Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Сценарій спортивного свята

Сценарій спортивного свята

Назва:
Сценарій спортивного свята
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,92 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Сценарій спортивного свята
Місце проведення. Спортивний зал.
Змагання проводяться між командами «Ромашка» (3-А клас) та «Дружба» (3-Б клас). На свято запрошені учні початкових класів.Судді — запрошені вчителі. Розпочинається змагання знайомством команд з присутніми.
Гра проходить у вигляді естафет між командами «Ромашка» і «Дружба». 1 естафета. «Передача прапорців» В командах розподіляються на перший-другий. Перші номери розміщуються у дві колони поряд. Другі напроти них на відстані 20—25 метрів. Перші номери стартують, в них прапорці. За сигналом стартуючі біжать до других номерів своїх же ко-манд, які у цей час стартують, і передають партне-рам прапорці, а самі стають замикаючими в. колонах других номерів. Одержавши прапорці, другі но-мери біжать до перших номерів своїх команд, на старті передають їм прапорці і стають в кінці їхніх колон.
Команда, яка раніше закінчить таке переміщення номерів — перемагає.
2 естафета. «Естафета з обручами»
Дві команди за сигналом (по одному від кожної команди) біжать до півфінішної прямої. На бігу потрібно пролізти крізь обруч, а потім другий обруч підняти над головою, покласти на підлогу. Зали-шивши обручі, гравці повертаються на старт, мина-ючи обручі, що лежать на дорозі. Перемогу здобу-ває команда, гравець якої раніше буде на старті.
3 естафета. «Звивиста доріжка»
Перед учасниками розкладені прапорці на відстані 4—5 кроків один від одного. З кожної ко-манди гравець веде м'яч ногою вздовж ряду пра-порців, почергово огинаючи їх: один ліворуч, інший праворуч. На зворотному шляху гравець ро-бить те саме. Якщо зіб'є прапорець, має покласти його на місце і продовжувати гру. Хто виконав швидше, той переможець.
4 естафета. Кожен з гравців повинен пронести м'яч, який зажатий між колінами, підстрибуючи до фінішу і назад.
5 естафета. «Перестрибни через канаву» Крейдою проводиться дві паралельні лінії на відстані півметра одна від одної — це «канава». За 5 метрів шикуються команди. Учасники гри повинні з зав'язаними очима перестрибнути цю «ка
наву», не наступивши на лінію. Виграє та команда, в якій більшість школярів зуміли виконати це завдання. 6 естафета. «Естафета з м'ячем» Капітани команд по черзі кидають м'яч своїм то-варишам (першому, другому і т. д.). Зловивши м'яч і віддавши його капітанові, гравці займають місце позаду своєї команди. Виграє та команда, в якій раніше біля. ший',, буде знову той, хто починав гру.
7 естафета. «Тік-так» Коли лунає 1 свисток, команда «Ромашка» кричить «тік», 2 свистки — «Дружба» — «так».Спочат-ку відгукуються правильно, а потім помиляються. Перемагає та команда, яка найменше помилилась.
8 естафета. «Пояс»
Гравці шикуються один за другим. На відстані З— 5 метрів від них стають дві дівчинки. Кожна з них тримає пояс за кінець, так щоб інший кінець зви-сав. За сигналом ведучого перші з команд .підбіга ють до дівчат, підхоплюють звисаючі кінці поясів, швидко намотують пояси собі на талію і відразу ж розмотують. Потім це ж повторюють товариш, які стоять за ними. Ті в свою чергу передають естафету наступним, а самі стають на їхні місця. Перемагає та команда, гравці якої швидше намотають, розмотають пояс.
За кожен вид естафети присуджується команді - переможцю 5 очок.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Сценарій спортивного свята

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок