Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Конкурс між двома командами (кожна представляє уявну комерційну фірму)

Конкурс між двома командами (кожна представляє уявну комерційну фірму)

Назва:
Конкурс між двома командами (кожна представляє уявну комерційну фірму)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,17 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Cценарій
Ділова гра: конкурс між двома командами (кожна представляє уявну комерційну фірму)


Мета. Розвивати творчі здібності та ділові якості дітей, навчити дітей орієнтуватися в світі бізнесу, приймати самостійні рішення.
Обладнання. Столи, стільці, апаратура, карточки із завданнями.
Для участі у грі дітей потрібно розділити на дві команди. Кожна команда - це окрема комерційна фірма, яка повинна визначитися з напрямом своєї діяльності, створити штат працівників: директор, заступник директора , бухгалтер, офіс-менеджер, ме-неджер з питань реклами, менеджер з питань збуту та постачання продукції і т.п. (залежно від діяль-ності фірми та кількості членів команди).
Ведуча. Добрий день, панове!
Ми зібралися сьогодні для того, щоб взяти участь у діловій грі.
Світ бізнесу величезний і різноманітний, заплута-тися в ньому дуже легко, особливо вам, по-чатківцям, і ми сподіваємось, що саме ця гра допо-може вам краще орієнтувалися в ньому . Що ж, хай вам завжди посміхається фортуна!
Зараз хочу вам представити всіх учасників сьогоднішньої зустрічі.
(Представлення команд. Представлення членів журі).
Ведуча. Отже, ми починаємо гру.
Конкурс І. Представлення своєї компанії
Діяльність будь-якого початківця або вже досвідченого бізнесмена, цілого підприємства завж-ди пов'язана з ринком, де і виставляється про-дукція, товар, вид послуг, те, чим займається фірма для продажу чи обміну. Тут здійснюються різні ко-мерційні операції, укладаються контракти. Тож сьо-годні маємо нагоду організувати і показати свою першу комерційну операцію, а саме: представити рекламну кампанію своєї фірми.
(Проведення конкурсу. Команди повинні підготу-ватися заздалегідь).
Конкурс II. Ділове мовлення
Ведуча. Ми часто в діловому житті використовуємо різні документи: це контракти, угоди, діло, листи. Ділове листування для ділового спілкування має величезне значення.
Поштове відправлення - лист - і в наш час, не зважаючи на існування телефону, комп'ютерного зв’язку, має велике значення. І розмова у нас зараз піде саме про ділові папери, листи. Тепер ви знаєте дещо про ділові листи, ділові папери, про правила їхнього
написання, про їх значення в діловому житті та розповсюдженні комерційних пропозицій. Треба ще сказати, що діловий лист допоможе створити хороше враження про діяльність вашої компанії при певних заочних контактах із партнерами із-за кордону.
Пам'ятайте, що юридично вірно оформлений лист написаний хорошою мовою, на фірмовому бланку є важливим компонентом успіху.
Ділові люди також повинні володіти інтуїцією бізнесмена. Пропонуємо вам, спробувати свої сили у складанні ділового листа, для цього кожна компанія повинна відрядити по 2 секретаря-рефе-рента. А зараз - завдання.
Кожна кампанія зачитає своєму супернику підго-товлений діловий лист-пропозицію.
Вам необхідно написати лист-відмову, оскільки ваша компанія, з відомих вам причин, не може прийняти пропозицію чи виконати цю роботу. Про це ви і повідомляєте у своєму листі.
Але пам'ятайте, що справжні ділові люди - люди ввічливі і освідченні,, прагнуть все правильно і зро-зуміло викласти в своєму листі у ввічливій формі (можливо, хтось із вас вважає Інакше і захоче відмовити в категоричній формі без пояснення при-чини. Це ваше право). Лист ні в якому разі не пови-нен скомпрометувати вашу фірму, навіть у випадку відмови. Можливо, ви порадите: до кого звернутися за допомогою. Все може статися у світі бізнесу, вам ще прийдеться, можливо, підтримувати ділові сто-сунки із цією фірмою. Оцінюватись буде пра-вильність складання листа, його грамотність.
(Проводиться конкурс).
Ведуча. Наступне завдання - це обов'язкова участь в аукціоні назв ділових доку-ментів.
Отже, ви згадуєте по черзі назву будь-якого діло-вого документу, а хто називає останній, той і буде переможцем.
Конкурс III. Кредит у банку під свій
Ведуча. Шановні панове підприємці! Відомо, що банк - основа будь-якої господарської діяльності. Не варто сьогодні говорити про те, що за все, що ви ку-пуєте, потрібно платити. Добре, якщо потрібну вам су-му ви можете вмістити в гаманець чи в кишеню (хто де звик ховати).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Конкурс між двома командами (кожна представляє уявну комерційну фірму)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок