Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Хвороби шкіри. Запобігання захворюванням шкіри дівчат і хлопів. Косметичні проблеми підлітків

Хвороби шкіри. Запобігання захворюванням шкіри дівчат і хлопів. Косметичні проблеми підлітків

Назва:
Хвороби шкіри. Запобігання захворюванням шкіри дівчат і хлопів. Косметичні проблеми підлітків
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,47 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Сценарій уроку
"Хвороби шкіри. Запобігання захворюванням шкіри дівчат і хлопів. Косметичні проблеми підлітків"


Мета: сформувати знання про ознаки хвороб шкіри, косметичні проблеми підлітків; формувати навички запобігання хворобам шкіри, косметичним проблемам підлітків; розвивати звички здорового способу життя; виховувати охайність, бережливе ставлення до свого життя та здоров’я.
Обладнання та матеріали: підручники Н. Поліщук „Основи здоров’я”, 7-й кл.; зошити з печатною основою О. Ламкова, О. Лєбєдєва, 7-й кл.; учнівські міні-проекти, плакати „Будова шкіри”, „Проблеми підлітків”, „Типи шкіри”, „Щоб уникнути утворення прищів”; стенди кабінету охорони праці.
Базові поняття і терміни: здоровий спосіб життя, складові здоров’я, симптоми захворювання, профілактика хвороб.
Тип уроку – комбінований.
Структура уроку
І. Організаційний етап – 1 хв.
ІІ. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності – 15 хв.
ІІІ. Вивчення нового матеріалу – 20 хв.
IV. Узагальнення, систематизація і контроль знань та вмінь учнів – 5 хв.
V. Домашнє завдання – 1 хв.
VI. Підбиття підсумків уроку – 3 хв.
Хід уроку
І. Організаційний етап
Учні поділені на чотири групи.
ІІ. Етап орієнтації. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності
Учитель. Діти, ми з вами продовжуємо вивчати розділ „Фізична складова здоров’я”, тему „Косметичні проблеми підлітків” і тема сьогоднішнього уроку: „Хвороба шкіри. Запобігання захворювання шкіри дівчат і хлопців. Косметичні проблеми підлітків”. Запишіть її у зошит.
Рольова гра
Стук у двері. Заходить учениця з дуже яскравим макіяжем на обличчі, товстий шар тонального крему.
Учениця. Здрастуйте, можна ввійти?
Учитель. Доброго ранку. Чому ти спізнилась?
Учениця. Вибачте мене. Я вранці побачила на обличчі невеличку „проблемку”, почала маскувати її і не помітила, як пролетів час.
Учитель. Ти вирішила, що твою „проблемку” можна сховати саме таким макіяжем?
Учениця. А що? У маминій косметичці дуже багато цікавого. А красу нічим не зашкодиш! Я вважаю, що підлітки теж мають право бути красивими.
Учитель. Ну що ж, сідай. Уважно слухай. Може, наш сьогоднішній урок сприятиме тому, що ти зміниш свою думку. Ми як раз про це будемо говорити.
І так, мета нашого уроку (назва мети).
Що ви очікуєте від уроку? Про що бажаєте дізнатись?
Сьогодні ми будемо працювати в групах. У вас на столах лежать правила співпрацювання в групах. Давайте ж їх згадаємо.
Ми з вами вже знаємо, що в підлітковому віці можуть з’явитися проблеми із зовнішністю. Наша задача розглянути їх ретельніше і з’ясувати, які з цих проблем можуть погіршити стан здоров’я.*
Скажіть, з чим ці проблеми пов’язані?*
А що нам вже відомо про шкіру людини?*
Від чого залежить стан шкіри?*
Які бувають типи шкіри?*
Чи потрібно в підлітковому віці доглядати за шкірою?
Після всього сказаного подумайте, чи не ризикує наша Настя, маскуючи дефекти шкіри засобами з маминої косметички?
Настя – дівчина, вона прагне бути красивою?
А яку, на вашу думкую, людину можна назвати красивою?
І/а прийом „Марафон”
У кожного з вас свій погляд на красу, і ви на це маєте право. Так, в людині повинно бути все прекрасно. Але знаєте, бувають такі люди, які не дуже красиві зовнішньо, але вони такі добрію такі щирі. надійні, що навіть вад їх зовнішності не помічаєш.
А буває навпаки.
От скажіть, чи можна назвати красивою людину, яка має гарні очі, пишне волосся, струнку фігуру пружну шкіру обличчя, але ту, яка зла, ненависна до людей? Або ту, яка не дуже розумна? Подивишся на неї – ну просто красуня, а як відкриє свого рота, то думаєш: „Краще б ти мовчала”.
Людині треба дбати не тільки про зовнішність, а ще й про красу душі.
Спеціально для цього уроку Інна Демко приготувала вірш:
Я вірю в силу доброти.
Добро завжди сильніше злого,
Дає наснагу, щоб цвісти
І світлу обирають дорогу.
Я вірю в силу доброти.
Що має долю роботящу,
Що хоче, щоб і я, і ти,
І все було у сіті кращим.
Учитель.
Будь світлою і чистою, дитино.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 



Реферат на тему: Хвороби шкіри. Запобігання захворюванням шкіри дівчат і хлопів. Косметичні проблеми підлітків

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок