Головна Головна -> Реферати українською -> Сценарії виховних заходів, свят, уроків -> Містечко майстрів – гра

Містечко майстрів – гра

Назва:
Містечко майстрів – гра
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,81 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Сценарій
Містечко майстрів – гра


Якщо візьмете в руки карту чудового містечка, то вам одразу схо-четься відвідати всі визначні місця, побувати на виставках, пройти ко-льоровими кварталами, мешканці яких запрошують до себе в гості, по-дивитися на архітектурні творіння. В Містечку є справжні майстерні, де можна навчитися робити зайчика, песика, метелика, рибку... Але най-цікавіше — це дружна мандрівка, пошук захованої карти, за допомогою якої можна потрапити в Країну майстрів та навчитися різних корисних умінь. Нелегко знайти всі частини завдання та ще й виконати його! А ви, дорослі, бажаєте мати добрих помічників удома? Тоді візьміть участь у цікавій грі «Країна майстрів»!
Захід являє собою тематичний період із 2—3-х тижнів. Організатори складають програму проведення виховного періоду.
Програма
1. Подорож Кольоровими кварталами.
2. Екскурсії Містечком майстрів.
3. Фабрика майстрів.
4. Гра «Країна майстрів».
5. Дитячий театр.
6. Корисна справа.
7. Заключний збір.
Школа перетворюється на велике місто, в якому, як у справжньому місті є різні заклади.
Для проведення КТС створюється штаб справи, де обговорюють усі об'єкти, етапи, час проведення екскурсій та подорожей. Класи викону-ють кілька завдань. Перше завдання — колективна смужка прислів'їв про працю, майстерність, золоті руки. Кожен клас оформляє свою час-тину смужки. Наприклад:
«Без праці не буває щасливого життя» + «Дерево міцне корінням, а людина трудовим умінням» + ...
На початку періоду Штаб справи розробляє карту «Містечка майс-трів», у якій розташовано всі «визначні пам'ятки»:*
Екскурсійне бюро.*
Кольорові квартали.*
Ігродром.*
Виставочна зала.*
Фабрика або Ремісні майстерні.*
Музей флоту.*
Банк.*
Філармонія.*
Академія наук.*
Оранжерея кімнатних рослин.*
Аеродром.*
Дитячий театр.*
Тренажерна зала.
На видатні місця встановлюють таблички — назви об'єктів Містечка.
Екскурсійне бюро
Екскурсійне бюро організує рекламну стіннівку — карту Містечка, на якій позначено розташування всіх об'єктів та визначних місць, та подорож класів виставками Містечка.
Кольорові квартали або «Вулиця будівель». Учні кожного класу влаштовують у своєму класі галявину, на якій будують свій кольоровий квартал, використовуючи різні предмети, іграшки, прикраси. Квартал має назву, в ньому живуть якісь мешканці... Класи подорожують один до одного та ознайомлюють з життям кольорових кварталів. Гостей зу-стрічають екскурсоводи, керівники та мешканці, розповідь супрово-джується показом визначних місць кварталу та відповідями на запитан-ня допитливих гостей. Подорож кольоровими кварталами триває протя-гом певного часу (тижня, двох). Квартали можуть працювати до кінця КТС, їх удосконалюють, перебудовують.
Ігродром
На час роботи «Містечка майстрів» організатори складають графік ігрових перерв, які по черзі проводять учні класів для своїх сусідів. Усі намагаються запропонувати цікаві нескладні ігри. Таким чином можна скласти колекцію ігор школи. Цей етап можна організувати на паралелях класів, у парах між класами, а молодшим надати допомогу в разі потреби.
Виставкова зала
На виставці виставляють роботи майстрів — родин учнів, учителів, самих учнів, влаштовують куточок для кращих зошитів тощо. На виста-вці працюють екскурсоводи.
Фабрика, або Ремісничі майстерні
Протягом періоду в спеціально обладнаному куточку організують роботу різноманітних майстерень, працювати яким допомагають стар-ші школярі або вожаті. Учні приходять працювати в майстерні за графі-ком їх роботи та вчаться виготовляти з паперу рибок, тваринок, кораблі, квіти, метеликів, крабів тощо. «Майстри» спочатку самі навчаються добре робити ці вироби, щоб навчити своїх «Учнів». Усі роботи з підпи-сами виставляють у виставковому залі «Містечка майстрів», екскурсо-води ознайомлюють відвідувачів із виробами. У кращих авторів-майстрів беруть інтерв'ю.
Музей флоту
У Музеї працює зал паперових кораблів. Експонати зроблені рука-ми учнів школи. Є також свої морські композиції з різноманітних речей, оформлені класами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Містечко майстрів – гра

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок