Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Веселі старти

Веселі старти

Назва:
Веселі старти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,80 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат на тему:
„Веселі старти”


Дуже цікаво для дітей молодших класів проведення „Веселих стартів”. Для проведення цих стартів, які включають в себе 5-7 естафет, що повторюються 2-3 рази, потрібно:
м’ячі;
пластмасовий круг;
крейда;
табуретки;
прапорці;
мішки;
лавка.
Весь клас поділяють на 2 (а деколи на 3 команди, якщо клас великий). В кожній команді обирається командир, що стоїть попереду і очолює команду.
Естафета 1: „Передай швидше м’яч”
Естафета заключається в тому, яка команда швидше передасть м’яч.
Умова гри: учні всіх команд стають один за одним і ноги на ширині плеч. Командир тримає в руках м’яч. По команді „приготовитись” всі піднімають руки вгору, а по команді „марш” м’яч вгорі переходить з рук в руки. останній гравець котить м’яч між ногами, а тим часом перший учасник перебігає на місце останнього гравця. Гра продовжується доти, поки командир не стане на місце першого гравця, тобто на своє попереднє місце.
Виграла та команда, в якої командир найшвидше від всіх інших стане на своє попереднє місце.
Естафета 2: „Швидше візьми м’яч”
На табуретках стоять м’ячі. Завдання кожного гравця добігти до табуретки, перескакуючи через скакалку, поставити скакалку на табуретку, забрати м’яч і швидко добігти до наступного гравця та передати йому м’яч. Цей гравець з м’ячем добігає до табуретки, а звідти скаче на скакалці і вже передає скакалку.
Гра закінчується тоді, коли всі учасники приймали участь у грі і останній гравець вже стоїть на місці командира.
Естафета 3: „Перейти поміж прапорцями”
Всі учасники команди беруться за руки. в залі розставлені прапорці на відстані 1-1,5 м. по команді „марш” вся команда, взявшись за руки, біжить поміж прапорцями так, щоб вони не впали. Команда біжить в кінець залу і вертається так само. Котра команда швидше вернулась, та і виграла.
Естафета 4: „Скачки в мішку”
В залі розставлені пластмасові круги один за одним до кінця залу. Командир „вбраний” в мішок. По команді „марш” він скаче в кожний круг, перескакуючи в інший.
Доскакавши до кінця залу, знімає мішок і біжить до команди, передає мішок наступному гравцю і стає на місце останнього гравця.
Виграла та команда, командир якої стане на своє місце командира.
Естафета 5: „Хто швидше”
Перед командами стоїть лавка. По команді „марш” командир перестрибує лавку вправо, вліво – до кінця лавки, а звідти біжить по лавці і стає на місце останнього гравця. Виграла та команда, яка швидше справиться з цим завданням.
Естафета 6: „Не залиши м’яч”
Командир команди стоїть з м’ячем, по команді приготуватися” він кладе м’яч між ногами, які він заокруглює в колінах, але ступні не роз’єднує. По команді „марш” скаче, ніби жабка, до кінця залу, а звідти м’яч бере в руки і біжить до команди. Передає м’яч і стає на місце останнього гравця.
Виграла та команда, яка швидше справилась з цим завданням.
Естафета 7: „Позирай м’ячі”
В кінці залу стоїть корзина. А впродовж залу від естафетної лінії розставлені в кругах (намальованих крейдою) м’ячі. Завдання: позбирати м’ячі і вкинути в корзину та вернутись до команди, ставши на місце останнього гравця. Наступний гравець біжить до корзини і розкладає на зворотному шляху м’ячі в кругах.
Виграла та команда, яка швидше справилась із завданням.
Підсумок: перед проведенням гри обирається журі, яке проводить естафетну лінію і протягом „Веселих стартів” оцінює кожну команду. За правильне і найшвидше виконання – 5 балів. В кінці „Веселих стартів” оголошують переможця.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Веселі старти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок