла Галина Петрівна Христан, наша односельчанка, авторка 4-х книжок, член Спілки письменників України і просто чудова жінка. Просимо подарувати нам кілька новел.
Виступ Галини Христан.
Ведуча: Степан Лук’янович Писуляк нещодавно потішив читачів збіркою «Вирій синіх птиць». Він не тільки прекрасний поет, а й талановитий журналіст, ви донедавна могли ознайомитися з його публікаціями на сторінках «Народної Волі». Просимо до слова, Степана Лук’яновича.
Виступ Степана Писуляка
Ведуча: Ця жінка усі свої твори виносить на суд власної совісті і судить їх строго і непомильно, бо вважає, що поезія нерозлучна з правдою. Вітайте Світлану Ткачук.
Виступ Світлани Ткачук.
Ведуча: Роман Бенюк найкращим подарунком вважає посмішку, бо пише гуморески. Оскільки сміх продовжує життя, то просимо Романа Дмитровича щось нам почитати.
Виступ Романа Бенюка
Ведуча: Її поезія ніжна і лірична, зачіпає найтонші струни душі. Вітайте – Оксана Андрухович.
Виступ Оксани Андрухович.
Ведуча: Перший розділ нової книжки «Бистріні» «Літоплин над Бистрицею» називається «Горицвіт». У ньому присутня поезія і проза Уляни Грицюк, поетеси з Пасічної. Просимо до слова.
Виступ Уляни Грицюк
Виступ Мирослави Гордєєвої (ведуча)
Ведуча: А зараз наші глядачі і слухачі задаватимуть питання гостям.
Глядачі задають питання, гості відповідають.
Ведуча: На зміну «Бистріні» росте нове покоління. Це ваші однокласники, однокласниці, але вони вже пробують себе у віршах і прозі і хочуть подарувати вам свої твори. Підтримаємо їх. Літературний гурток «Чарівники пера».
Виступ гуртківців.
Ведуча: На сьогодні наше свято закінчено. Сподіваємося, святий Миколай принесе вам не тільки подарунки, а й натхнення. А зараз кілька слів гостям хоче сказати вчитель української мови і літератури Марія Григорівна Паска.
Виступ Марії Паски.
Дякуємо за увагу. До побачення.


Конкурс ерудитів «Про все на світі»
Мета: виявлення обдарованих дітей та допомога в реалізації їхніх здібностей; розвиток логічного мислення та творчої уяви; виховання прагнення вдосконалювати та поглиблювати свої знання.
Обладнання: кольорові номери команд. Емблеми команд, 4 листи паперу, ножиці, клей; зображення ребусів;
Правила: - 4 команди по 4 учасники оголошують назву, девіз і привітання команди;
Про те, що хтось уже знає правильну відповідь, команда сигналізує підняттям номерка.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Спочатку було Слово…

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок