Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Провідник (Windows Explorer).

Провідник (Windows Explorer).

Назва:
Провідник (Windows Explorer).
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,55 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Тема: Провідник (Windows Explorer).
Мета:
Навчитися користуватися програмою Провідник для руху файловою системою комп’ютера, запуску програм, роботи з файдами та папками.  
ПЛАН УРОКУ.
1.    Робота за партами.
·       Повторення
·       Що таке Провідник?
·       Що таке дерево папок?
2.    Робота в групах
·              Дослідити комп’ютер, використовуючи контекстне меню об’єкта
·              Копіювання та переміщення файлів з використанням буфера обміну
·              Копіювання та переміщення файлів способом перетягування
3.    Робота цілим класом. Групи розповідають про своє завдання і як вони його виконали, а всі інші пробують зробити те ж саме.
4.    Підсумок уроку.   
Якщо хтось скаже, що йому потрібна мова програмування, в якій достатньо лише сказати, чого він хоче, і буде зроблено – дайте йому льодяника
А. Перліс, 1982рік
Питання для повторення:
1.    Які способи руху по ієрархії папок ми вже знаємо? За допомогою “Мій комп’ютер” та використовуючи розділи головного меню “Поиск” чи “Программы”
2.    Які дії з файлами та папками ми вміємо вже робити? Пошук, виконання, переміщення, копіювання, створення ярлика.
3.    Для чого служать програми-ярлики? Це малі за розміром програми, які служать для запуску виконуваних файлів, що можуть знаходиттись в іншій папці або навіть на іншому диску.
За задумом творців Windows програма Провідник покликана стати справжнім провідником нетрями ієрархічної файлової системи комп’ютера. Провідник, хоча зі значними поправками, є спадкоємцем дуже популярної оболонки для MS-DOS Norton Commander та Диспечера файлів для Windows3.1. Можливості Провідника є практично такими ж як об’єкта “Мій Комп’ютер”, проте часто наочність є значно вищою.
Після встановлення Windows 95 Ви не побачите на своєму робочому столі ярлика програми Провідник (якщо захочете, то створите його самі – Як це зробити?). Ви думаєте, що розробники Windows обділили таку корисну програму своєю увагою? Звичайно ні. Передбачено декілька інших способів запуску програми.
Запишіть в зошит.
Способи запуску програми Провідник (Windows Explorer).
·       Клацніть по об’єкту “Мій комп’ютер” правою клавішею мишки і в меню, що з’явиться виберіть Проводник (Windows Explorer).
·       В головному меню виберіть Программы – Проводник.
·       Правою клавішею миші клацніть по кнопці Пуск (Start) і в меню, що з’явилося виберіть Проводник (Explore)
·       Провідник автоматично викликається, коли при відкриванні будь-якої папки тримати натиснутою клавішу Shift  
На відміну від вікна “Мій комп’ютер”, вікно Провідника складається з двох частин, розділених вертикальною межею. (Вчитель показує на одному з комп’ютерів). Зліва – відображена ієрархічна структура папок (дерево папок), справа – розгорнутий зміст виділеної зліва папки.
Програма Провідник включає ті ж елементи, що і вікно програми “Мій комп’ютер”. Зміст правої частини вікна тісно пов’язаний з лівою частиною. Якщо Ви клацнете по значку папки зліва (значок папки набуде вигляду розкритої папки), то в правій частині відкриється її зміст.
Як же переглянути структуру папок та їх вміст? Для цього і існує ліва частина вікна Провідника, розглянемо її. На вершині ієрархічного дерева є папка “Робочий стіл”. Рівні ієрархії позначені тут вертикальними лініями, бачимо, що на наступному рівні папка “Мій комп’ютер” та всі папки, які ми понастворювали на своєму Робочому столі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Провідник (Windows Explorer).

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок