Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Відкрита виховна година: О жінко, ти світу краса, ти мудрості велич

Відкрита виховна година: О жінко, ти світу краса, ти мудрості велич

Назва:
Відкрита виховна година: О жінко, ти світу краса, ти мудрості велич
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,87 KB
Завантажень:
509
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Сценарій
Відкрита виховна година: О жінко, ти світу краса, ти мудрості велич


Святково прибраний актовий зал.
На стінах – вишиті рушники, саморобні квіти.
На сцені – стіл, накритий вишитою скатертиною. На ньому – коровай та образок Матері Божої. В тарілках – цукерки, певичо, у глечику узвар.
Лунає пісня «Рідна мати моя».
Із залу виходять ведучі.
1-й ведучий. Наші любі мами і дорогі гості. Нині в нас незвичайний нень — День Матері. Ми зійшлись сюди вшанувати всіх наших матерів. Вшанувати за те. що вони нас під серцем носили, на світ привели, годували, виховували і багато журби й клопоту через нас зазнали. За л те і хочемо висловити їм щиру вдячність ми всі. малі і великі, молоді і дорослі.
2-й ведучий. Мабуть, вам цікаво дізнатися, звідки прийшло до нас це свято. Маленька американка Айна Джервіс дуже рано втратила найдорожчу в світі людину — матір... Сирітка у численних своїх поневіряннях і кривдах прийшла до думки, що в усіх людей на Землі мусить бути хоча б один-єдиний день на рік, коли б вони всі разом вшановували і матір-неньку. і матір-землю, і Матір Божу. Так у 1914 році у США було запроваджено свято — День Матері. Невдовзі воно поширилося на інші країни світу.
1-й ведучий. В Україні, а саме в Галичині, це свято за підтримки Союзу українок. «Просвіти». «Рідної школи», «Пласту» та інших громадських організацій, почали відзначати з 1929 року. В ней день діти дарували своїм матерям квіти, теплі слова, пісні.
2-й ведучий. Вірш «Поклін тобі» Поклін тобі, кохана. :В цей день великий, люба ненько. За ті важкі години ранні. За золоте твоє серденько, Що все віддало в любім зриві. Щоб тільки ми були щасливі.
Лунає пісня
Пісня «Мамина вишня»
1-й ведучий. Свято Матері в Україні мас триєдину суть. Воно приходить до нас щороку: сонцесяйне, заквітчане, красиве і дуже щире. Приходить у другу неділю травня, заквітчану яблуневим цвітом, нагадуючи, що настав день скласти шану найдорожчій людині в світі — Мамі. Цього дня ми вшановуємо й Божу Матір — Діву Марію та свою Вітчизну — неньку-У країну.
Ведуча. Вірш «Три матері»
Є у кожної дитини матінка єдина.
Та, любить нас і дбає, розуму навчає.
Є у кожної дитини, навіть сиротини.
Наша мати солов'їна — рідна Україна.
І у кожному серденьку є і буде жити
Божа Мати — наша ненька, Мати всього світу.
1-й ведучий. Мати — всього початок. Мати — берегиня роду людського. Незмірну любов, ласку й ніжність, тепло дарує вона своїм дітям. Мати народжувала дитину, співала їй пісень, учила добра і любові, навчала охайності, працьовитості. Недарма в народі кажуть: «.Яка мама, така й доня».
2-й ведучий. Мама... Чи є на світі слово прекрасніше і ніжніше? У мегері добрі і ласкаві руки, найчутливіше серце, в якому ніколи не згасне любов, воно ніколи не лишається байдужим.
Вірш про маму. Пісня: «Мамо. мамо».
1-й ведучий. Богиня-Берегиня... Яке поетичне, яке точне і загадкове наймення! Берегиня — це та. Що береже оселю, оберігає нас невірного кроку, від непрошеного лиха та напасті. Це та. що ніколи не вимагає від нас ніяких жертв, а сама задля нас жертвує всім — навіть життям. Це та. що колихала тебе маленьким, молила Бога про долю для тебе і тихо співала колискову. Ім'я цій Богині — Мати!
2-й ведучий. Щасливі ми. що народилися й живемо на чудовій, багатій, щедрій землі — Україні. Це земля наших предків. Тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних добрих традицій, які сьогодні відроджуються. І нехай ніколи матері не шукають кращої долі на чужій землі...
1-й ведучий. Мати... Материнське серце здатне перейматися болем на відстані, журитися долею своїх дітей, онуків усе життя.
Якби могла, сонечко прихилила б...
Вони жертвують усім, аби тільки щасливо жилось їхнім дітям...
І хочеться кожному з нас, щоб Мати була завжди поряд.;
Пісня «Знов прилетіла весна».
2-ведучий. Слово «Мама» росте з нами тихо і непомітно, як ростуть дерева, сходить сонце. розквітає квітка, як тихо світить веселка і гладить по голівці дитину рідна рука.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Відкрита виховна година: О жінко, ти світу краса, ти мудрості велич

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок