Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> ПОДОРОЖ У ГНОМЛЯНДІЮ

ПОДОРОЖ У ГНОМЛЯНДІЮ

Назва:
ПОДОРОЖ У ГНОМЛЯНДІЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,75 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
ТЕМА: „ПОДОРОЖ У ГНОМЛЯНДІЮ”.
Мета: Вчити дітей слухати казку, розуміти казкові події, ситуації оцінювати поведінку героїв, співвідносити реальне і казкове, передавати в мові виражальні засоби.
Обладнання: казкові персонажі, театру – Пі – ба – бо: король, королева, Червона Шапочка, вовк, бабуся, чарівне люстерко, ковпачки гномів для кожної дитини, шапочки – маски. 7 іграшкових гномів, атрибути до інтер’єру хатинки, лісу, звукозапис.
Хід заняття.
(В залі макет хати: ліжко, піч, посуд, стіл. На передньому плані ліс: ялинки, кущі, пеньочки на них іграшкові гномики).
Діти заходять до залу, вітаються з гостями сідають на лавочки.
Вихователь: Діти, сьогодні ми з вами відправимось у чарівну країну Гномляндію, де господарюють маленькі чоловічки яких звуть гномиками, у них трапилось нещастя і їм дуже потрібна допомога. Ось послухайте, що у них трапилось.
В одному королівстві жили король і королева. Королева народила прекрасну дівчинку, яку назвали Білосніжкою і невдовзі королева померла. Через кілька років король одружився вдруге. Зла мачуха дуже не злюбила Білосніжку. Вона цікавилась тільки своєю вродою і мала чарівне дзеркальце, яке вміло розмовляти, вона часто запитувала в нього про свою вроду, та одного разу дзеркальце відповіло мачусі, що наймиліша і найвродливіша Білосніжка. Мачуха дуже розлютилась і наказала своєму слузі відвести Білосніжку до лісу і вбити. Слуга пожалів Білосніжку і відпустив.
Білосніжка довго блукала лісом і натрапила на хатинку, де жили кумедні чоловічки, вони подружилися і з того часу Білосніжка залишилася жити у гномів.
(Відкривається завіса в хатині Білосніжка, вихователь продовжує розповідь).
Кожного дня гномики відправлялись до лісу по гриби і ягоди, а Білосніжка (імітує) прибирала домівку, варила обід, шила для гномів одяг.
Але зла мачуха знову спитала у дзеркальця про свою вроду і воно розповіло їй про правду. Мачуха розлютилась, вона знайшла у своїй чорній чаклунській книзі рецепти страшної отрути, вмокнула в нього яблуко, сама перетворилась на жалюгідну жебрачку і відправилась до лісу (виходить стара жебрачка) підійшовши до будиночку, просить напитись. Білосніжка подала їй з дороги напитись (подає воду), а та із вдячності дала їй яблуко, а сама повернулась у своє королівство (жебрачка виходить і губить під ялиною чорну книгу).
Білосніжка вкусила яблуко і заснула мертвим сном (засинає, нахилившись над ліжком, закривається ширма) і гноми дуже засумували.
Вихователь: Діти, допоможемо гномам розбудити Білосніжку? Але для того щоб потрапити у чарівну країну Гномляндію, нам треба перетворитись на гномиків.
Гномики – дуже маленькі чоловічки. Покажіть, які вони маленькі (діти, сидячи на лавці імітують всі рухи).
Вихователь: У гномиків дуже довгі бороди (імітують). А на тогах носять дерев’яні черевички, які під час ходіння голосно стукають (тупають ніжками). А на головах гномики носять ось такі ковпачки. Ось тепер ми справжні гномики. І в Гномляндію неодмінно попадемо (одягає на голову дітям ковпачки).
(Разом з дітьми підходить до галявини і знаходить під ялиною чорну чаклунську книгу).
Гномики – це книга мачухи, може в ній записано як розбудити Білосніжку.
Вихователь (читає) Білосніжка прокинеться тільки тоді, якщо гноми виконають три завдання.
Завдання 1. Назвати казкових героїв і відгадати з якої вони казки.
Вихователь: показує ляльку „Червону шапочку”.
Жила весела дівчинка, мала шапочку, яку дуже любила і іншої носити не хотіла, бо та їй дуже личила (показує іншу ляльку - бабусі), а подарувала їй ту шапочку – бабуся. Одного разу, коли дівчинка пішла провідати свою хвору бабусю з гостинцями, то побачила, що бабуся, якась інша і чепець насунула на лоба (показує ляльку вовка у чепці).
Вихователь: Гномики назвіть цих героїв. А з якої вони казки? Добре молодці. Ми вже справились із першим завданням. Але ви стомилися з дороги. Присядьте, відпочиньте, а я тим часом прочитаю вам друге завдання.
Завдання 2. Білосніжка проснеться, якщо гноми відгадають, які герої у своїй казці пісеньку і з якої вони казки?
(Двоє дітей розігрують сценку з казки „Колобок”).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: ПОДОРОЖ У ГНОМЛЯНДІЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок