Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Скачати: Сильні та спритні! (Спортивне свято для учнів 9–11 класів.)

Сильні та спритні! (Спортивне свято для учнів 9–11 класів.)

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"Назва:
Сильні та спритні! (Спортивне свято для учнів 9–11 класів.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,00 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Сильні та спритні! (Спортивне свято для учнів 9–11 класів.)


Мета: Формування в учнів потреби у фізичному вдосконаленні; активізації до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда фізичної культури, як складової загальнолюдської культури, здорового способу життя; виховання морально-вольових і психологічних якостей особистості.
Місце проведення: святково прибраний спортивний зал, спортмайданчик. Всюди розвішані плакати з пропагандою здорового способу життя, а також стінгазети на спортивну тематику.
Учасники змагань: Змагання проводяться між учнями 8–11 класів. У кожній команді по 12 учасників (6–хлопців і 6–дівчат). Команди повинні мати свою емблему, девіз, назву, групу підтримки з дотепними лозунгами, плакатами.
Суддівська бригада: До складу журі входять: члени ради колективу фізичної культури, класні керівники, вчителі фізичної культури та допризовної підготовки, представник адміністрації школи. Хід свята коментується по радіопередавачу. Перерви між конкурсами заповнюються веселими піснями та музикою. За перемогу у конкурсі нараховується 10–очок, за нічию 5–очок, за програш 1–очко. Перемога визначається за сумою набраних очок у кожному конкурсі програми.
Порядок проведення свята.
Під музику козацького маршу, колонами по одному виходять команди. Капітани команд рапортують членам журі про готовність до змагань.
Ведучий оголошує програму проведення свята.
Голова журі бажає всім перемоги і оголошує свято відкритим.
Команди на чолі з капітанами ідуть до місця стартів і шикуються в колони по одному.
Ведучий: Отже, команди, увага – старт!
“Конкурс привітань”.
Команди по черзі виголошують свої привітання, девізи, демонструють емблеми, стінгазети.
Оцінюється кожне з завдань окремо, а потім сумуються бали.
Гра “Виштовхни з кола”.
Команди шикуються в шеренгах по одному, обличчям одна до одної, на відстані 10-ти метрів. По середині між ними накреслене коло діаметром 3 метри. Капітан команди за жеребом висилає будь-кого з учасників у коло.
Друга команда теж відсилає когось одного в коло. Завдання цих двох учасників – виштовхнути один одного за межі кола. Той, хто виштовхнув суперника отримує перемогу і приносить 10 очок своїй команді. Гра закінчується тоді, коли кожен учасник команди побував у колі. Переможцем вважається та команда, яка отримала більшу кількість очок.
Гра розвиває силу, спритність, координацію рухів.
Естафета “Баскетболіст.”
Команди гравців розміщені в колонах по одному. Капітани тримають в руках баскетбольний м’яч. По команді вони ведуть м’яч рукою, обводячи при цьому стійки. Обвівши останню стійку, повертаються назад і передають естафету наступному учаснику і т. д.
Перемагає та команда, котра швидше впоралась із завданням.
Естафета розвиває спритність, швидкість, координацію рухів.
Естафета “Спритні дівчата”
У цьому конкурсі приймають участь тільки дівчата, вони шикуються в колони по одному, у направляючих в руках обруч. По команді перші номери, біжать вперед, крутячи на талії обруч, добігши до стійки повертаються назад виконуючи стрибки через обруч, як через скакалку, далі передають обруч наступній учасниці команди, яка в свою чергу виконує ті
ж дії і т. д.
Перемагає та команда котра першою виконала завдання.
Естафета розвиває спритність, координацію рухів.
Естафета ”Вперед-назад”.
Учасники стають спиною один до одного, захопивши партнера зігнутими в ліктях руками. По команді команди прямують до прапорців (стійок), які розташовані на відстані 10–15 метрів від лінії старту-фінішу. Дійшовши до прапорців, повертаються назад. На першому етапі один учасник рухається обличчям вперед, а другий–спиною. На зворотному шляху положення гравців змінюється.
Перемагає пара, котра першою закінчила змагання.
Естафета розвиває швидкісно-силові якості, силу.
Гра ”Хто сильніший”. Гумовий бинт, складений вдвоє прикріплюється до стовпа (гімнастичної стінки, перекладини, брусів) так щоб було два кінці. На підлозі на відстані 50-сантиметрів один від одного, розставляють послідовно 10 городків (кеглів).

Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему: Сильні та спритні! (Спортивне свято для учнів 9–11 класів.)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок