Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Свята та розваги соколят

Свята та розваги соколят

Назва:
Свята та розваги соколят
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,49 KB
Завантажень:
458
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Сценарій уроку
"Свята та розваги соколят"


Пам’ятай! Життя є дар, великий дар.
І той, хто його не цінує, його дарунка не заслуговує.
Леонардо да Вінчі
Мета: допомогти учням зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому, сприяти вихованню в них людяності, чесності, працьовитості, відповідальності, любові до людей, до рідної землі; розвивати в учнів допитливість, інтерес до навколишнього життя, прагнення з’ясовувати, доводити, міркувати; розширити знання учнів про життя В. Сухомлинського, його твори; збагачувати активний словник учнів, розвивати вміння, формувати ціннісні судження про гармонійне життя; виховувати бажання глибше ознайомитися з біографією Великого Кобзаря, Ліни Костенко, Матері Терези, Леонардо да Вінчі; виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети.
«Живи не як хочеться, а як можеться».
Народна мудрість
«Живи так, щоб сильніші за тебе не кривдили тебе, а ти не ображав слабших за себе».
«Пора перестати чекати несподіваних подарунків від життя, а самому робити життя».
«Наше життя — це те, що ми думаємо про нього».
Марк Аврелій, римський філософ
«Найпрекрасніші і в той самий час найщасливіші люди ті, хто прожив своє життя, піклуючись про щастя інших».
В. Сухомлинський
«Не кажи і не роби нічого поганого навіть тоді, коли ти наодинці із собою. Учись набагато більше соромитися самого себе, ніж інших».
Демокріт
«Людина, яка думає тільки про себе й шукає в усьому свою вигоду, не може бути щасливою».
Сенека
«На світанні, побачивши сонце, з радістю прославте день новий і скажіть: Господи, додай мені літа до літа, щоб я честю й добром виправдав життя своє».
Володимир Мономах
«Ні про що не турбуватись, ні за чим не сумувати — значить не жити, а бути мертвим».
Григорій Сковорода
План
1. Твоє життя, неначе квітка, що пелюсточки ніжно обсипа.
2. Для чого ти живеш на землі? (Світ твоїх інтересів, прагнень, захоплень.)
3. Ти — будівник свого життя, творець свого щастя.
4. Конституція про цінність життя. Закони й суспільство на захисті життя.
5. Народна мудрість про цінність людського життя.
Вступне слово вчителя
Людське життя... Неповторне та звичне, радісне й сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин.
Люди, їх мільйони... усі вони зовсім різні й чимось неповторні. Вони, мов ті зорі на небі, що горять своєрідним світлом.
Так, життя кожної людини — це стежина, устелена жовто-гарячими чорнобривцями, духмяними вишеньками, стежина з червоними та чорними тонами, як у цій пісні «червоне — то любов, а чорне — то журба»... (Пісня стихає.)
Бо й справді, кожне життя дається нам якоюсь дивовижною квіткою, яка вранці вмивається росою, зустрічаючи новий день, ніжно простягає руки-пелюстки до сонця, щоб захистило її від усього злого й недоброго, а ввечері тихо й сумовито складає свою голівку до матері-землі, сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим.
Стежина життя... Це по ній кожен має пройти гідно. Але якою вона буде? І хочеться гукнути: «Життя! Ну зупинись хоч трішки! Почекай хоч одну мить! Візьми мене на свої крилечка й понеси ген-ген за небокрай, де люди у вічності живуть».
Прекрасні слова, правда? І як хотілося б кожному з нас, щоб і життя наше було таким же прекрасним. Але як цього досягти? Тому тема нашої сьогоднішньої зустрічі «Життя — це мить, зумій його прожити». Ми повинні з’ясувати такі питання: для чого людина живе на землі? Що зробити для того, щоб життя наше було прекрасним?
Щоб у нас вийшла цікава розмова, мені потрібна буде ваша допомога, ваша активність, щирість, відвертість.
Підлітковій вік — особлива пора людського життя, коли ти вже торкнувся притягальної сили землі, а легенькі крила дитинства ще піднімають тебе в небо, де живе казка, де панує мрія. Як часто ми — дорослі, ваші вчителі, батьки, не розуміємо вас, не розуміємо, які емоції охоплюють чисте поле ваших уявних подвигів, як тривожно б’ється серце в кожного з вас у передчутті нового (майже дорослого) світосприйняття.
І тому інколи дивимось на легкий вибух непокори, суперечок, неслухняності як на загрозу власного розуміння добропорядності й чеснот, котрі, на нашу думку, повинні збігатися з нашими критеріями «позитивної поведінки в суспільстві».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Свята та розваги соколят

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок