Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> День Святого Валентина

День Святого Валентина

Назва:
День Святого Валентина
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,58 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.6


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Cценарій дня закоханих:
День Святого Валентина


Ведуча: Добрий вечір, дорогі друзі!
Ведучий: Вітаємо всіх закоханих!
Ведуча: Саме гак. Поспівчуваємо тим незакоханим, які залишилися вдома.
Ведучий: А ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною Любові, поблукати вулицями великого щастя.
Ведуча: Адже сьогодні - снято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. 1 завдячуючи якому продовжується життя на землі.
Ведучий: Кохання - це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І осі. таке свято є , с такий день. Він відзначається з особливою серйозністю майже по всьому світу 14 лютого,
Ведуча: А свято називається - днем святого Валентина. Чому саме Валентина запитаєте ви? Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді.
Ведучий: 3 приводу цього є багато версій. За однією з них ми дізнаємося, що в 3 ст. до н. е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить мужчин поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в'язниці.
Ведуча: Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом "Від Валентина".
Ведучий: Відтоді, в день Валентина закохані коханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони "валентинками". Отже . у нас сьогодні з вами свято кохання і перед тим як запросити на сцену наших учасників, Дозвольте представити вам наших спонсорів. Бо без них ми б сьогодні не зустрілися.
Ведуча. Наш генеральний спонсор Марчук і К°. Наш наступний спонсор -трикотажне об'єднання "Шпулька". До речі там зараз з'явились вакантні посади:
- чесальників язиком;
- мотальників за кордон;
- в'язальників по руках і ногах;
малювальників брів та вій;
Ведучий: А наш англійський спонсор - "Тритон". Ця компанія займається випуском високоякісної продукції - прискорений курс вивчення англійської мови - "метод Кірка Мейтленда".
Ведуча: Ми вирішили дати вам всім можливість ознайомитись з методом Мейтленда в зв'язку з такою ситуацією: "Цілий місяць провела англійська школярка D одній із шкіл нашого міста. В інтерв'ю одній із газет вона сказала: "Ми, блін, діти, знаходимо, тири-пири, спільну мову, блін!".
Щоб такого більше не трапилось, прошу уважно прослухати запропонований урок англійської мови. Тема "Несподіванки в сім'ї",
Ведучий: Запам'ятаймо такі слова:
wife - дружина
husband - чоловік
lover - коханець
bed - ліжко
under the bed- під ліжком.
Ведуча: А тепер спробуємо дати літературний переклад таких висловів: . Wife and husband - сім'я
Wife and lover - міцна сім'я
Husband and lover - друзі
Lover is under the. bed - чоловік повернувся з роботи
Husband, wife and lover is under the bed - землетрус
„.Ведучий: Сьогодні на вечорі ми власними очима побачимо, що кохання з першого погляду насправді існує. Представлені нами згодом незнайомі досить дівчата і хлопці, познайомившись і відповівши на декілька запитань, виберуть собі пару. А ви, дорогі друзі, своїми оплесками допоможете визначити, хто ж стане ідеальною парою.
Ведуча: Отже, наші учасники!
Тарас. Любить гармонійне поєднання розуму й краси. У вільний час малює. Цікавиться східною філософією. Любить дотепні жарти. В майбутньому планує стати пластичним хірургом.
Назар. Захоплюється медициною. Любить смачно поїсти. У вільний час грае на фортепіано. В майбутньому планує стати терапевтом на швидкій. Баешь. Поважає відвертість у будь-яких стосунках. Надійний друг та помічник. Займається вільною боротьбою. Б майбутньому планує стати кардіологом.
Ведучий: А тепер запросимо наших учасниць.'"
Оксана. Має багато друзів, яким завжди рада прийти на допомогу. Любить сучасну музику та шумні вечірки. Поважає розумних та з гумором хлопців, впевнених в собі та тих, які можуть постояти за себе. Улюблене заняття - спілкування з друзями.
Надя. Весела, з почуттям гумору, дружелюбна, компанійська. Має багато друзів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: День Святого Валентина

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок